REKLAMApluszak
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2024, 10:08 komentarzy 1
Mundurowi i samorządowcy grają w siatkę w ramach pierwszego noworocznego turnieju o puchar starosty w Iławie

Mundurowi i samorządowcy grają w siatkę w ramach pierwszego noworocznego turnieju o puchar starosty w Iławie (Fot. Info Iława.)

W hali sportowej "Mechanika" rano ruszyły rozgrywki w ramach Noworocznego Turnieju w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego.


To pierwsza edycja, zorganizowana przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Iławie oraz Starostwo Powiatowe w Iławie.


Uczestników powitali w gościnnej hali "Mechanika" Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Iławie mł. bryg. Bogdan Grzymowicz i członek Zarządu Powiatu Iławskiego Maciej Rygielski. W otwarciu imprezy uczestniczyła również Lidia Miłosz, dyrektorka Iławskiego Centrum Kultury i szefowa sztabu WOŚP w Iławie, która przybyła ze sztabową puszką, do której zbierane są datki na WOŚP. 

Reprezentacje Służby Celno-Skarbowej, Straży Pożarnej, Policji, Zakładu Karnego, WOPR-u, Straży Ochrony Kolei, Nadleśnictwa Susz, Nadleśnictwa Iława i samorządowców - to uczestnicy turnieju. Zwycięzcę poznamy po południu; tymczasem zobaczcie poranną fotorelację.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Mundurowi i samorządowcy grają w siatkę o puchar starosty. To pierwszy taki turniej w Iławie - ZOBACZCIE ZDJĘCIA.

Ilość zdjęć 29

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Egon 1 2 miesiące temuocena: 100% 

    Taka robota to jo.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8061 sekundy