REKLAMAPluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2024, 13:52 komentarzy 64
Na drogi wyjechało około 100 ciągników. Jak przebiega rolniczy protest w Nowym Mieście Lubawskim?

Na drogi wyjechało około 100 ciągników. Jak przebiega rolniczy protest w Nowym Mieście Lubawskim? (Fot. nadesłane.)

Rolnicy protestują w Nowym Mieście Lubawskim; drogi są przejezdne, ale trzeba liczyć się z utrudnieniami.


Jak podaje RMF FM, na drogi miast i wsi w całym kraju w ponad 200 miejscach wyjechały dziś traktory i sprzęt rolniczy. "Europa to znaczy uprawiać i hodować", to hasło ogólnopolskiej rolniczej manifestacji, która wymierzona jest przeciwko polityce rolnej Komisji Europejskiej.


W naszym regionie na mapie rolniczego strajku jest m.in. Nowe Miasto Lubawskie. Jak przebiega protest i z jakimi utrudnieniami muszą liczyć się inni uczestnicy ruchu - o to zapytaliśmy st. asp. Ludmiłę Mroczkowską, rzeczniczkę prasową Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim.

- W proteście bierze udział około 100 ciągników. Przed godziną 13:00 wyjechały one z parkingu przy ulicy Mickiewicza w Nowym Mieście Lubawskim, kierując się w stronę ul. Lidzbarskiej w Kurzętniku. Tam ciągniki zawracają i kierują się do Bratiana, jadąc odcinkiem dawnej drogi krajowej numer 15, następnie na rondzie zawracają do Nowego Miasta Lubawskiego. Ruch jest spowolniony, ale odbywa się płynnie. Protest przebiega spokojnie, nie odnotowaliśmy zagrożenia - poinformowała.

Lokalnie protest miał odbyć się w godzinach 12:00 - 14:00. W związku z tym, że rozpoczął się z pewnym opóźnieniem, rolnicy wyjechali na trasę protestu po przemówieniach, służby spodziewają, że manifestacja może się zakończyć później, niż pierwotnie planowano.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

64Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~do 35-tej gapy 64 3 miesiące temuocena: 100% 

  dlaczego nie odnosisz się komentarzy pod tym artykułem ? Zatkało kakao ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-ty łapie złodzieja 63 3 miesiące temuocena: 100% 

  mądrzyj się dalej pod tym artykułem 35-ty

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do gratulującego... 62 4 miesiące temuocena: 100% 

  A jaka wartość merytoryczną mają "twoje teksty", że tak ich bronisz. ŻADNĄ! Oprócz wyzwisk, obelg, pomówień, oskarżeń, kłamstw nie mają żadnej treści. Pouczasz wszystkich dookoła, łącznie z Szanowną Redakcją i nakłaniasz do zaprzestania wykonywania legalnych czynności. Straszysz wszystkich, którzy nie podzielają Twojego punktu widzenia jakimiś absurdalnymi konsekwencjami i skarżysz się jak małe dziecko. Poczytaj Ustawę Prawo Prasowe i Ustawę Prawa Autorskie i Prawa Pokrewne. Podpisuj się z imienia i nazwiska, żeby mieć "osobowość prawną", a wtedy Twoje problemy powinny zniknąć. Od wielu lat, skrywając się pod różnymi nickami ( nie ma w tym nic złego), swym językiem sprowadzasz dyskusję do żenującego i uwłaczającego poziomu oczekując od innych atencji. Tak to nie działa. Sam stworzyłeś forumowego "potwora", więc nie dziw się, że dostajesz rykoszetem, chociaż w swej retoryce wysoko zawiesiłeś poprzeczkę. Wiem, że to co napisałem też do Ciebie nie dotrze. To nie mój problem. Pozdrawiam.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-ty jak żyjesz daj jakiś znak 61 3 miesiące temuocena: 100% 

  nie można wykluczyć, że gratulującemu 35-temu coś się stało i zamilkł .Miejmy nadzieję, że odezwie się, co będzie oznaczało, że jednak żyje .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bujaj się 35-ty 60 3 miesiące temuocena: 100% 

  jeszcze musisz wskazać teksty swe skradzione przez złodzieja

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~no i sprawa jasna 59 3 miesiące temuocena: 100% 

  autor tysięcy wyzwisk i obelg jak chce chronić prawa autorskie swe musi wcześniej przedstawić się.... z imienia i nazwiska . Dalszych procedur objaśniał nie będę , bo absolwent uniwersytetu może tego nie zrozumieć i dalej będzie pogrążał się. Może powie chociaż jakiego Wicka, Icka, czy też Nicka ten bezczelny złodziej okrada .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~trochę humoru 58 4 miesiące temuocena: 100% 

  rozmawia dwóch pacjentów :-------pacjent 34-ty mówi ----Tam gdzie doszedłem była taka pionowa ściana bez klamek i świat się kończył... -------a pacjent 35-ty na to ____ ja doszedłem dalej. Byłem za tą ścianą i flirtowałem z pielęgniarką. Ale dostałem zastrzyk w tyłek ..... i dalej nie pamiętam .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~"gratulacje" dla redakcji info 57 4 miesiące temuocena: 34% 

  Czyli redakcja infoilawy całkowicie popiera kradzieże tekstów innych osób uprawiane przez pewnego złodzieja buszującego na jej forach. Sprawa została zgłoszona w poniższym wpisie pt. "uwaga, wyżej złodziej kradnący cudze teksty". I żadnej reakcji. Ale cóż się dziwić, skoro ten debil właściwie ciągle bełkocze swoje prymitywne i ordynarne idiotyzmy na forach tego portalu (liczne przykłady niżej), dzięki czemu jest dla redakcji istnym skarbem generującym ruch na portalu. A to z kolei jest poważnym atutem finansowym wobec zleceniodawców reklam. W sumie jaki najbardziej aktywny i nadzwyczaj chamski korespondent, taka i moralna postawa redakcji infoilawy, która nie ma nic przeciwko przeradzaniu się jej forów w zwykłe, prymitywne szambo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~toć to łobuzy ! 56 3 miesiące temuocena: 100% 

  wyzwiska ukradli ? bezwstydni złodzieje . Na policję zapodam .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~krótko i konnkretnie do ~"gratulacje" 55 3 miesiące temuocena: 100% 

  nie będziesz pouczał Redakcji . Możesz pouczać uczniów, ale nie mnie . Twe pouczenia mam na samym dnie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do gratulującego 54 3 miesiące temuocena: 100% 

  wczoraj 20:09 dostałeś gratulacje w postaci SZACH i MAT . Poczytaj wyżej i spróbuj zrozumieć .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a wyżej ? ? ? 53 4 miesiące temuocena: 100% 

  eee, tetete, obraz klęski i rozpaczy ! Dobrej nocki wszystkim .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie gratuluj, tylko przypomnij 52 4 miesiące temuocena: 100% 

  a pamiętasz teksty o zerżniętym artykule ? o jednym nauczycielu historii ? o jakimś frędzlowanym ? o oszuście obłudnym, który miał beknąć za swe ? historyk powinien pamiętać .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do okradzionego 51 4 miesiące temuocena: 100% 

  a kto ci powiedział że Redakcja POPIERA kradzieże tekstów ? ? ? Na jakiej podstawie tak mniemasz ? Jeżeli chodzi o debili , chamstwo i ordynarne idiotyzmy i prymitywne szambo to jesteś od wielu lat zdecydowanym liderem kloacznych wyzwisk .. Powtórz raz jeszcze i wyraźnie : CO TEN ZŁODZIEJ CI UKRADŁ ? I KTÓRY TO ? To pojedziem z nim jak na dzikiej świni do tuczarni .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~~do ~~~~~do złodzieja z dołu 50 4 miesiące temuocena: 100% 

  brednia brednią brednię pogania . Błądzisz jak chory .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ~~~~~do złodzieja z dołu 49 4 miesiące temuocena: 100% 

  udowodnij , że popiera autorze prymitywnych, tępych wpisów od kilku lat wzbudzający śmiech czytających

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ciekawe 48 4 miesiące temuocena: 100% 

  A to jakiś utwór literacki był, że masz prawa autorskie? Mam inną radę dla ciebie. Zamiast obrażać redakcję, to może załóż sprawę cywilną, a info niech to zrelacjonuje. No tylko będziesz miał problem, bo całe miasto pozna największego ćwoka w Iławie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do złodzieja z dołu 47 4 miesiące temuocena: 11% 

  Naucz się baranie czytać ze srozumieniem. Tu nie chodzi o to kogo redakcja popiera. Tu chodzi o to, że redakcja popiera ewidentne złodziejstwo. A czyje? Oczywiście twoje. Bo to ty właśnie jesteś złodziejem cudzych tekstów. Jesteś tak tępy i prymitywny, że sam nic nie potrafisz wyskrobać z pustego, chamskiego łba. Ciekawe co jeszcze kradniesz poza cudzymi tekstami... W jednym jednak masz całkowitą rację. Smród z twojej ulubionej ziemniaczanki jest faktycznie lekkim odorkiem wobec fetoru jaki roztaczasz od kilku lat na forach tego portalu. A jego redakcja, tolerująca twoje nieustanne ordynarne i prymitywne wybryki, jest temu współwinna. Choć już kiedyś pewien czytelnik jednego z forów zastanawiał się, czy ty przypadkiem swoim nieustannym debilnym bełkotem sobie w tej redakcji nie dorabiasz. A ona się cieszy z twoich nieustannych chamskich bredni generujących tzw. klikalność. W znacznej mierze zresztą całkowicie fałszywą za pomocą fingowanych przez ciebie zielonych łapek...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do gratulującego 46 4 miesiące temuocena: 92% 

  A na podstawie jakich przesłanek mniemasz co Redakcja popiera ? Kto jest najbardziej aktywny i chamski przecież wiadomo . Moralnego prymitywnego szamba nie da się z niczym porównać, nawet z fetorem z ziemniaczanki .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~oferta 45 4 miesiące temuocena: 57% 

  Poszukuje się konsultanta naukowego, specjalisty od wiedzy wszelakiej a szczególnie od fetoru z ziemniaczanki, obytego w pakamerze Feniksa. Najkrócej mówiąc Wszechwiedzącego wszystko najlepiej . Pensja będzie tłusta jak emerytury Tuska , który jeszcze 67 lat nie skończył . Tygodniowe pensum to 18 godzin pracy ( razem z przerwami ) i 2 miesiące wakacji latem . Ale warunek podstawowy ! Jeżeli pracownik będzie używał wyzwisk, obelg itp. To dostanie kopa w tył swy i poleci na pysk . Oferty można składać w pakamerze Feniksa

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cd. oferty 44 4 miesiące temuocena: 54% 

  dodam jeszcze , że najbardziej pożądanym specjalistą byłby historyk i absolwent uniwersytetu . 35-TY.............. UŚMIECHNIJ SIĘ !

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Open your mind 43 4 miesiące temuocena: 47% 

  Polskie rolnictwo upada, bankrutuje, a we wszystkich zagranicznych i publicznych jaczejkach zmowa milczenia. Nie dobra o tym mówić. Wszędzie temat zastępczy:Wąsik, Hołownia, Tusk, czy wyjdą, czy wejdą. Jakie to ma znaczenie, jak zaraz będziemy żreć sprowadzaną przez wielkie korporacje paszę, bo setki tysięcy rolników z rodzinami, kooperanci, transportowcy pójdą na bruk. Jak widzę na FB memy znajomych z Kamińskim za kratkami, polubienia, serduszka, to tracę wiarę inteligencję. Ogłupiony propagandą Narodzie, kiedy się obudzisz?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 42 4 miesiące temuocena: 59% 

  Premier był ba Ukrainie. Podpisał że zboże od nich będą brać. Dopiero będą protesty. Tak wybraliśmy tak mamy. Xd

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~obywatel drugiej kategorii 41 4 miesiące temuocena: 68% 

  W całej Europie ogromne protesty przeciwko polityce klimatycznej UE, nielegalnym imigrantom, polityce wobec Ukrainy, polityce rolnej UE, przeciwko zubożeniu społeczeństw spowodowanym idiotycznymi decyzjami eurobiurokratów. Oprócz rolników protestuje wiele innych grup społecznych i zawodowych oraz zwykli ludzie. Ludzie maja dość tej lewicowej utopii, która prowadzi Europę do upadku.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~świadomy 40 4 miesiące temuocena: 66% 

  Brawo Rolnicy. Walczycie o przetrwanie, ale też o bezpieczeństwo żywnościowe nas wszystkich. Precz z dyktaturą KE dot. tanich produktów rolno-spożywczych z ukradliny (bez norm i standardów) co powoduje bankructwa tysięcy polskich gospodarstw, z pseudoekologią, która drastycznie podnosi koszty produkcji( ceny w sklepach), z bzdurnym obowiązkiem ugorowania, idiotycznymi eko-schematami, robieniem zdjęć gnojówce, zakazowi stosowania środków ochrony roślin i innymi durnymi pomysłami brukselskich komisarzy oderwanych od rzeczywistości. Powodzenia!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do kkk 39 4 miesiące temuocena: 89% 

  O własne tyłki i o twoją dupę, głąbie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kkk 38 4 miesiące temuocena: 13% 

  o własne tyłki dbają, nic więcej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cała prawda całą dobę 37 4 miesiące temuocena: 90% 

  Alkoholicy na najwyższych stanowiskach unijnych ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lewa v kolumna 36 4 miesiące temuocena: 54% 

  Na wielu forach tego portalu widać ostatnio ogromną ilość wpisów nieustannie opluwających Konfederację i wszystko co autorom kojarzy się z pisem. Wrzask i chamstwo trwają nieustannie i z pełnym natężeniem od wczesnych poranków aż po głębokie noce. Autorzy mają satysfakcję ze znacznych ilości zielonych łapek (niewątpliwie "szczerych i prawdziwych") stawianych im przez entuzjastycznych czytelników. Jedno tylko jest niezmiernie dziwne. Skoro miłośników eurokołchozu w naszym społeczeństwie są tak nieprzebrane rzesze, to dlaczego 15 października to tak entuzjastycznie przyjmowane w ogromnej większości społeczeństwa (o czym świadczą istne lawiny wpisów na tutejszych forach) ugrupowanie polityczne, kierowane przez istnego geniusza w osobie Słońca Peru, sromotnie przerżnęło wybory parlamentarne? (a przerżnęło, ponieważ było już tak znienawidzone, że nie potrafiło znaleźć żadnego normalnego koalicjanta). Istne dziwy. A wrzaskliwe wpisy to teraz tylko wycie na tzw. puszczę...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ~~dzisiaj 00:07 35 4 miesiące temuocena: 90% 

  Warto przypomnieć że o północy strzygi wstają z grobów i mogą odebrać człowiekowi rozum.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do wrrr 34 4 miesiące temuocena: 40% 

  Nie pisze się "tą", tylko "tę". A może kup pierwszą książkę w swoim życiu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sknera 33 4 miesiące temuocena: 56% 

  chytrus klepacz, nawet znicza nie kupił ze swych pinięndzy , ale na akcji palenia pod wolnym sądem był . On pisze książki i KUPAŁ nie będzie , co najwyżej wypożyczy w Feniksie . Trochę trzęsie portkami, bo tam całe stada nazioli.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Chcemy wincyj 32 4 miesiące temuocena: 54% 

  Szanowna Redakcja musi mieć niezłą bekę z tego mędrca. Tak jak my, tu w pracy. I tak od wielu lat. Taki talent trafia się jeden na milion. To taki nasz lokalny folklor, powinien być pod ochroną, a twórczość opublikowana jako kanon literatury współczesnej. A może jakieś dofinansowanie z kochanej Unii na ten cudowny projekt? Skoro horoskopy dla psów dostały, to czemu nie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wrrr 31 4 miesiące temuocena: 59% 

  Klepacz męskich tyłów przeprowadza kwerendę, analizę, odnosi wrażenie, wydaje mu się, teoretyzuje, spiskuje, domyśla się, kombinuje, liczy, zadaje pytanie, podejrzewa, knuje, rozbija i łączy wątki. I zawsze wychodzi mu, że 2+2 daje 3. Chociaż kup tą książkę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~strzygi go ostrzygły 30 4 miesiące temuocena: 61% 

  błądzisz poniżej jak chory we mgle i bzdury piszesz mniemane swe

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nosferatu buszuje jeszcze o godzinie 6.05. 29 4 miesiące temuocena: 44% 

  Proszę zwrócić uwagę na chronologię pięciu poniższych popisów tekstowych tego samego chamskiego indywiduum. Zaczął swoje brednie o godz. 6.05. A następnie czterokrotnie wymieniał sam z sobą kretyńskie uwagi. .Jak zwykle w jego przypadku nadzwyczaj "inteligentne". Temu głupolowi faktycznie nocne strzygi odebrały resztki szczątkowego rozumku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cd: ~~~Bzzzz 28 4 miesiące temuocena: 63% 

  My się nie boimy, dalej się bawimy . w nosie mamy go .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bzzzz 27 4 miesiące temuocena: 62% 

  Stary niedźwiedź mocno śpi. (..) Jak się zbudzi to nas zje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Feniks z ziemniaczanki 26 4 miesiące temuocena: 61% 

  A kanapki i flaszkę wziął na nockę?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Naukowo 00:04 25 4 miesiące temuocena: 62% 

  Agresja jest naturalnym odruchem obronnym najprostszych organizmów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dzisiaj 00:04 ??? 24 4 miesiące temuocena: 63% 

  Czytałem, że o północy strzygi wstają z grobów i mogą odebrać człowiekowi rozum.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~uwaga, wyżej złodziej kradnący cudze teksty 23 4 miesiące temuocena: 51% 

  Nie potrafisz chamie napisać nawet kilku własnych słów? Jesteś tak tępy, że musisz posłużyć się cudzym tekstem, nieudolnie go zmieniając? Jesteś niczym więcej jak cuchnącym śmieciem. Z oryginalnym tekstem skradzionym przez powyższego złodzieja Czytelnicy mogą się zapoznać pod wcześniejszym materiałem infoilawy pt. Dziś duży rolniczy strajk - traktory wyjadą na drogi! Tych utrudnień spodziewaj się na „krajówkach”, pod nickiem "istne cuda mniemane..." Powyższy bydlak skradł ten tekst i wstawił wyżej, nieco (kompletnie nieudolnie) go zmieniając. PS. Ciekawe kiedy Redakcja infoilawy przestanie tolerować takie chamskie i obrzydliwe praktyki na swoich forach? Tym bardziej, że powyższe bydlę posługuje się nimi raz po raz. Czy zdaniem Redakcji jej fora muszą się systematycznie przeradzać w istne cuchnące i złodziejskie szambo? I jak to świadczy o samej Redakcji?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Buraki nnm 22 4 miesiące temuocena: 27% 

  Nie macie co robić w polu ? Traktory służą do innych celów niż blokować nam drogi! My wam po polach nie jeździmy i nie opóźniamy wam prac . Kierowca na etacie też jest praca .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ćwikły nnm 21 4 miesiące temuocena: 50% 

  Drogi są dla wszystkich nie tylko dla buraków

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zdalny obserwator 20 4 miesiące temuocena: 75% 

  Rolnicy strajkują też w twoim interesie. Ratują swoje gospodarstwa przed idiotyczną polityką Zielonego Ładu UE. Przed zalewem naszego rynku tanią, trującą, nie spełniającą żadnych norm żywnością i płodami rolnymi z ukradliny. W Brukseli trwają prace nad możliwością sprowadzania produktów rolno-spożywczych z państw trzecich (Chiny, Indie, Brazylia), bo europejskie koncerny zapchały rynek UE i mają tam pchać produkty przetworzone. Chcesz niedługo żreć robaki?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A tymczasem 19 4 miesiące temuocena: 79% 

  A tymczasem minister niesprawiedliwości z kolegą co to go niedawno mianował właśnie włamuje się do PG, pod ochroną służby więziennej.Włącz Republikę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kapibara bez LPG 18 4 miesiące temuocena: 93% 

  Ojej, głosowaliście na Kołodziejczaka oraz PSL, a teraz macie aborcję, in vitro, tęczę w szkole, i na każdym kroku robienie laski UE? No kto by pomyślał!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~max 17 4 miesiące temuocena: 77% 

  Baranki PSL owskie jedzcie blokować domy polityków!!! Jak na razie to utrudniacie życie zwykłym obywatelom!!! Zawierzyliście temu dzbanowi Kołodziejczakowi ,a on Was wydymał jak chłopców!!! Więc blokujcie jego dom i innych antyrolników, a od normalnych Polaków wara Wam !!!Wreszcie zamiast być januszami to zróbcie strajki jak w Niemczech !!! Co brak jaj ???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Polak 16 4 miesiące temuocena: 86% 

  Rolnicy tak trzymać a Kołodziejczaka na kopach wyjebać do Tuska pachołka brukseli

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kierowca 15 4 miesiące temuocena: 57% 

  Warszawę blokować a nie utrudniac ruch kierowcom proponuje blokować w czasie zniw wjazdy na pola

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bezrobotny 14 4 miesiące temuocena: 46% 

  Jak Unia na sprzęt daje,to nie krzyczą, tylko jak czegoś wymaga

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bolo 13 4 miesiące temuocena: 33% 

  Kiedyś w konia pole oprawiali teraz niby paliwo drogie ale na protesty jest mafia nic więcej za dobrze mają bydlaki

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zielony kobyła 12 4 miesiące temuocena: 25% 

  każdy rolnik to oszust kombinator do roboty a nie na psze narzekać

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ro 11 4 miesiące temuocena: 80% 

  Bardzo dobrze rolnicy trzymać się razem protestować,gdzie rząd Tuska tylko obiecują nic nie czynią

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lobo 10 4 miesiące temuocena: 87% 

  uprawiaj pole , to też będziesz ekstra traktor, chyba że bydlaku wolisz kobyłę .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~L..ub 9 4 miesiące temuocena: 84% 

  To jedz robaki z laboratorium palancie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mika 8 4 miesiące temuocena: 40% 

  Jakie maja ciągniki , pokazali biedę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zielony mariusz kobyła 7 4 miesiące temuocena: 27% 

  dokładnie do roboty nieroby tylko ceny podwyższają i się żala darmozjady pasożyty

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ~~Nik 6 4 miesiące temuocena: 50% 

  a mnie wstyd za takich jak ty .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nik 5 4 miesiące temuocena: 43% 

  Już widzę twoje 12 godz chyba w żniwa 3 miesiące jestem z gospodarki i wstyd mi za takich jak wy niech najbiedniejszy że strajku napisze roczny dochód

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nml 4 4 miesiące temuocena: 87% 

  Proszę pana nie wiem czy pan by wytrzymał pracować 12 godzin dziennie a w żniwa dłużej więc proszę popatrzeć na siebie pasibrzuchu leniwy. Kto jest pasożytem szczur wyjadający chleb jak pan czy ludzie uprawiający zboże żeby pan miał co jeść

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kkk 3 4 miesiące temuocena: 62% 

  do roboty!!!!! za dużo wolnego czasu macie, więc utrudniacie życie innym!!!! co my, zwykli ludzie, winni, że wam rzekomo źle? ja chcę dojechać w spokoju do pracy na drugą zmianę!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sum 2 4 miesiące temuocena: 67% 

  Alez oni mają super ciągniki super. Za komuny nie dało rady kupić ale kółka rolnicze miały Ursusa. Jego rano uruchomić to była wielka sztuka. Cuda się robiło, nawet snopkiem plonącym słomy albo ropą się podgrzewało.W koncu wpadł ktośna pomysł, by go na noc nie gasić i niech chdzi na tzw luzie i chodził, spalił może litr taniej ropy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kbvjdhhf 1 4 miesiące temuocena: 67% 

  Czekamy na powrót czasów Gierka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6154 sekundy