REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 lutego 2024, 08:46

"Pogromca złych butów" z Iławy w "Pytaniu na śniadanie".

Iławianin Karol Pesta - rzeczoznawca obuwia z Iławy, znany też jako "pogromca złych butów" - gościł dzisiaj w programie "Pytanie na śniadanie", telewizyjnej śniadaniówce telewizji publicznej.

Opowiedział o swoim niecodziennym fachu. Jego poranny występ na antenie telewizyjnej "Dwójki" zbiegł się w czasie z debiutem w roli prowadzącej "Pnś" powracającej do TVP Beaty Tadli.Brzydkie deformacje, pęknięcia, a nawet odklejanie się podeszwy - i to nie nie tylko w najtańszym obuwiu, ale też w markowych egzemplarzach "z górnej półki" - to właśnie wady butów, o których Karol Pesta z Iławy opowiedział dziś (w sobotę, 3 lutego) w telewizyjnym studiu "Pytania na śniadanie"."Pogromca złych butów" z Iławy w "Pytaniu na śniadanie".

Ilość zdjęć 4

Zdecydowana większość wad obuwia, jak się okazuje, to wady ukryte, które ujawniają się dopiero w trakcie użytkowania. Czy to oznacza, że konsument jest bezsilny? - pytała Beata Tadla. Nie - i to właśnie chciał przekazać widzom "Pnś" Karol Pesta.

- Jestem biegłym rzeczoznawcą technologii obuwia - tak przedstawia się iławianin w mediach społecznościowych. - Zawodowo zajmuję się wspieraniem konsumentów w sporach z nieuczciwymi sprzedawcami. Posiadam w tym zakresie ponad 10-letnie doświadczenie.

A co radził konsumentom, goszcząc w telewizyjnej studiu?

- Przepisy bardzo mocno chronią konsumentów; te wszystkie wady leżą w granicach odpowiedzialności sprzedawcy - mówił. - Sprzedawca i producent odpowiadają za jakość sprzedawanego obuwia, a sprzedawca ma obowiązek przyjąć do rozpatrzenia każdą reklamację - niezależnie od tego, jakie będzie rozstrzygnięcie.

Fragment programu z udziałem iławianina zobaczcie poniżej! :-)

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: "Pnś"/TVP. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 6.4304 sekundy