REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 lutego 2024, 21:34 komentarzy 71
73-letnia mieszkanka Iławy kradła w lokalnym markecie, bo nie miała dość pieniędzy na podstawowe zakupy.

73-letnia mieszkanka Iławy kradła w lokalnym markecie, bo nie miała dość pieniędzy na podstawowe zakupy. (Zdjęcie ilustracyjne - pixabay.)

Tłumaczyła policjantom, że ma bardzo niską emeryturę i do kradzieży zmusiła ją trudna sytuacja materialna... 73-letnia iławianka odpowie przed sądem za kradzież takich artykułów spożywczych jak pieczarki, pomidory, herbata czy chleb.

Seniorce, do której dotarli iławscy policjanci, grozi odpowiedzialność karna, łącznie z karą pozbawienia wolności.


Mundurowi wyjaśniali sprawę towarów, zarówno spożywczych, jak i przemysłowych, ginących z półek jednego z iławskich marketów. Po tym, jak przeanalizowali zapisy z kamer sklepowego monitoringu i przesłuchali świadków, jako osobę podejrzaną o dokonanie tych przestępstw wytypowali 73-letnią mieszkankę miasta. 


Z ustaleń śledczych wynika, że straty sklepu to prawie 1 300 zł, a seniorka dokonała łącznie aż 25 kradzieży.

- Były to artykuły przemysłowe i spożywcze, m.in. pieczarki, pomidory, chleb, herbata, seler czy śmietana - wymienia asp. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Bazując na swoich ustaleniach, śledczy postanowili przedstawić kobiecie zarzut, do którego 73-latka się przyznała.

Seniorka tłumaczyła się policjantom bardzo niskimi dochodami. Jak mówiła, ma bardzo niewielką emeryturę i po prostu nie stać jej na zakup wszystkich produktów, których potrzebuje. Sprawę seniorki rozpatrzy sąd; za przedstawiony jej zarzut zgodnie z Kodeksem karnym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W Iławie niestety nie ma tzw. sklepu społecznego, w którym osoby ubogie mogą taniej kupić jedzenie. Jest natomiast lodówka społeczna na starym mieście - od strony "czerwonego kościoła". Pamiętajmy, aby ją uzupełniać - z myślą o tych iławianach, którym brakuje pieniędzy na zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

71Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Karol 71 16 dni temuocena: 58% 

  Rozdawnictwo 13-stek, 14stek i tak.... do 12stek wg Dudy. Mamy efekt w postaci wysokiej inflacji brawo rządzący!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~friko i koko 70 16 dni temuocena: 43% 

  proponuje na pojedynek amfiteatr . Coś tam w końcu będzie się działo . Ogłaszam konkurs na sekundantów Tych dżentelmenów Na pewno trybuny będą pełne jak za czasów występów Wodeckiego . Tylko się nie pozabijajcie bo co napiszą na waszych nagrobkach? ,żył ale h.... był ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-TY CO TY NA TO ? 69 16 dni temuocena: 61% 

  jak 35-ty to przeczyta , to może napisać , że to brednie i koko dostanie kllka imbecyli za friko .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~friko i koko 68 16 dni temuocena: 81% 

  kumunikat daj spokój tej arogancji . Ten historyk wszedł ci kiedyś na odcisk i cię boli Będziesz go piętnował .Miej chłopie rozum Daj mu się wygadać . Wydaje mi się że ten 35 - ty ma więcej klasy jak ty . Ci co to czytają mają was gdzieś. Macie problem to spotkajcie się np. starym mieście i dajcie sobie po mordzie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do niżej 67 16 dni temuocena: 58% 

  może boi się o okulary ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cała prawda całą dobę . 66 16 dni temuocena: 62% 

  35-ty kiedyś straszył, teraz tchórzy .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~no cóż 65 16 dni temuocena: 69% 

  psycha siadła poniżej wszystkich poziomów. Amen.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~to poniżej ludzkiej godności 64 16 dni temuocena: 38% 

  Ależ frikusiu i kokosiu, wasz(?) idiotyczny pomysł jest całkowicie niedorzeczny. Kto chciałby tytłać sobie ręce czymś tak głupiutkim i fiźniętym na umyśle jak to biedne stworzonko (nie)boże nieustannie i bezmyślnie paplające na wszelkich forach tego portalu swoje kretyństwa o liczbie 35? Fizyczne odgrywanie się na takim poszkodowanym przez los, psychopatycznie natrętnym półgłówku, byłoby równie nieetyczne, co nielicujące z ludzką godnością.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do słowotoku i braku rozumku 63 16 dni temuocena: 67% 

  policz do dziesięciu . Godzina spokoju się przyda.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~słowotok w pełni, tylko rozumku braku 62 16 dni temuocena: 47% 

  A poniżej natrętna, pandemiczna paplanina głupkowatego idioty w pełnym rozkwicie. Można przypuszczać, ze na jego dojmującą przypadłość nawet salcesonowe egzorcyzmy słynnego księdza Olszewskiego nie byłyby skuteczne. Obawiać się można, że także kompletnie bezowocne byłoby egzorcyzmowanie tego namiętnego kretyna wszelkimi innymi wyrobami masarskimi. Nawet "szmalec" ze skwarkami nie dałby rady na jego psychopatyczną przypadłość. A może przydałoby się spróbować ze świńskimi nóżkami w galarecie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TVN 24 61 16 dni temuocena: 83% 

  ale on ma portki zmarszczone , bo męskich nie było . Podałem swe dane , miejsce spotkania miał sam wybrać to napisał , że to brednie . Gość, który dziennie puszcza kilkadziesiąt wyzwisk w stosunku do innych a jest on historykiem i absolwentem renomowanego uniwersytetu. a kogoś raczy nazwać np. WSZAWĄ GNIDĄ , czy FLEGMĄ GLUTOWĄ ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~komuna 2.0 60 16 dni temuocena: 78% 

  A w czerwcu drastyczna podwyżka cen energii nawet o 50%. Upadek tysięcy firm, a te które przetrwają podniosą znacząco koszty produktów i usług i przeniosą je na klientów. Podwyżka również dla gospodarstw domowych. To wszystko efekt rosnących kosztów uprawnień do emisji CO2, Zielonego Ładu, kamieni milowych KPO, FitFor55 i realizacji utopijnej ideologii klimatyzmu. Ci państwo z EP dopiero się rozpędzają i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Będzie jeszcze gorzej i drożej. Uwspólnotowienie długu UE i zwiększenie zasobów własnych UE daje nieograniczone możliwości wydatkowania, zaciągania kredytów i ściągania podatków poza budżetem wewnętrznym. Znam takich, którzy nawet nie wiedzą, że są okradani, uśmiechają się i klaszczą jak na Rubiku.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~donald z reklamówką pieniędzy 59 16 dni temuocena: 69% 

  Nie będzie atomu. Nie będzie 300 tysięcznej armii. Nie będzie CPK. Nie będzie dobrowolnego ZUS-u. "Nie będzie niczego". Będzie ranking szkół przyjaznych dla LGBT, Ministerstwo Równości (cenzury jak u Orwell"a) i największa ilość stołków ministerialnych w historii. Polska gospodarka wystrzeli i za kilka lat będziemy mocarstwem globalnym.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tom 58 16 dni temuocena: 83% 

  To się nazywa syndrom sztokholmski.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~komunikat 57 17 dni temuocena: 72% 

  pacjent specjalnej troski nr. 35-ty , który włamał się do dyżurki pielęgniarki zastawia pułapki na myszki komputerowe.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dowcip nr 35 56 16 dni temuocena: 90% 

  Psychiatra do pacjenta: - Trochę się pogubiłem w pańskiej historii. Czy mógłby pan zacząć od początku? ........... - No dobrze. A więc, na początku stworzyłem Ziemię...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do konesera salcesonu 55 16 dni temuocena: 89% 

  Masz rację. Też to zauważyłem. Nawiedzony Iławianin35-ty, klepacz męskich tyłów dostaje szału nawet w godzinach nocnych. Ględzi o kaszance, karnistrach(?), kiszce stolcowej, feniksie z ziemniaczanki, samogonie i wielu innych kluczowych dla gospodarki i życia społecznego zagadnieniach. Ma wiedzę wszelaką. Ma monopol na wiedzę, jako jedyną prawdę objawioną i mądrość etapu. Zobaczymy, może po SWYCH obrzędach i egzorcyzmach salcesonem (?) jego psychika się ustabilizuje. Jest nadzieja.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tu także potrzebny byłby salceson 54 16 dni temuocena: 20% 

  A wiadomy, ten sam co zawsze idiota nawiedzony liczbą 35, dostaje istnego szału "twórczego" od wczesnych godzin porannych. Nawet w dzień "święty", kiedy winien poddawać się innym swoim obrzędom. A może powinien raczej poddać się egzorcyzmom za pomocą słynnego salcesonu? Może to nieco ukoiłoby rozedrganą psychikę tego nieszczęsnego, głupkowatego imbecyla? Przecież biedny kretyn się zamęczy...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kiedy koniec tego waryjactwa? 53 16 dni temuocena: 17% 

  Podobno miał być dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. Podobno nie ma pieniędzy. Tymczasem w Sejmie, głosami wszyskich ugrupowań prócz Konferencji, przyznano następną transzę na pomoc "socjalną " dla Ukraińców. Tym razem 6,2 mld. złotych tylko na sam socjal. A gdzie reszta? Kto bogatemu zabroni? Żaden kraj na świecie nie dba bardziej o innych, niż o swoich obywateli. Wszyscy poklepują nas po plecach i śmieją się z naszej głupoty i naiwności.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~o ruskiej technice 52 16 dni temuocena: 83% 

  rosyjscy naukowcy wydrążyli wnętrze główki od szpilki. W wydrążoną maleńką nieckę włożyli mózg 35-ty i w ten sposób powstała grzechotka .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jurny Stefan Niesioł 51 16 dni temuocena: 89% 

  to ten od "karnistra" i samogonu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do 00:30...serio? 50 16 dni temuocena: 90% 

  Uuuu, samozwańczy i niedoszły "cenzor" zarabiał putinowskie kopiejki za 3. zmianie. Wiadomo, dodatek za godziny nocne, szkodliwe... Łatwo nie jest. Najciekawsze jest to, że domyślnie utożsamia się jako adresat z każdym wpisem, który traktuje o zaburzeniach psychicznych i liczbie "35".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~fobia niestety postępuje... 49 17 dni temuocena: 44% 

  Kompulsywna, natrętna mania prześladowcza powyższego nieszczęsnego kretyna (m.in. na tle liczby 35) ulega niestety sukcesywnemu pogłębianiu się. Jego od dawna szwankująca, skąpa w swoim wyrazie psychika, ulega postępującej, funkcjonalnej degradacji. Można się spodziewać z jego strony kolejnych przykładów kompletnego maniakalnego zidiocenia. Nadziei na poprawę jego zdegradowanego stanu psychicznego, pogłębianego przez dolegliwe fobie, nie ma raczej żadnych. PS. Po skrócie "nr" nie stawiamy imbecylku kropki. Dobranoc.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ina 48 17 dni temuocena: 0% 

  Każda kradzież jest zła. Ta kobieta nie ma żadnego usprawiedliwienia .I nie jest to znowu taka staruszka. Możliwe, że tym ,,sportem" zajmowała się już od młodości. Nabrała wprawy. I tak na starość jej zostało.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ina ina idź do kina ;) 47 16 dni temuocena: 100% 

  a Ty pewnie okradasz swoje dzieci z 500+, to raczej też w tym kraju normalne... ha

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A ZŁODZIEJA SĘDZIEGO , WOLNY SĄD UNIEWINNIŁ 46 17 dni temuocena: 53% 

  sędzia, który ukradł został przez wolny sąd uniewinniony , pani w tym wieku ma prawo być wiele bardziej roztargniona od złodzieja z kasty . Złodziej sądzi , bo jest roztargniony ... zapalmy mu znicze i palmy .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a z jakiej ona kasty ? 45 17 dni temuocena: 47% 

  INA , a czyja to wina ??? jak od młodości , to niewątpliwie wina czerwonych komuchów i naszych ormowców , że jej wcześniej nie zdemaskowali . chyba , że sama była w ormo i kapowała ....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tola 44 17 dni temuocena: 47% 

  Ciekawe czy Pani nie ma też mieszkania oraz dzieci, które dobrze znają cenę lokalu w razie śmierci mamusi..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hihot 43 17 dni temuocena: 46% 

  Bo dzieci są od branie nie dawania..ile lat żyjesz na tym świecie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pokemonik 42 17 dni temuocena: 57% 

  wole być niemieckim parobkiem niż ruskim jak chciały pisowcy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jak 41 17 dni temuocena: 67% 

  Dlaczego musisz być czyimś parobkiem? Brak wykształcenia można zawsze nadrobić, pisać już umiesz..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~friko i koko 40 17 dni temuocena: 67% 

  dajcie wszyscy temu spokój . herbatka .kolacyjka , i lulu lulu .Jutro też jest dzień . Też można znowu tu zaistnieć.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sędzia kalosz 39 17 dni temuocena: 58% 

  a wolny sąd uniewinnił bluzgającą na ulcach .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja też osądzę tego ~Sędzia 38 17 dni temuocena: 60% 

  a sędzia, który ukradł został przez wolny sąd uniewinniony , pani w tym wieku ma prawo być wiele bardziej roztargniona od złodzieja z kasty . Złodziej sądzi , bo jest roztargniony ... zapalmy mu znicze i palmy .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sędzia 37 17 dni temuocena: 7% 

  Kradnie na starość, to kradła całe życie nareszcie ręka sprawiedliwości ją dopadła późno ale wreszcie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~narka 36 17 dni temuocena: 36% 

  ale tabletka dzień PO może doprowadzić do zaniku POpulacji śmisznych

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ił 35 17 dni temuocena: 80% 

  O sytuacji starszej pani: "po prostu nie stać jej na zakup wszystkich produktów, których potrzebuje".Myślę, że większości ludzi na świecie nie stać na wszystko, czego potrzebowaliby. Żyjemy jednak w kraju, w którym są instytucje pomocowe, do których można się zwrócić. Nie można tak bezrefleksyjnie usprawiedliwiać kradzieży.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tvn-24 34 17 dni temuocena: 39% 

  ale teraz pinięndzy znowu nie ma i nie będzie a zimą ani szczawiu ani mirabelek ni ma .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wyroby tuskopodobne 33 17 dni temuocena: 69% 

  *****!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Arek 32 17 dni temuocena: 67% 

  Bez przesady są dodatki w postaci 13 i 14 emerytury, jest rodzina a jeśli nie ma to jest MOPS , takie tłumaczenie to dla mnie żadne żetłumaczenie . Wiem że nieraz ciężko jest poprosić o pomoc, za to teraz jest stres i nieprzyjemności.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do majster 31 17 dni temuocena: 8% 

  Lepiej przynieś młot udarowy żeby wybić im z z głowy głupie wpisy. jeśli nie masz takiego młota to jedziemy do Juzka

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 30 17 dni temuocena: 25% 

  Chcieliście Tuska to macie. Będziecie dziadami wszyscy albo parobkami u niemca

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~koko 29 17 dni temuocena: 71% 

  Cenzura gorsza niż za PRL. Zamknijcie ten portal zamiast wtłaczać do głów to co byście tu mogli usłyszeć.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do kjh 28 17 dni temuocena: 18% 

  Widziałem bardziej głupsze zdjęcia Zdjęcia Tuska z Czazastym ,Chołwnią, i naszymi ministrami, do tego jeszcze Pawlak. Pawlak się nie podda .Kot kotem Dwa granaty a sprawiedliwość będzie w PSL. Minister obrony da nam gwarancje spokojnych nocy .Zadna wrona ani niedżwiedż orła nie pokona

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pozdrawiam Panią. 27 17 dni temuocena: 41% 

  To jest chory kraj. Nie pochwalam takich uczynków, ale trzeba zastanowić się nad przyczyną. Faktem jest, ze wielu emerytom i rencistom brakuje pieniędzy na leki, żywność, opłaty i żyją w biedzie, a nasze Państwo wypłaca nasze emerytury Ukraińcom. Wystarczy opłacić jeden okres składkowy. W kraju, w którym kilka milionów obywateli, w tym 330 tys. dzieci żyje w ubóstwie, ludzie zbierają plastikowe nakrętki na drogie terapie dla umierających dzieciaczków, wydajemy dziesiątki/setki miliardów na bezgraniczną i bezrefleksyjną pomoc obcemu państwu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ~Godzina 00:35 26 16 dni temuocena: 75% 

  on chyba poucza uczniów historii i buja się w pensum swym .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do pozdrawiającego wybrańców 25 17 dni temuocena: 20% 

  Masz pod zdjęciem opis: "Zdjęcie ilustracyjne - pixabay". To naprawdę nie są trudne rzeczy. Wystarczy choć troszeczkę pomyśleć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Godzina 00:35 24 17 dni temuocena: 60% 

  Jest tu jeden taki, co poucza wszystkich łącznie z Redakcją. Co można pisać, co można publikować, kto jest chamem, nienawistnikiem, tępakiem, ruską onucą itd, itd. W czasach głębokiego PRL-U miałby spory potencjał na komunistycznego cenzora. A może już jest na "zasłużonej " emeryturze?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-ty karnister(kanister) 23 17 dni temuocena: 36% 

  35-ty, nawet nie zasługujesz na łapkę "w dół". Wojna wojną, ale to co widać w naszych kurortach górskich i nadmorskich pełnych zamożnych przybyszy, drogich restauracjach, sklepach i luksusowych samochodach koliduje trochę z tym, co piszesz. Ochłoń trochę, bo propaganda całkiem wyprała Ci zwoje mózgowe. Nigdy nie miałem nic wspólnego z TWĄ ulubioną Konfederacją, a moje zdanie podzielają wszyscy znajomi i cała moja rodzina o różnych poglądach. Pomagać tylko tym, którzy wymagają pomocy, a nie turystom socjalnym, kosztem swojego narodu. Gdzie mam w moim poście nienawiść? Posłuchaj wypowiedzi władz Ukrainy, transportowców i rolników z granicy o Polsce i Polakach. Tam jest dopiero nienawiść. To tzw. ukraińska wdzięczność. Poczytaj opracowania i analizy geopolityczne o "ewentualnej napaści moskiewskiego bandyty". Ty żyjesz w ciągłym strachu i niewiedzy. Ciągle wklejasz te same wyćwiczone zwroty i teorie, które z rzeczywistością nie maja nic wspólnego. Zostałeś zaprogramowany przez telewizor.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kamieni kupa i d..a 22 17 dni temuocena: 29% 

  za tuska 2 miliony żyło w ubóstwie , a złotopociągowscy kamienice w stolicy kupowali za pincet złotych i żyli po 140 lat .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do zdrowego powyższego . 21 17 dni temuocena: 90% 

  a jak by tobie rasputin rozwalił dom i sąsiedzi by ci nie pomogli to jak byś biegał ? bo męskich portek by nie było .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~też pozdrawiam, ale nie wszystkich 20 17 dni temuocena: 83% 

  Ja także pozdrawiam tę Panią. I tylko jeszcze słówko do konfederacyjno-nienawistnego autora tego w szczegółach dość obrzydliwego, powyższego paszkwilu. Ciekawe jak ty byś się czuł, gdyby po tym, kiedy pewien kremlowski bandyta zgruzowałby za pomocą rakiet i bomb twoją chałupę, być może zamordowałby ci część bliskich, musiałbyś, ratując swoje dziecko lub dzieci, porzucać swój dom i kraj, chroniąc się, chcąc niechcąc, za granicą? A tam napotkałbyś takie nienawistne, szujowate indywiduum jak ty? Pewnie jesteś także zagorzałym świętoszkiem, przejętym zasadą miłości wobec bliźnego swego jak do siebie samego. Ale być może, zgodnie z ideologią twojej ukochanej konfderacyjki, w przypadku ewentualnej napaści moskiewskiego bandyty na nasz kraj, to witałbyś ruskich sałdatów chlebem i solą. Oraz karnistrem samogonu. PS. Czy to przypadek, że wczoraj w Sejmie, podobny do twojego, stek nienawistnych bredni wygłaszał pewien psychopatyczny, brodaty, czystej krwi faszysta z konfederacji (targowickiej)?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~friko i koko 19 17 dni temuocena: 50% 

  Jeśli ten Tusk jest dla Ciebie takim zbawcą i go cenisz ponad wszystko ,to wypadałoby abyś nazwisko swego idola pisał z dużej litery.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pokemonik 18 17 dni temuocena: 56% 

  tak pis doprowadził w polsce tymi swymi kradzieżami oby tusk nas wyprowadził z tej biedy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 17 17 dni temuocena: 27% 

  Za Tuska będziesz niemieckim parobkiem i wmówią ci ze to dla twojego dobra

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~łapaj złodzieja 16 17 dni temuocena: 41% 

  a co ci ukradli ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~? 15 17 dni temuocena: 46% 

  swymi ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nieładnie- obrzydliwie 14 17 dni temuocena: 100% 

  Tak tak nieładnie , wręcz obrzydliwie. Absolutnie masz racje .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nick 13 17 dni temuocena: 46% 

  Niedługo czeka nas to wszystkich jak wejdą unijne regulacje. Wielki głów i wszystko pod kontrolą wielkich korporacji. Właśnie to jest konsekwencja i słusznie obecnie rolnicy protestują. Bez nich będziemy głodni. Jak powiedział jeden z rolników: nas obowiązują restrykcyjne dyrektywy, ale tego co wjeżdża ze wschodu już nie i to UE nie interesuje. Widać, że tu chodzi o wykoszenie konkurencji polskiego rolnictwa bo głód powoli zagląda wszystkim do kieszeni. Swoją drogą jakim prawem ZUS może wypłacać kwotę poniżej progu ubóstwa?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kjh 12 17 dni temuocena: 77% 

  głupszego zdjęcia "ilustracyjnego" jeszcze nie widziałem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4164 sekundy