REKLAMAAldortax
REKLAMABetiko

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2024, 10:16
Start biegu Zasuwaj! vol. 5

Start biegu Zasuwaj! vol. 5 (Fot. Kamila Stępniak)

70 dzielnych biegaczek i biegaczy ruszyło dzisiaj rano w trasę 5. edycji zimowego biegu crossowego „Zasuwaj!”. Dystans wynosi 28 kilometrów, uczestnicy biegną właśnie lasami, polami itp., z Susza do Iławy.

To dość wymagający bieg, jak na geograficzne warunki powiatu iławskiego. Miejsce startu każdorazowo, corocznie zmienia się: raz biegaczki i biegacze ruszają z Iławy (i biegną do Susza), by następnym razem z Susza śmigać do Iławy.

W edycji 2024 start miał miejsce spod hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu, a meta znajduje się nad Małym Jeziorakiem – dekoracja nastąpi w hali sportowo-widowiskowej Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Dzisiaj równo o 9.00 grupa 70 uczestników ruszyła w liczącą 28 km trasę. Po drodze m.in. piękne okolice zamku w Szymbarku, a sam zamek to już atrakcja nie lada. Ale właśnie – tu gdzie najpiękniej, jest też najtrudniej. Jak nam przekazał dziś rano Jarosław Piechotka, dyrektor CSiR Susz oraz dyrektor „Zasuwaja!”, najmniej przyjemny odcinek trasy znajduje się właśnie w lesie za Szymbarkiem, w kierunku Kamionki.

Publikujemy zdjęcia ze startu w Suszu (Kamila Stępniak - dzięki za fotki). Przy okazji dajemy też mapę biegu.

Sport

zico

kontakt@infoilawa.pl

Zobacz zdjęcia ze startu zimowego biegu crossowego Zasuwaj! vol. 5. Fot. Kamila Stępniak, 11.02.2024

Ilość zdjęć 18

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.751 sekundy