REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2024, 11:01 komentarzy 2
Kodeks karny za znęcanie się nad osobą najbliższą przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Kodeks karny za znęcanie się nad osobą najbliższą przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. (Fot. KPP w Iławie.)

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Suszu wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 35-latkowi. Mężczyzna znęcał się psychicznie oraz fizycznie nad swoim tatą. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Suszu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili dochodzenie przeciwko 35-latkowi.  

Z ustaleń śledczych wynikało, że mężczyzna, znajdując się pod działaniem alkoholu, wszczął awanturę ze swoim tatą. Mężczyzna wyzywał go, był agresywny i uderzał rękoma w drzwi wejściowe. W obawie o swoje życie i zdrowie pokrzywdzony o wszystkim poinformował policjantów. 

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i w związku z agresywnym zachowaniem 35-latka przetransportowali go do policyjnej celi. Policjanci przyjęli też zawiadomienie o przestępstwie, jak również przesłuchali świadków, a także wdrożyli w rodzinie procedurę Niebieskiej karty. Ustalili, że takie zachowanie 35-latka trwa już od dłuższego czasu

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mieszkańcowi Susza zarzut. Już wkrótce mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.


Kodeks karny za znęcanie się nad osobą najbliższą przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Susz 2 16 dni temuocena: 100% 

    Wstyd. Susz to nie Warszawa i można się domyślić, co to za idiota. Ta sytuacja trwa od lat. To jest leń śmierdzący, agresor rodzinny

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Susz2 1 16 dni temu

    Niby nie Warszawa a jednak powinni pisać co to są osobnik. Ja np nie wiem a całe życie mieszkam w suszu

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4233 sekundy