REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 lutego 2024, 10:51 komentarzy 6
Awantura i bójka zakończyły się postawieniem jednemu z jej uczestników zarzutu uszkodzenia ciała.

Awantura i bójka zakończyły się postawieniem jednemu z jej uczestników zarzutu uszkodzenia ciała.

Iława. Pokłócili się... przy dystrybutorze. Na iławskiej stacji paliw podczas tankowania samochodów pokłóciło się dwóch mężczyzn. Spięcie nie zakończyło się bynajmniej na szorstkiej wymianie zdań - w ruch poszły pięści, wywiązała się bójka!

To był wyjątkowo nerwowy poranek na jednej z iławskich stacji paliw. Awantura i bójka zakończyły się postawieniem jednemu z jej uczestników zarzutu uszkodzenia ciała.

Iławscy policjanci w ostatni piątek (9.02.2024r.), kilka minut po godzinie 8:00 zostali poinformowani o bójce na jednej z lokalnych stacji benzynowych. Zgłaszający dodał, że jeden z mężczyzn krwawi. 

- Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce - relacjonuje asp. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Ustalili, że podczas tankowania samochodów między klientami doszło do awantury. Kiedy zabrakło argumentów słownych, mężczyźni zaczęli się bić aż do momentu, kiedy jeden z nich zaczął krwawić. 

Wtedy sprawca i pokrzywdzony rozeszli się. Następnie o wszystkim zostali poinformowani policjanci. Okazało się, że pokrzywdzony ma złamany nos i uszkodzenia głowy. 

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. Następnie przedstawili 35-latkowi zarzut. Mężczyzna ze swojego zachowania będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.

"Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 5", to zarzut, który usłyszał.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~friko i koko 6 15 dni temuocena: 67% 

  cholerka i znowu coś mnie ominęło.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kapitan Żbik 5 15 dni temuocena: 29% 

  Na której to stacji?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~OKOL 4 15 dni temuocena: 0% 

  A CO CIĘ TO INTERESUJE?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xv 3 15 dni temuocena: 64% 

  A o co im poszło? Pewno o politykę. Paliwo na 8 zł i na kartki. Już czas by skonczyć z samochodami po 5-6 w rodzinie. ZA niska cena paliw.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 2 15 dni temuocena: 100% 

  o to, że jeden z uczestników bójki za blisko zaparkował drugiego podczas tankowania.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.9757 sekundy