REKLAMALegia
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 lutego 2024, 08:37
Kto w Iławie nie dorabiał klucza u Pani Iwony?! :-) Iławska firma Gerdix (uwaga: jest nowa siedziba!) telefony od klientów odbiera o każdej porze dnia i nocy i tym między innymi zaskarbiła sobie wdzięczność i sympatię wśród tylu osób.

Kto w Iławie nie dorabiał klucza u Pani Iwony?! :-) Iławska firma Gerdix (uwaga: jest nowa siedziba!) telefony od klientów odbiera o każdej porze dnia i nocy i tym między innymi zaskarbiła sobie wdzięczność i sympatię wśród tylu osób.

"Firma godna polecenia, oby jak najwięcej takich ludzi"! Albo: "Bardzo skuteczni i rzetelni. Kto utopił klucze w jeziorze, będzie uratowany" :-). To tylko przykłady pozytywnych opinii o iławskiej firmie Gerdix - która już od 22 lat dorabia klucze, ale też pomaga i ratuje swoich klientów z opresji.

Uwaga, uwaga - teraz znajdziecie ją w nowym miejscu! Niezawodna iławska firma Gerdix, której twarzą niezmiennie od lat jest Pani Iwona Siemiontkowska, działa teraz na ul. Wyszyńskiego 6 - naprzeciwko targowiska miejskiego.

Wcześniej Gerdix miał swoją siedzibę na ulicy Sobieskiego.

- Po schodkach w dół - mówi pani Iwona. - I nasi klienci bardzo się przyzwyczaili do tego miejsca - wiem, że niektórzy wciąż nas tam szukają - dodaje. - Ale w związku z wygaśnięciem umowy najmu działamy już w nowej lokalizacji. W tamtym punkcie także otwarto punkt dorabiania kluczy, nie ma on jednak nic wspólnego z naszą działalnością - wyjaśnia.

Pani Iwona odnosi się też do rozpowszechnianych plotek. Są równie przykre co nieprawdziwe. Jak mówi, ktoś powtarza, że się rozchorowała, innym razem, że całkowicie zakończyła działalność... To wszystko - na szczęście - nieprawda.

- 22 lata działalności za nami i myślę, że jeszcze wiele kolejnych - przed nami - mówi Iwona Siemiontkowska. - Długo pracowaliśmy na naszą renomę i myślę, że całkiem spore grono zadowolonych i lojalnych klientów jest za nami - uśmiecha się twarz firmy Gerdix. - Chcielibyśmy po prostu, aby wiedzieli, gdzie nas znaleźć.

Pani Iwona najbardziej dumna jest z pozytywnych opinii o firmie.

- W Google mamy ich 60 i łączną ocenę 4,8 - mówi. - Sporo jest też wpisów z podziękowaniami za pomoc w awaryjnych sytuacjach. Bo rzeczywiście my nie tylko dorabiamy klucze tutaj, na miejscu, ale też reagujemy na pilne wezwania. Awaryjnie otwieramy samochody i mieszkania, robimy klucze bez kluczy - odtwarzając je z zamka. Takich sytuacji w trakcie minionych lat było naprawdę dużo.

Czy zatrzasnęliście samochód, czy utopiliście klucze w jeziorze, czy popsuł się zamek albo pilot - iławska firma Gerdix zawsze do usług! Pani Iwona jest pod telefonem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co wyróżnia ją na lokalnym rynku.

- Owszem, czasem trzeba wstać w środku nocy - mówi - ale ja bardzo lubię swoją pracę. To jest moja pasja!


Gerdix - dorabianie kluczy, awaryjne otwieranie 

NOWA LOKALIZACJA!!!

  • Iława, ul. Wyszyńskiego 6 (naprzeciwko targowiska miejskiego).
  • Tel. 661 121 320 (w pilnych sprawach - całodobowy).

f


"Duży szacunek dla Właścicielki, duża wiedza i profesjonalizm w swoim zawodzie" - opinia klienta z Google. 

Uwaga! Nowa siedziba firmy Gerdix jest na ul. Wyszyńskiego 6 (naprzeciwko targowiska miejskiego).

Podkowa to prezent od zaprzyjaźnionej osoby - na szczęście w nowej siedzibie.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4113 sekundy