REKLAMALegia
REKLAMAprofi

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 lutego 2024, 14:20 komentarzy 6
Od lewej: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz Damian Jarzembowski (piłka nożna), Aneta Ostanek (lekkoatletyka) i Piotr Kacperek (piłka nożna) - nagrodzeni w kategorii Trener Roku

Od lewej: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz Damian Jarzembowski (piłka nożna), Aneta Ostanek (lekkoatletyka) i Piotr Kacperek (piłka nożna) - nagrodzeni w kategorii Trener Roku (Fot. Mateusz Partyga)

Tradycyjnie w sali sportowej szkoły podstawowej w Wikielcu (gmina Iława) odbyła się Gminna Gala Sportu i Kultury. To coroczna okazja do nagrodzenia przedstawicieli tych dwóch bardzo ważnych, nie tylko dla społeczeństwa Iławy i gminy Iława, dziedzin życia.

Wielu znamienitych gości, znakomici sportowcy, równie utalentowani przedstawiciele świata kultury. Sala SP Wikielec po raz kolejny zapełniła się osobami, które swoimi występami i sukcesami rozsławiają gminę Iława, Iławę i okolice.

Gminna Gala Sportu i Kultury (23.02.2024). Fot. Mateusz Partyga / Info Iława

Ilość zdjęć 55

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

GALA KULTURY I SPORTU - WIKIELEC 23.02.2024

KULTURA:

KATEGORIA: Kultywowanie Tradycji Ludowej

- Dziecięcy zespół ludowy „Dzieci Ziemi Iławskiej”

- Zespół Folkowy „Morawa”

KATEGORIA: Dziedzictwo Kulturowe

- Waldemar Wysocki

- Henryk Oleksiuk

- Marek Kałuża

- Aleksandra Robaszkiewicz

- Towarzystwo Ziemi Rudzienickiej

- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczno

- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Wola Kamieńska

- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ząbrowa

- Koło Gospodyń Wiejskich Ząbrowo

- Koło Gospodyń Wiejskich Szymbark

- Koło Gospodyń Wiejskich Kałduny

- Koło Gospodyń Wiejskich „Marsjanki” w Nowej Wsi

- Koło Gospodyń Wiejskich Gałdowo

KATEGORIA: Promocja kultury

- Dorota Jurczak

- Stanisław Kowalkowski

- Stanisław Kożuchowski

- Henryk Plis

- Wiktor Chmielarczyk

- Ewa Węgorzewska

- Jerzy Piotrowski

- Ksenia Jakubowska

- Helena Kulesza

KATEGORIA: Promocja czytelnictwa

- Nina Drej

- Zofia Chomka

- Bogumiła Siwakowska

KATEGORIA: Wspieranie kultury

- Anatol Gerczak

- Krzysztof Lewandowski

- Marian Tompalski

- Stanisława Pańczuk

- Alina Rodziewicz

- Bogumiła Kowalska

- Irena Durlik

KATEGORIA: Mecenas kultury

- Alina i Jan Szynaka

- Marek Malinowski

KATEGORIA: Ambasador Kultury

- Grażyna Piękos

KATEGORIA: Wspieranie Sportu i Kultury

- Gustaw Marek Brzezin

- Bernadeta Hordejuk

- Bartosz Bielawski

- Dariusz Sapiński

- Grzegorz Słyszyk

- Andrzej Brach

- Marlena Baranowicz-Rak

- Zarząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego

- Radosław Król

SPORT

KATEGORIA: Stypendyści (dyplomy i nagrody)

- Alan Gajda (piłka nożna)

- Paulina Józefowicz (wioślarstwo)

- Wiktoria Gołębiowska (żeglarstwo)

- Jakub Gołębiowski (żeglarstwo)

- Aleksandra Sagan (wioślarstwo)

- Mateusz Jeżyński (wioślarstwo)

- Aleksandra Sobczyńska (lekkoatletyka)

- Oskar Fryc (wioślarstwo)

- Oliwier Szkamelski (piłka nożna)

- Bogumiła Ryś (wioślarstwo)

- Jakub Ryś (wioślarstwo)

- Natalia Zięba (lekkoatletyka)

- Grzegorz Figurski (badminton)

- Gabriela Lubieniecka (lekkoatletyka)

KATEGORIA: Sportowiec roku

- Karlos Patorski (smocze łodzie)

- Emilia Włodarska (tenis stołowy)

- Hubert Brach (sporty walki)

- Szymon Tarwacki (wielobój siłowy)

- Wanessa Nowakowska (piłka nożna)

- Wiktoria Bagan (piłka nożna)

- Amelia Kołcz (piłka nożna)

- Karolina Jaworska (pchniecie kulą)

- Emilia Skolmowska (dojenie sztucznej krowy)

- Maciej Jankowski (dojenie sztucznej krowy)

- Karina Cyganowska (w konkurencji slalom taczką)

- Katarzyna Kuban (szachy)

- Andrzej Siemianowski (warcaby)

- Beata Grzechnik (w konkurencji sołtys na Igrzyskach Wsi)

- Marta Kudlak (w konkurencji pracownik urzędu na Igrzyskach Wsi)

- Rafał Rabczyński (w konkurencji pracownik urzędu na Igrzyskach Wsi)

KATEGORIA: Trener roku

- Damian Jarzembowski (piłka nożna)

- Aneta Ostanek (lekkoatletyka)

- Piotr Kacperek (piłka nożna)

KATEGORIA: Drużyna roku

- GKS Wikielec Seniorzy (piłka nożna)

- GKS Wikielec Trampkarze (piłka nożna)

- Reprezentacja Gminy w piłce nożnej

- Reprezentacja Gminy w siatkówce

- Sztafeta Rodzinna (Szkamelscy Paweł, Anna, Oliwier)

- Sztafeta Rodzinna (Gajda Tomasz, Barbara, Alan)

- Reprezentacja Gminy w przeciąganiu liny

KATEGORIA: Serce dla sportu

- Zbigniew Ziejewski

- Marek Łukiewski

- Roman Piotrkowski

- Janusz Sypiański

- Marian Szkamelski

- Marek Jaczun

- Mariusz Jajkowski

- Sławomir Borkowy

- Remigiusz Sobociński

- Henryk Śliżewski

- Jarosław Muzyka

- Krzysztof Bączek

KATEGORIA: Super Champion

- Agata Barwińska

- Wiktoria Gołębiowska

- Damian Józefowicz

- Patryk Duński

- Jakub Gołębiowski

- Grzegorz Figurski

KATEGORIA: Działacz sportowy

- Tomasz Kamiński (Zamek Szymbark)

- Arkadiusz Szkamelski (Czarni Rudzienice)

- Marcin Jackowski (GKS Wikielec)

- Łukasz Rodak (Osa Ząbrowo)

- Krzysztof Soja (LZS Frednowy)

- Daniel Boros (Czarni Rudzienice)

KATEGORIA: Sponsor

- Amex Bączek (GKS Wikielec)

- Krzysztof Sadowski (GKS Wikielec)

- Tomasz Borkowy (Zamek Szymbark)

- Marcin Jastrzębski (Czarni Rudzienice)

- Gabriel Marciniak (LZS Frednowy)

- Mariusz Taraszkowski (Osa Ząbrowo)

KATEGORIA: Wielcy dla Sportu

- Marian Zieliński

KATEGORIA: Promowanie Sportu i Kultury

- Radio „Eska-Iława”

- Radio „Meloradio”

- Redakcja Gazety Iławskiej

- Redakcja Infoilawa.pl

- Redakcja Kuriera Regionu Iławskiego

aktualności

zico

kontakt@infoilawa.pl

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4345 sekundy