REKLAMApluszak
REKLAMAprofi
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lutego 2024, 16:03
Kia Stinger na stanowisku do naprawy i przeglądu pojazdów o napędzie elektrycznym i

Kia Stinger na stanowisku do naprawy i przeglądu pojazdów o napędzie elektrycznym i "hybryd" (Fot. materiały Auto-Części Woźnicki)

Auto-Części Woźnicki - tu myśli się o krok do przodu. Iławska firma już jakiś czas temu postawiła na innowacyjność w swoim działaniu. Mowa o stworzeniu jak najlepszych warunków do napraw pojazdów o napędzie elektrycznym oraz tzw. hybryd, czyli aut o napędzie łączącym silnik elektryczny z tradycyjnym silnikiem spalinowym.

CZYTAJ TAKŻE: Auto Części Woźnicki – z pasji do motoryzacji, czyli jak to się zaczęło

Pojazdy o napędzie elektrycznym na szerszą, światową skalę, zaistniały około pięciu lat temu. Iławska firma Auto-Części Woźnicki, przewidując możliwość zmian w motoryzacyjnej rzeczywistości, jako pierwsza w naszym regionie zdecydowała się na wprowadzenie sporej innowacyjności do swojego portfolio.

Już dwa lata temu Woźnicki postawił na serwis pojazdów o napędzie elektrycznym oraz tzw. hybryd, czyli napędzie łączącym silnik elektryczny z tradycyjnym silnikiem spalinowym.

- Przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że to nie jest mechanika w tradycyjnym rozumieniu i charakterze. Aby prowadzić warsztat przystosowany do napraw „hybryd” i „elektryków”, to wcześniej należy zdobyć odpowiednie uprawnienia, ale także fachową wiedzę w tej dziedzinie

– zauważa Dariusz Woźnicki, założyciel i szef motoryzacyjnego przedsiębiorstwa mającego swą siedzibę w Iławie przy ul. Wiejskiej 2b (posiada także filie w Kisielicach, Suszu, Zalewie, Pasłęku, a nawet w Dzierzgoniu).

Auto-Części Woźnicki Iława - stanowisko do naprawy "hybryd" i "elektryków"

Ilość zdjęć 5

Proszę sobie wyobrazić, że mechanik naprawiający „elektryka” lub „hybrydę” musi zadbać o takie szczegóły, jak choćby posiadanie i używanie specjalnych rękawic izolacyjnych z atestem. Oczywiście ten, jak i każdy kolejny wymóg stosowany jest w warsztacie przy Wiejskiej 2b – to właśnie tu, od dwóch lat, stworzone jest specjalne stanowisko do naprawy pojazdów o tego typu napędach (tradycyjne oczywiście także są tu naprawiane).

- Jesteśmy w specjalistycznej sieci Check Star, dbamy o każdy detal naszej pracy. Tak, aby w pełni spełnić oczekiwania klienta i przede wszystkim – naprawić jego pojazd. Oprócz kompleksowej naprawy i diagnostyki świadczymy także doradztwo na polu obsługi pojazdów elektrycznych i o napędzie hybrydowym. Oczywiście, jest u nas także możliwość naładowania baterii w tych autach – dodaje Darek Woźnicki.

Zapraszamy do skorzystania z fachowej pomocy warsztatu przy ul. Wiejskiej 2b w Iławie.

NAMIARY

IŁAWA - Centrum Motoryzacyjne Woźnicki

ul. Wiejska 2b, 14-200 Iława / za komendą policji

tel.: 89 649 41 00

tel. kom.: 600 579 409, 662 013 196

tel. kom serwis: 668 403 574

GG: 2404271 oraz 11274385

E-mail: auto.ilawa@wp.pl oraz warsztat@czesci-woznicki.pl

Artykuł sponsorowany

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4586 sekundy