REKLAMAAldortax
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 lutego 2024, 08:13
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji pierwszych urodzin salonu New Optics! Iława, ulica Andersa 2C.

Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji pierwszych urodzin salonu New Optics! Iława, ulica Andersa 2C.

Salon optyczny New Optics przy ulicy Andersa 2C w Iławie świętuje właśnie swoje pierwsze urodziny! To świetna okazja, aby skorzystać z atrakcyjnych promocji i profesjonalnego badania wzroku.

New Optics prowadzi rodzinna firma z ponad 30-letnią tradycją. Salon w Iławie jest ich najnowszym projektem i dołączył do już istniejących salonów optycznych w Żurominie, Lidzbarku i Nowym Mieście Lubawskim. 

- Od zawsze stawiamy na jakość, dlatego w naszych progach można spotkać wykwalifikowanych optyków, optometrystów i okulistów - podkreśla załoga salonu.

Absolutnym priorytetem jest dla nich profesjonalne badanie wzroku. Niewątpliwie jest to jeden z najważniejszych elementów, dlatego tak istotne jest sprawdzenie kwalifikacji specjalisty, do którego udajemy się na badanie wzroku.

- Niestety ze względu na obowiązujące przepisy w Polsce badanie może wykonać nawet osoba po krótkim kursie. Ubrana w biały fartuch często wzbudza w klientach zaufanie. Tymczasem dbanie o wzrok, najważniejszy zmysł człowieka, warto powierzyć osobie z odpowiednim wykształceniem i wiedzą - mówi właściciel New Optics, Szymon Falkiewicz.

Na szczęście z pomocą przychodzi rejestr optometrystów Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii (PTOO), gdzie każdy pacjent może sprawdzić, czy dany optometrysta posiada nadany numer poświadczający jego kwalifikacje zdobyte na najlepszych uczelniach akademickich w kraju. W gabinetach New Optics pacjent zawsze zostanie powitany przez magistra optometrii, ortoptystę, którego kwalifikacje zostały poświadczone przez PTOO.

- Oprócz badań każdej wady wzroku wykonujemy m.in. badania przedniego odcinka oka, ciśnienia wewnątrzgałkowego czy dna oka z fotografią. Są to badania diagnostyczne w kierunku chorób oczu takich jak zaćma, jaskra czy choroby siatkówki, m.in. zwyrodnienie plamki żółtej - podaje New Optics.

Każdy salon jest wyposażony w warsztat, dlatego wszystkie okulary trafiające w ręce klientów New Optics są wykonywane na miejscu. W dzisiejszych czasach jest to zdecydowanie coraz rzadziej spotykane, a jest bardzo ważne, gdyż dzięki temu wykwalifikowany zespół profesjonalistów czuwa nad całym procesem powstawania okularów, zaczynając od badania wzroku, przez wybór odpowiedniej oprawy i soczewek okularowych, a kończąc na wykonaniu gotowych okularów.

New Optics stawia na jakość, nowoczesność i ogromny wybór opraw w świetnych cenach. Dla fanów mody przygotowali najnowsze kolekcje opraw marek Guess, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Levis, Moschino, Carolina Herrera, Marc Jacobs, Carrera i wiele innych. 

Teraz, z okazji urodzin, mają dla Państwa atrakcyjne promocje na oprawy i soczewki okularowe. Zachęcamy do odwiedzenia salonu oraz śledzenia strony na facebooku @newopticsfalkiewicz!

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Podmiot prowadzący reklamę: New Optics Optyka i Optometria Szymon Falkiewicz.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2712 sekundy