ZDZ
REKLAMAAkademia
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 lutego 2024, 07:53 komentarzy 2

"Historia jednej ulicy" tym razem - po raz trzeci w historii cyklu - zawita na ulicę Wyszyńskiego.

W niedzielę, 3 marca odbędzie się kolejny edukacyjny spacer po Iławie organizowany w ramach cyklu „Historia jednej ulicy”. Najbliższe spotkanie to efekt licytacji, która została przeprowadzona w ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zwycięzca licytacji zaoferował aż 860 zł za możliwość wskazania ulicy, która stanie się bohaterką „Historii jednej ulicy”. Wybór padł na ulicę Wyszyńskiego.

Będzie to już trzecie spotkanie miłośników Iławy przy ulicy Wyszyńskiego. Poprzednie odbyły się 30 maja 2015 roku i 9 października 2023 roku.

Zbiórka uczestników niedzielnej wyprawy zaplanowana została na godzinę 15:00 przed budynkiem dawnego Nadleśnictwa Iława. Organizatorzy przewidują, że spacer po ulicy Wyszyńskiego potrwa około 1,5 godziny.

Ostatni edukacyjny spacer po Iławie organizowany w ramach cyklu „Historia jednej ulicy” odbędzie się w niedzielę, 24 marca. Druga seria spotkań, która rozpoczęła się 20 marca 2022 roku, zakończy się spacerem po ulicy Niepodległości.

Za organizacją pieszych spacerów po Iławie, które odbywają się pod szyldem Internetowego Muzeum Iławy – www.ilawasprzedlat.pl, stoją radni miejscy i miłośnicy Iławy Michał Młotek i Dariusz Paczkowski.

IMI/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tak slyszalem 2 3 miesiące temuocena: 50% 

    Kilku tych bohaterów leży pod budką dróżnika a na strychu nadleśnictwa może jeszcze jest skrzynka po granatach z wojny

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~ZOORO 1 3 miesiące temuocena: 50% 

    BOHATERÓW STALINGRADU

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4216 sekundy