ZDZ
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 lutego 2024, 08:08
Większość dawców, którzy przyłączyli się do akcji i podzielili się życiodajnym płynem, robi to regularnie

Większość dawców, którzy przyłączyli się do akcji i podzielili się życiodajnym płynem, robi to regularnie (Fot. KPP w Iławie.)

Krew to lek ratujący życie, którego nie można kupić. Wśród osób, które dzielą się tym bezcennym płynem, są policjanci i pracownicy iławskiej komendy policji.

We wtorek (27.02.2024r.) odbyła się kolejna policyjna akcja honorowego krwiodawstwa, zrealizowana dzięki zaangażowaniu policjantów i pracowników cywilnych komendy, a także mieszkańców powiatu iławskiego, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddziałem w Iławie.

Również i tym razem chętnych do podzielenia się z potrzebującymi cząstką siebie nie zabrakło. Zbiórka odbyła się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Zebrano prawie 5 litrów tego cennego płynu. 

- Większość dawców, którzy przyłączyli się do akcji i podzielili się życiodajnym płynem, robi to regularnie - mówi asp. szt. Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka komendy policji w Iławie. - Oddawanie krwi stało się już normą dla iławskich policjantów i pracowników policji. Akcje krwiodawstwa cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród mundurowych, jak i innych osób, chętnych do podzielenia się tym drogocennym płynem. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna i cenna jest krew w ratowaniu ludzkiego życia - dodaje. - Wszystkim dawcom gorąco dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych zbiórkach.

Pamiętaj - oddając krew, ratujesz czyjeś życie!

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3918 sekundy