REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 marca 2024, 10:01 komentarzy 1
Antoś Stefanowicz z Susza z mamą Beatą. Nie zabrakło ich na akcji charytatywnej dedykowanej chłopcu.

Antoś Stefanowicz z Susza z mamą Beatą. Nie zabrakło ich na akcji charytatywnej dedykowanej chłopcu. (Fot. organizator.)

14 674,06 zł! O taką kwotę zasiliła konto zbiórki na rzecz Antosia Stefanowicza z Susza akcja charytatywna zorganizowana dla 3-latka przez miejscową piłkarską akademię "Młode talenty".

Zbiórka trwa nadal; każda wpłacona złotówka przybliża rodzinę z Susza do możliwości sfinansowania innowacyjnej terapii w Rosji. W tym momencie to właściwie jedyna nadzieja i szansa na odzyskanie przez Antosia wzroku.

Charytatywny turniej piłki nożnej Akademii Piłkarskiej Młode Talenty działającej przy Unii Susz, zorganizowany przy wydatnym wsparciu rodziców, odbył się w minioną sobotę. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla całych rodzin: była loteria fantowa, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, a także słodka kawiarenka i inne smakołyki.

Akcja okazała się wielkim sukcesem! Poznaliśmy jej finansowe podsumowanie, rodzina Antosia chce wyrazić wdzięczność wszystkim ludziom dobrej woli:

Drodzy Przyjaciele! Serdecznie dziękujemy każdemu, kto uczestniczył w turnieju. Było to niezwykłe wydarzenie, pełne pasji, sportowej rywalizacji i wzruszeń! 

Pragniemy również wyrazić ogromną wdzięczność dla wszystkich, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy na ratowanie wzroku Antosia. Wasza hojność i dobroć wzruszyły nas wszystkich!Udało się zebrać aż 14 674,06 zł.- To więcej, niż wszyscy mogliśmy sobie wyobrazić! Wasza życzliwość bardzo mocno nas podbudowała i dała kopa do kolejnych wyzwań! - dziękuje rodzina. - Dziękuję organizatorom, wolontariuszom i wszystkim, którzy wrzucili choćby grosz do puszek! Wasze serca są naprawdę wielkie! 

Wpłacone przez darczyńców środki zasiliły już konto zbiórki prowadzonej na portalu zrzutka.pl. Do pełnej potrzebnej kwoty - przypomnijmy: to 227 550 zł - wciąż jednak sporo brakuje.

Jak pomóc?

f

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
KRS 0000037904
Cel szczegółowy:
40469 Stefanowicz Antoni

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: organizator.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tomi 1 miesiąc temu

    Tyle kasy , to na nowy dom przy okazji , bez przesady.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3902 sekundy