ZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 marca 2024, 09:48 komentarzy 4
Od lewej: mł. insp. Mirosław Mozarczyk, podinsp. Adriana Czyżewska, podinsp. Waldemar Bartnicki.

Od lewej: mł. insp. Mirosław Mozarczyk, podinsp. Adriana Czyżewska, podinsp. Waldemar Bartnicki.

Decyzją mł. insp. Pawła Krauza - p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie powierzono obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim podinsp. Waldemarowi Bartnickiemu. Uroczysta zbiórka była też okazją do powierzenia obowiązków służbowych na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego podinsp. Adrianie Czyżewskiej. 

Wręczenie rozkazów personalnych odbyło się w sali odpraw nowomiejskiej jednostki policji w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych.

W piątek (01.03.2024r.) w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wprowadzono I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim. Decyzją mł. insp. Pawła Krauza, p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie powierzono pełnienie tych obowiązków służbowych podinsp. Waldemarowi Bartnickiemu - dotychczasowemu naczelnikowi Wydziału Kryminalnego nowomiejskiej komendy policji.

W obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych p.o. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Mieście Lubawskim mł. insp. Mirosław Mozarczyk wręczył swojemu I zastępcy rozkaz personalny, gratulując awansu i życząc powodzenia w wykonywaniu nowych zadań.

Podinsp. Waldemar Bartnicki dotychczas pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego i teraz jako I zastępca komendanta nadzorował będzie pracę tego właśnie pionu.

Uroczysta zbiórka była także okazją do powierzenia obowiązków służbowych na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim podinsp. Adrianie Czyżewskiej, która dotychczas była zastępcą naczelnika tego wydziału.

Uroczystość zakończyły gratulacje z okazji awansów od policjantów i pracowników cywilnych nowomiejskiej komendy.

KPP NML/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Fff 4 miesiąc temuocena: 67% 

  MO

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Swój 3 miesiąc temuocena: 63% 

  A w Ilawie bez zmian szok.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomi 2 miesiąc temuocena: 50% 

  Ten z prawej na zdjęciu to emeryt a nawet rencista jak to wygląda i on ma nas chronić . Boże broń .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KALEKA 1 miesiąc temuocena: 50% 

  On Cię nie Ale inni

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAFabryka urody
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3912 sekundy