REKLAMALegia
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 marca 2024, 14:48 komentarzy 3
Będzie się działo! Gość specjalny: najbardziej rozchwytywany harmonijkarz w Polsce.

Będzie się działo! Gość specjalny: najbardziej rozchwytywany harmonijkarz w Polsce. (Fot. materiały organizatora.)

Muzyczna propozycja Kawiarenki Artystycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie na Dzień Kobiet.Już w nadchodzący piątek, 8 marca o godzinie 17:00 rozpocznie się tutaj koncert duetu Michał Kielak/Jakub Andrzejewski. Publiczność usłyszy też najpiękniejsze strofy o kobietach i mężczyznach i obejrzy tematyczną wystawę prac plastycznych. Nie zabraknie poczęstunku w ramach Kawiarenki Artystycznej. Wstęp wolny. W imieniu organizatorów - zapraszamy.Michał Kielak i Jakub Andrzejewski to dwoje przyjaciół, którzy w chwilach wolnych od występów ze swoimi macierzystymi zespołami tworzą duet, prezentując swój repertuar w wersji na gitarę akustyczną, harmonijkę i charakterystyczny głos Kuby.

Michał Kielak to doświadczony muzyk i najbardziej rozchwytywany harmonijkarz w Polsce. Ma za sobą 30 lat koncertowania. Przez te lata występował z wieloma zespołami z kręgu muzyki bluesowej i rockowej, ale też z wieloma artystami z nurtu popu. Brał udział w nagraniach około 80 płyt, występował na wielu festiwalach na całym świecie. 

GOK w Lasecznie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAMichał pop up

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~ szanujemy kobiety 3 miesiąc temuocena: 86% 

  mam nadzieję, że biedroniowej z mężem nie zaproszono, bo polska Miss to nadal kobieta.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szacun 2 miesiąc temuocena: 88% 

  szanujemy i nie łamiemy im szczęk .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xd 1 miesiąc temuocena: 67% 

  Xdd

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3763 sekundy