REKLAMAT-mobile
REKLAMAZielona aleja
Masażystka Monika Ziółkowska stale podnosi swoje kwalifikacje, korzysta z kolejnych szkoleń, aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty i doświadczenie. Zapraszamy! Iława, ul. Sobieskiego 18B, tel. 663 376 070.

Masażystka Monika Ziółkowska stale podnosi swoje kwalifikacje, korzysta z kolejnych szkoleń, aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty i doświadczenie. Zapraszamy! Iława, ul. Sobieskiego 18B, tel. 663 376 070.

Wiosna tuż-tuż, za oknem coraz cieplej... Pora naładować baterie po zimie i postawić na maksymalną regenerację organizmu! Szukasz zdrowia i dobrego samopoczucia? Skorzystaj z dobrodziejstw naturalnej tlenoterapii lub rozpieszczającego zmysły masażu - teraz w wyjątkowych cenach specjalnie na wiosnę!

UMÓW SIĘ NA MARZEC. CZEKAJĄ WIOSENNE MEGARABATY!

W Strefie relaxu na ul. Sobieskiego 18B w Iławie wiosenne przebudzenie mocy i megarabaty!

Umów swoją wizytę w marcu, aby skorzystać z atrakcyjnych wiosennych promocji:

  • -30% na wszystkie masaże i zabiegi powyżej 100 zł;
  • -20% na tlenoterapię.

f

Tel. 663 376 070. Zadzwoń już teraz i umów się na dogodny termin. Zapraszamy!

W ŚWIĄTYNI MASAŻU

Strefa relaxu to świątynia masażu. Narzekasz na stres, borykasz z gorszym samopoczuciem? A może zależy Ci na poprawie krążenia albo wsparciu w modelowaniu sylwetki? Oddaj się w ręce masażystki Moniki Ziółkowskiej, która stale podnosi swoje kwalifikacje, korzysta z kolejnych szkoleń, aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty i doświadczenie. 

Obecnie w ofercie Strefy relaxu są masaże klasyczny, relaksacyjny, gorącą świecą, gorącymi kamieniami, lomi lomi, biurowy, stóp i twarzy, limfatyczny, cobido, manualny kręgosłupa, tkanek głębokich, miejsc spustowych, kinesiotaping i modelowanie sylwetki. 

Który będzie najkorzystniejszy w Twoim przypadku? Jeśli masz wątpliwości, na miejscu skorzystasz z niezobowiązującej konsultacji.

Wypróbuj też nowe usługi! W ofercie od niedawna są masaż próżnia, światłoterapia i terapia falami radiowymi, prądy (w tym TENS) oraz akupresura rąk.

Zapraszamy! Tel. 663 376 070. 

TLENOTERAPIA - WSZECHSTRONNY NATURALNY "LEK"

Z jej naturalnych dobrodziejstw korzystają sportowcy, pacjenci borykający się z przeróżnymi schorzeniami, a także ci wszyscy, którym zależy na utrzymaniu jak najlepszej formy - zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Tlenoterapię uważa się za skuteczną profilaktykę przeciwnowotworową; to również sprawdzony sposób na oczyszczenie organizmu i poprawę jego wydolności oraz zdolności koncentracji. Wspomagająco stosowana przy licznych schorzeniach i problemach zdrowotnych, komora hiperbaryczna doskonale sprawdza się również w rekonwalescencji osób po udarach czy wylewach, ponieważ tlen dociera do niedotlenionych komórek, przez co zmniejsza stopień uszkodzeń mózgu i wspomaga rehabilitację. Tlenoterapia zapewni Ci liczne korzyści: wzmocni siły organizmu, wspomoże procesy myślowe, polepszy samopoczucie oraz poprawi kondycję skóry. Wypróbuj i przekonaj się sam/a! Teraz 20% taniej w Strefie relaxu w Iławie. Tel. 663 376 070. 

KONKURS - KONKURS - KONKURS!

Dzięki uprzejmości Strefy relaxu mamy dla naszych Czytelników atrakcyjne wiosenne upominki! Do zdobycia w zabawie z nagrodami będą: jeden voucher na masaż i jeden na tlenoterapię. Aby wziąć udział w losowaniu upominków:

  • udostępnij konkursowy post dostępny na profilu portalu Info Iława na Facebooku (tutaj link) ORAZ
  • w komentarzu pod konkursowym postem napisz, którą usługę wybierasz (masaż albo tlenoterapia).

g

Wyniki zabawy podamy dokładnie za tydzień, 13 marca. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA - SĄ WYNIKI!

Dziękujemy za duże zainteresowanie zabawą! Nasz konkursowy post tym razem odnotował 121 udostępnień, a szczęście uśmiechnęło się do:

  • Marty Nawrockiej, która wygrywa masaż 
  • oraz do Justyny Mrozińskiej, którą zapraszamy na tlenoterapię :-).

f

Swoje wizyty umówicie pod numerem telefonu 663 376 070. A wszystkim zainteresowanym uprzejmie przypominamy, że jeszcze do końca marca w iławskiej Strefie relaxu czekają atrakcyjne rabaty: -30% na wszystkie masaże i zabiegi powyżej 100 zł oraz - 20% na tlenoterapię. Zapraszamy :-). Strefa relaxu zaprasza!
Iława, ul. Sobieskiego 18B, tel. 663 376 070. Naturalne dobrodziejstwa tlenoterapii. W marcu 20% taniej!

Strefa relaxu to także świątynia masażu. Zrelaksuj się, odpocznij, naładuj baterie! W marcu z megarabatem aż -30%!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3211 sekundy