REKLAMAT-mobile
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 marca 2024, 12:06 komentarzy 2
Dzień Kobiet w Iławie. Świąteczny biegowy happening wokół Małego Jezioraka w Iławie - za nami - ZOBACZ ZDJĘCIA!

Dzień Kobiet w Iławie. Świąteczny biegowy happening wokół Małego Jezioraka w Iławie - za nami - ZOBACZ ZDJĘCIA! (Fot. Info Iława.)

Pobiegnij, a jeśli wolisz: przejedź rowerem, przejdź z kijkami albo po prostu spacerem, takie tradycyjne zaproszenie także w tym roku skierował do iławianek Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie.

To doroczna propozycja aktywnego świętowania Dnia Kobiet.

Akcja ta promuje ruch i zdrowy styl życia. Mierzące około 2,5 km okrążenie wokół jeziora tradycyjnie można było pokonać biegiem, na rowerze, z kijkami lub po prostu - spacerem. Na uczestniczki kobiecego, biegowego happeningu czekały kwiatowe upominki, przygotowane przez iławski "Żeromek" i Galerię Jeziorak, gdzie dla wszystkich pań przygotowano jeszcze jedną niespodziankę: dziś do godziny 18:00 przyjdź do Przystani Artystycznej Galerii Jeziorak (na piętrze) i tam zrób sobie zdjęcie na przygotowanej kwiatowej ściance. Zdjęcia zostaną umieszczone na Facebooku Galerii. Nagrodę w postaci malarskiego portretu w kwiatach autorstwa malarki Agaty Topolewskiej wygra ta pani, która otrzyma pod swoim zdjęciem najwięcej lajków. Zapraszamy do kreatywnej zabawy!

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Dzień Kobiet w Iławie. Świąteczny biegowy happening wokół Małego Jezioraka w Iławie - za nami!

Ilość zdjęć 60

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tomi 1 2 miesiące temuocena: 100% 

    Takie komentarze dla ludzi blokują i jak ma być dobrze.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.6504 sekundy