REKLAMApluszak
REKLAMAAkademia
Dzień Kobiet 2024 w Lasecznie.

Dzień Kobiet 2024 w Lasecznie.

W obchodzony 8 marca Dzień Kobiet Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zaprosił mieszkańców gminy i miasta Iława na okolicznościowy koncert. 

Życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności złożyli wszystkim paniom: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos oraz radna i sołtys Laseczna Emilia Skolmowska. 

Cała sala - Kawiarenka Artystyczna GOK-u - zapełniła się gośćmi w różnym wieku. Można powiedzieć, że koncertu słuchali młodzi i starsi mieszkańcy - seniorzy. Na wstępie muzycy z GOK-u: Grażyna Piękos (wokal i gitara) i Jerzy E. Piotrowski (fortepian) wykonali trzy piosenki polskie. Występ był przedzielony recytacjami Marcina Kowalewskiego i Jerzego Piotrowskiego. Następnie wystąpił duet Kuba Andrzejewski/Michał Kielak. Zespół zaprezentował mniej znane utwory z repertuaru Niemena, Jacksona i Claptona oraz piosenki autorskie.

Oprócz muzyki, publiczność raczyła się pysznym ciastem, kawą i herbatą. Panowie z rady sołeckiej Laseczna wręczyli wszystkim paniom piękne tulipany.

W miłej atmosferze impreza trwała ponad dwie godziny.

Dzień Kobiet 2024 w Lasecznie.

Ilość zdjęć 20

GOK w Lasecznie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 2.5804 sekundy