REKLAMAT-mobile
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 marca 2024, 13:06
Tego trzeba posłuchać na żywo! Okazją będzie koncert artysty wraz z zespołem w Iławie.

Tego trzeba posłuchać na żywo! Okazją będzie koncert artysty wraz z zespołem w Iławie. (Fot. materiały prasowe.)

Piosenki "z tekstem" i subtelna warstwa muzyczna. Spięty odwiedzi Iławę w ramach trasy koncertowej promującej „Heartcore” - trzeci solowy album artysty.

Co piszą o krążku „Heartcore”,  trzecim solowym albumie Huberta ”Spiętego” Dobaczewskiego - wokalisty, autora tekstów i gitarzysty, znanego z wieloletnich występów z zespołem LAO CHE?

Że „dobrze słuchać mądrych piosenek, które w gęstwinie wszystkiego, co nas otacza, pobłyskują czymś niezwykle interesującym” (Łukasz Dębowski, https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/), 

a także że 

„na „Heartcore” Spięty wzniósł się na wyżyny swojej twórczości, proponując słuchaczom bardzo inteligentną i głęboką warstwę tekstową okraszoną takimi smaczkami jak „dźwiękczynienie” czy „praystation” (Karol Otkała, https://www.stereolife.pl/).

Sam artysta przyznaje, że po płytach „Antyszanty” i „Black Mental” po raz kolejny wyznaczył sobie nowy muzyczny i tekstowy kierunek, który może zaskoczyć swoją intymnością niejednego słuchacza! Na scenie towarzyszą mu uznani muzycy sceny niezależnej: Bartek Kapsa (perkusja, sampler), Mikołaj Zieliński (bas, klawisze) i Patryk Kraśniewski (klawisze).

Tego trzeba posłuchać na żywo! Okazją będzie koncert artysty wraz z zespołem w Iławie.

Iławskie Centrum Kultury zaprasza już 22 marca na godzinę 19:00 do Kinoteatru "Pasja" w Iławie. Wejściówki w cenie 100 złotych lub 90 złotych (z Iławską Kartą Mieszkańca) kupicie w kasie kina w godzinach jej otwarcia oraz online - pod tym linkiem.

Zapraszamy!

Publikacja zlecona.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3001 sekundy