REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 marca 2024, 19:14 komentarzy 1

"MotoMarzanna" 2024 - już za nami; nowy sezon - rozpoczęty!

Teren imprezy wypełnił się motocyklami; organizatorzy zaliczają wydarzenie do bardzo udanych. "MotoMarzanna" 2024 - już za nami!

Ten zlot to symboliczny początek nowego sezonu na "dwóch kółkach". Oby był udany i przede wszystkim - bezpieczny!

"Gwoździem w programie" wiosennego zlotu, którego gospodarzem był sklep z asortymentem dla motocyklistów w Karasiu, a współorganizatorem nieformalna grupa Team Xtreme, było widowiskowe spalenie symbolicznej "MotoMarzanny". Ale atrakcji było więcej: na wszystkich chętnych czekały konkursy zręcznościowe i okolicznościowe, pamiątkowe blachy. Można też było spróbować swoich sił na symulatorze jazdy na jednym kole, "wheelie". Do tego ognisko z darmowym poczęstunkiem i integracja w motocyklowym gronie.

Wydarzenie miało też wymiar charytatywny. Było okazją do wsparcia zbiórki na rzecz Jarosława Laskowskiego z Ząbrowa, dawniej zapalonego motocyklisty, który dzisiaj walczy o zdrowie po wypadku przy pracy. Organizatorzy prowadzili też zbiórkę karmy dla podopiecznych iławskiego schroniska.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane.

"MotoMarzanna" 2024 - już za nami; nowy sezon - rozpoczęty!

Ilość zdjęć 33

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tomi 1 2 miesiące temuocena: 100% 

    Ludzie w końcu poznali się na tych imprezach w Karasiu , tylko kasę trzepać. Jak się pali koło dupy to się kombinuje . Tam wcale nie jest tanio a jak jest to używane że niby powystawowe albo rozprute czy rozklejone a jak reklamacja to zawożą do szewca do naprawy on sklei butaprenem i jest ok. Nigdy więcej tam nie pojadę .

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.3144 sekundy