REKLAMApluszak
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 marca 2024, 09:51

Wreszcie wiosna! Radośnie i inspirująco przywitacie ją w Hullo, centrum rodzinnej rozrywki w Fijewie pod Lubawą.

W wiosennym klimacie spędzicie tu weekend: 23 i 24 marca. W sobotę zapraszamy w godzinach 10:00 - 20:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00.W tych dniach w promocyjnej cenie 50 zł macie nielimitowany dostęp do wszystkich atrakcji Hullo (z wyłączeniem stoku narciarskiego), bez żadnych ograniczeń czasowych! Dodatkowo w programie: wiosenne warsztaty artystyczne.Dołączcie do wyjątkowej imprezy „Powitanie wiosny w Hullo”, gdzie czekać będą na Was liczne atrakcje i niespodzianki, które sprawią, że ta wizyta będzie niezapomniana!

- Czeka nielimitowany dostęp do naszych atrakcji: sali zabaw, ścianki wspinaczkowej, strefy VR, pokoju laserowego oraz kina sferycznego (seans o każdej pełnej godzinie). A podczas naszych artystycznych warsztatów ozdobicie wielkanocne jajeczka i stworzycie własne świąteczne stroiki. Warsztaty poprowadzi Pani Agnieszka Niedźwiecka - zaprasza Hullo.

Kolejna NOWOŚĆ: centrum uruchamia w swojej sali komputerowej strefę MINECRAFT.Zapnijcie pasy i przygotujcie się na najbardziej wiosenne wydarzenie tego sezonu! Zapraszamy!„Powitanie wiosny w Hullo”

  • Gdzie: Hullo, Fijewo 85D.
  • Kiedy: 23-24 marca 2024r.
  • Cena: 50 zł.
  • Do zobaczenia w Hullo! 
  • Kup bilet tutaj.

f

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.4476 sekundy