REKLAMAfredom
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 marca 2024, 10:29
Nowo otwarta Wędliniarnia Kawscy zaprasza! Iława, ul. Wiejska 5.

Nowo otwarta Wędliniarnia Kawscy zaprasza! Iława, ul. Wiejska 5. (Fot. Info Iława.)

Ślinka cieknie na sam widok! Mistrzowie wędliniarstwa z rodzinnej firmy Kawscy właśnie otworzyli w Iławie swój sklep z wysokiej jakości wyrobami mięsnymi.

Zapraszamy do placówki mieszczącej się na ulicy Wiejskiej 5 w Iławie - przy głównej handlowej arterii osiedla Podleśnego. W dniu wielkiego otwarcia - 20 marca - czekają na Was pyszne degustacje i rabat -20% na wszystkie wędliny!

Nowa w Iławie wędliniarnia Kawscy to prawdziwy raj dla miłośników aromatycznych wędlin, smakowitych kiełbas i soczystych wędzonek! Jest też bogaty wybór smacznych pasztetów i pieczeni oraz wyrobów na najpyszniejszą kanapkę. Dzieci kochają ich delikatne parówki, a dorośli - wyborne salcesony i kaszanki. Spróbuj też ich metek, wyrobów garmażeryjnych, mięsnych smarowideł... To mięsa i wędliny w najlepszym wydaniu.

Nagradzana i wyróżniana, klienci uwielbiają jej wyroby. Wędliniarnia Kawscy otworzyła w Iławie swoją nową placówkę!

Ilość zdjęć 13

Pychota! A o jakość możesz być spokojny/a. Zakład Mięsny Kawscy to prowadzona z pasją rodzinna firma, która na swoją renomę pracuje już 35 lat!

- Nie dodajemy żadnych ulepszaczy smakowych, bo nie musimy - mówią właściciele, mistrzowie wędliniarstwa. - Doskonały smak uzyskujemy dzięki unikalnej kompozycji ziół i przypraw. Każdy składnik naszych wędlin dokładnie oglądamy i wybieramy. Dzięki temu mamy pewność, że nasze wyroby zaskoczą nawet najbardziej wymagających konsumentów!

Proces produkcji także jest bardzo ważny. W zakładzie Kawscy przywiązują wielką wagę do tradycyjnych metod wędzenia.

- Nasze wyroby wędzimy na drzewie olchowym - mówią. - Tylko tak można uzyskać wędliny o doskonałym smaku i aromacie.

W zakładzie, od 9 lat mieszczącym się w Różnowie w gminie Susz (wcześniej siedziba firmy znajdowała się w Ryjewie w powiecie kwidzyńskim), sami czuwają nad całym procesem: od uboju trzody przez rozbiór mięsa aż po produkcję wędlin i wędzonek według autorskich i sprawdzonych przez lata receptur. Dobrej jakości mięso pochodzi od lokalnych dostawców.

Klienci to doceniają. Zakład, założony w 1989 roku dzięki uporowi, ciężkiej pracy i pasji pana Norberta Kawskiego, który na początku zatrudniał tylko 4 osoby, dzisiaj ma ponad 25 firmowych sklepów w trzech województwach i ponad 100 pracowników!

- Dbamy o nich, bo wiemy, że tylko dobry, zgrany zespół gwarantuje, że do rąk naszych klientów trafią najlepsze produkty - podkreślają właściciele.

Największą dumą jest dla nich zaufanie, jakim cieszą się wśród miłośników swoich wyrobów. O ich jakości niech zaświadczy fakt, że są bardzo chętnie wybierane do szkół i przedszkoli i oferowane przez dziesiątki renomowanych hurtowni.

Znajdź swój ulubiony produkt w ich wyjątkowej ofercie! Zapraszamy na zawsze udane zakupy do nowo otwartej wędliniarni Kawscy na ulicy Wiejskiej 5 w Iławie. Z okazji otwarcia degustacje i szaleństwo cenowe: -20% na wszystkie wędliny!

Wędliniarnia Kawscy zaprasza!
Iława, ul. Wiejska 5.
Otwarcie 20 marca.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 1.8637 sekundy