REKLAMAPluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 marca 2024, 13:51
Promocja -20% NA WSZYSTKO już w najbliższy weekend (22, 23 i 24 marca) w Yotto Iława. Polecamy rezerwować stoliki albo zamawiać na wynos lub z dowozem :-). Tel. 89 300 00 96.

Promocja -20% NA WSZYSTKO już w najbliższy weekend (22, 23 i 24 marca) w Yotto Iława. Polecamy rezerwować stoliki albo zamawiać na wynos lub z dowozem :-). Tel. 89 300 00 96.

W Yotto Sushi & Noodle Bar w Iławie kochają Was karmić i gościć! To dlatego w nachodzący weekend powtarzają swoją wielką rabatową akcję: w piątek, sobotę i niedzielę znów macie u nich rabat -20% NA WSZYSTKO!

Wpadajcie z rodziną albo paczką przyjaciół :-). Azjatycka uczta w Yotto Iława 22, 23 i 24 marca 20% taniej!

Yotto Sushi & Noodle Bar w Iławie poleca się na weekend! Takie akcje rabatowe, gdy duży upust obowiązuje na CAŁĄ KARTĘ, powoli stają się już u nich tradycją. Kolejna odsłona: w ten weekend!

- Kochamy Was gościć! - mówią przedstawiciele załogi Yotto. - I chcemy, żeby każdy mieszkaniec Iławy wiedział, że o niego dbamy. 

Dajcie się więc rozpieścić obłędnym sushi i innymi specjałami azjatyckiej kuchni. Wielka weekendowa akcja rabatowa to okazja, by wpaść na swój ulubiony zestaw sushi - albo skosztować czegoś nowego! Czy już próbowałeś/aś krewetek w tempurze? A może skusisz się na kimchi? W nastrój weekendowego relaksu świetnie się wpiszą także ich egzotyczne koktajle.


  • Promocja -20% NA WSZYSTKO już w najbliższy weekend (22, 23 i 24 marca) w Yotto Iława (ul. Niepodległości 14 - plac starego miasta). 
  • Polecamy rezerwować stoliki albo zamawiać na wynos lub z dowozem :-). Tel. 89 300 00 96.

Przy okazji :-) ogłaszamy zabawę, w której do zdobycia jest duży zestaw sushi (o wartości 150 zł - do podzielenia się ze znajomymi). Aby wziąć udział w losowaniu, publicznie udostępnij konkursowy post na Facebooku (tutaj link) i skomentuj go, oznaczając co najmniej jedną osobę, z którą chcesz się wybrać na sushi :-). Wyniki ogłosimy za tydzień, powodzenia!

AKTUALIZACJA - WYNIKI

Wracamy z obiecanymi wynikami naszej zabawy :-). Dziękujemy za duże zainteresowanie, miło nam ogłosić, że szczęście tym razem uśmiechnęło się do...

  • Przemysława Leliwy-Piechowskiego :-).

g

Odbiór nagrody będzie możliwy z dowodem tożsamości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z restauracją (tel. 89 300 00 96). Smacznego :-).

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.2938 sekundy