REKLAMAT-mobile
REKLAMAZielona aleja
Otwarty Dzień Tenisa Ziemnego to inicjatywa zarządu TTZ w Iławie, która ma na celu promowanie tenisa jako sportu dostępnego dla wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku czy doświadczenia

Otwarty Dzień Tenisa Ziemnego to inicjatywa zarządu TTZ w Iławie, która ma na celu promowanie tenisa jako sportu dostępnego dla wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku czy doświadczenia (Fot. Mateusz Partyga)

W hali sportowo-widowiskowej w Iławie odbyła się druga edycja Otwartego Dnia Tenisa Ziemnego, zorganizowanego przez Towarzystwo Tenisa Ziemnego w Iławie. - To wydarzenie, odbywające się co miesiąc, ponownie przyciągnęło liczne grono uczestników, obejmując zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych – mówi Krzysztof Bajda, prezes TTZ Iława.

Otwarty Dzień Tenisa Ziemnego to inicjatywa zarządu TTZ w Iławie, która ma na celu promowanie tenisa jako sportu dostępnego dla wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku czy doświadczenia. Druga edycja okazała się być równie udana co poprzednia, gromadząc ponad 150 entuzjastów tenisa, w tym przede wszystkim uczniów iławskich szkół, którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach i rywalizacji.

- Jako zarząd Stowarzyszenia Towarzystwo Tenisa Ziemnego w Iławie, prowadzimy regularne Otwarte Dni Tenisa Ziemnego oraz rozwijamy Szkółkę TTZ z kilkoma bardzo ważnymi celami i przekonującymi argumentami, które zachęcają do zapisania się do naszego stowarzyszenia oraz do zapisania dzieci do szkółki TTZ w Iławie

- podkreśla Krzysztof Bajda, prezes iławskiego TTZ.

Otwarty Dzień Tenisa Ziemnego z TTZ Iława, 14.03.2024. Fot. Mateusz Partyga / Info Iława

Ilość zdjęć 22

Jak wymienia sternik TTZ, te cele i argumenty to: promocja zdrowego trybu życia, nauka wartości fair play i współpracy, rozwój umiejętności interpersonalnych, możliwość rywalizacji i rozwoju, wspólnota i przyjaźń, wsparcie doświadczonego trenera.

- Wszystkie te czynniki razem tworzą kompleksowy program szkoleniowy, który nie tylko rozwija umiejętności tenisowe, ale także wspiera ogólny rozwój dzieci i młodzieży. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszej społeczności tenisowej w Iławie!

- dodaje na koniec Bajda.

sport

zico

kontakt@infoilawa.pl


 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0659 sekundy