REKLAMALegia
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 marca 2024, 09:53
Co Cię czeka na kursie? Ogromna porcja wiedzy, nowych umiejętności, inspiracji i motywacji, by dalej tworzyć! Przeczytaj i zobacz więcej na załączonych zdjęciach.

Co Cię czeka na kursie? Ogromna porcja wiedzy, nowych umiejętności, inspiracji i motywacji, by dalej tworzyć! Przeczytaj i zobacz więcej na załączonych zdjęciach.

4 kwietnia rusza 4. i zarazem OSTATNIA edycja 10-tygodniowego kursu artystycznego w Iławie.


Wiosna jest czasem ożywienia i inspiracji, co może dodatkowo pobudzać kreatywność. Inwestowanie w rozwój pasji artystycznych w tym okresie może przynieść nowe pomysły, energię i satysfakcję z tworzenia. Dodatkowo, światło dzienne trwające dłużej może stworzyć idealne warunki do eksperymentowania z różnymi technikami i materiałami.


Dołącz do 10-tygodniowego kursu, gdzie przez trzy godziny raz w tygodniu zanurzysz się w fascynującym świecie rysowania i malarstwa. Będzie tam wszystko, czego potrzebujesz do wyrażenia swojej kreatywności - farby, narzędzia i doświadczona nauczycielka sztuk wizualnych, która pozwoli Ci swobodnie wyrazić swoje pomysły. 

Razem odkryjecie różnorodność technik artystycznych.

  • Poznasz tajniki rysunku ołówkiem i ołówkiem grafitowym, tworząc niezwykłe kompozycje.
  • Nauczysz się tworzenia portretów dwoma różnymi metodami i rozwiniesz swoje umiejętności.
  • Rozkwitniesz w malarstwie akwarelowym, malując piękne motywy roślinne.
  • Odkryjesz magię pasteli olejnych i akryli, wprowadzając intensywność kolorów do swoich prac.

f

Jednak to nie tylko o naukę chodzi. Uczestnictwo w czwartkowych spotkaniach ze sztuką daje też inne możliwości.

Spotkanie z nowymi ludźmi

Jednym z najwspanialszych aspektów tego kursu jest możliwość poznania nowych osób, które mają podobne zainteresowania. To doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i budowania inspirujących relacji z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję do sztuki.

Oderwanie się od codzienności

Codzienność często pochłania nasze życie, pozostawiając niewiele czasu na rozwijanie własnych pasji. 10-tygodniowy kurs artystyczny oferuje wyjątkową szansę na oderwanie się od rutyny i poświęcenie czasu na twórczą działalność. Przyjdź i zanurz się w atmosferze pełnej kreatywności i inspiracji!

Rozwijanie pasji i nauka

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sztuką, czy jesteś już doświadczonym artystą – ten kurs jest dostosowany do różnych poziomów umiejętności. Nie ma tam ocen i porównywania do innych. Będziecie wspólnie dążyć do indywidualnego rozwoju. Będziesz miał/a możliwość rozwijania swoich zdolności pod okiem doświadczonej instruktorki oraz eksperymentowania z różnymi technikami i materiałami, dając sobie możliwość wypracowania indywidualnego stylu. 

Powrót do marzeń z dzieciństwa

Czy pamiętasz swoje marzenia z dzieciństwa o zostaniu artystą? Ten kurs daje Ci szansę na ich realizację! Odkryj ponownie radość tworzenia i eksplorowania świata sztuki, za którą tęskniłeś/aś od lat.

Budowanie nowych przyjaźni

Sztuka ma niezwykłą moc łączenia ludzi. Podczas kursu będziesz miał okazję nie tylko rozwijać swoje umiejętności artystyczne, ale także budować trwałe przyjaźnie z osobami, które podzielają Twoją pasję. Niech sztuka stanie się mostem, który połączy Cię z innymi entuzjastami sztuki.

To nie tylko kurs artystyczny, to podróż do własnej twórczości. Na zakończenie uczestnicy przygotują wspólny wernisaż, który pozwoli Ci podzielić się swoimi dziełami ze światem i świętować osiągnięcia w gronie bliskich. 

Nie zwlekaj dłużej! Dołącz do kursu artystycznego w Iławie i zanurz się w fascynującym świecie twórczości. Odkryj swoje artystyczne "ja" i czerp inspirację z każdego pociągnięcia pędzlem!Zapisy: 798 85 25 10.Uczestnicy pierwszego kursu artystycznego w Iławie podzielili się swoimi wrażeniami. Zobacz i przeczytaj!

Ilość zdjęć 6

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4105 sekundy