ZDZ
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 marca 2024, 07:21
Był znanym w powiecie przedsiębiorcą, ale też działaczem sportowym i aktywnym sportowcem, a przede wszystkim - wspaniałym mężem i ojcem. Tragicznie wczoraj zmarły śp. Damian Paszynin jest żegnany z wielkim żalem. Cześć Jego pamięci!

Był znanym w powiecie przedsiębiorcą, ale też działaczem sportowym i aktywnym sportowcem, a przede wszystkim - wspaniałym mężem i ojcem. Tragicznie wczoraj zmarły śp. Damian Paszynin jest żegnany z wielkim żalem. Cześć Jego pamięci! (Fot. Unia Susz.)

Tragiczna śmierć śp. Damiana Paszynina wstrząsnęła Iławą, Suszem, całym powiatem. 43-latek jest żegnany z wielkim żalem.

Był znanym przedsiębiorcą, ale też działaczem sportowym i czynnym sportowcem. Uprawiał triathlon, biegi. W życiu prywatnym: mąż i ojciec... Wiadomość o jego śmierci w tragicznym wypadku drogowym w Wielki Piątek głęboko zasmuciła wiele osób.

Pożegnanie opublikowała Unia Susz, której śp. Damian Paszynin był prezesem. Na znak żałoby klub odwołuje swój dzisiejszy mecz z Huraganem Morąg. 

- Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że wczoraj tragicznie zmarł nasz Prezes, Damian Paszynin. To ogromna strata dla całej społeczności Unii Susz i nie tylko. Damian był nie tylko wyjątkowym liderem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem - podkreślają przedstawiciele Unii. 

W tych trudnych chwilach są myślami z Najbliższymi.

- W imieniu zarządu, zawodników oraz całej rodziny klubu pragniemy wyrazić nasze najszczersze kondolencje dla żony Damiana, ich dzieci oraz najbliższych - napisali działacze Unii. 

Tragicznie zmarły prezes był niezwykle oddany Unii.

- Damian był sercem i duszą Unii Susz - podkreślają przedstawiciele klubu. - Jego oddanie, zaangażowanie i pasja nie miały granic. Prosimy o chwilę zadumy i modlitwy za duszę Damiana oraz o wsparcie dla jego najbliższych w tych trudnych chwilach. Odszedł od nas człowiek, który na zawsze pozostanie w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju, nasz drogi Prezesie.

Pożegnanie opublikowała również społeczność parkrunu Mały Jeziorak Iława, do której należał śp. Damian Paszynin. 

- Będziemy Cię pamiętać jako wspaniałego człowieka, męża, ojca, społecznika, przyjaciela, sportowca... Społeczność parkrunu składa rodzinie wyrazy współczucia. Nic więcej nie mamy siły napisać... Żegnaj Damian i biegaj nadal... tam... Cześć jego pamięci - napisali iławscy biegacze.

Redakcja portalu Info Iława dołącza do najszczerszych kondolencji dla Rodziny Zmarłego, przesyłając im serdeczne wyrazy wsparcia i otuchy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. Unia Susz.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7097 sekundy