REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 kwietnia 2024, 10:34 komentarzy 2
Tragiczne odkrycie w Ostródzie - świąteczny spacer ujawnia w wodzie zwłoki człowieka.

Tragiczne odkrycie w Ostródzie - świąteczny spacer ujawnia w wodzie zwłoki człowieka. (Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Ciało mężczyzny w stanie znacznego rozkładu dryfowało w wodach Jeziora Drwęckiego w Ostródzie. Po tym, jak zauważyli je przechodnie, interwencję podjęły służby.

Teraz w toku śledztwa nadzorowanego przez prokuraturę śledczy będą wyjaśniać przyczynę śmierci denata oraz ustalać jego tożsamość.

Ludzkie ciało dryfowało w wodzie w odległości około 20 metrów od linii brzegowej jeziora, nieopodal plaży i stadionu miejskiego w Ostródzie. W świąteczną niedzielę po południu zauważyli je spacerowicze, którzy powiadomili służby. 

Strażacy wyłowili na brzeg ciało mężczyzny, którego wiek oceniono wstępnie na około 40-50 lat. Zwłoki, które były w stanie znacznego rozkładu, mogły znajdować się w wodzie nawet od 3 - 4 tygodni.

Tożsamość denata ani okoliczności jego śmierci nie są jeszcze znane. Wszelkie okoliczności tej tragedii będą wyjaśniane w toku prokuratorskiego śledztwa.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~hy7 2 13 dni temuocena: 91% 

    Na Ostródzie zawsze można polegać.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~może był roztargniony, czyli niewinny ? 1 13 dni temuocena: 22% 

    śledztwa przeważnie bywają umorzone .

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5853 sekundy