REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 kwietnia 2024, 11:56

(Zdjęcia: organizator.)

Niecodzienny widok i atrakcja pojawiły się na bulwarze nad Małym Jeziorakiem w Iławie. Zorganizowane przez kandydata na burmistrza Iławy Romana Brzozowskiego przejażdżki reprezentacyjną bryczką cieszyły się dużym wzięciem; planowane są kolejne.

Lekkim, odkrytym powozem konnym mógł przejechać się każdy chętny. 

Atrakcja po raz pierwszy była dostępna na bulwarze nad Małym Jeziorakiem w Poniedziałek Wielkanocny, ale organizatorzy przewidują kolejne przejażdżki. Jak informują, jeśli tylko pogoda będzie dopisywać, to bryczka będzie dostępna w tym samym miejscu codziennie aż do piątku włącznie w godzinach 15 - 17.

- Dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się z nami w tak miłej i przyjaznej atmosferze. Było naprawdę rodzinnie, a ja bardzo cenię sobie taki bezpośredni kontakt z ludźmi - mówi Roman Brzozowski, w tych wyborach kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Iławy. - Dopisała też frekwencja, z czego się bardzo cieszymy. Chętnych do skorzystania z przejażdżek naszą bryczką nie brakowało. Jestem miłośnikiem zwierząt, szczególnie koni, myślę, że kontakt z nimi jest dla człowieka bardzo korzystny, pozytywnie nastraja. Ta dobra atmosfera udzieliła się nam wszystkim.

W pikniku uczestniczyli również kandydaci PiS: do Rady Miejskiej w Iławie - Grażyna Laskowska i Wiesław Burdyński oraz do Rady Powiatu Iławskiego - Henryk Witkowski.

- Rozdawaliśmy ulotki i rozmawialiśmy z iławianami - mówi Grażyna Laskowska. - Zostaliśmy przyjęci bardzo pozytywnie, chociaż trudnych pytań też się nie boimy. Najważniejsze, żeby się wzajemnie szanować - podkreśla.

Wszystkich zainteresowanych Roman Brzozowski serdecznie zaprasza na kolejne przejażdżki i kolejne rozmowy o Iławie.

Zdjęcia: organizator.

Publikacja Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2707 sekundy