REKLAMALegia
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 kwietnia 2024, 12:51 komentarzy 1
Policjant odprowadzający 86-latkę do domu.

Policjant odprowadzający 86-latkę do domu. (Fot. KPP w Iławie.)

Dzięki krótkiej rozmowie z oficerem dyżurnym 86-letnia mieszkanka Susza bezpiecznie wróciła do domu. 

Kobietę, która w kapciach spacerowała jedną z ulic w Suszu, zauważył świadek. Natychmiast o wszystkim poinformował policję. Funkcjonariusze zawieźli kobietę do czekającej już na nią rodziny.

W piątek (29.03.2024r.), kilka minut po godzinie 12:00 do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwonił mężczyzna. Powiedział, że zauważył starszą kobietę spacerującą jedną z suskich ulic. Była ubrana w biały sweterek i kapcie. Dodał, że jest zagubiona, mówi, że ma 29 lat i szuka dziecka, dlatego postanowił poinformować policję.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Na miejscu potwierdzili informacje przekazane wcześniej przez świadka. Okazało się, że znana im 86-latka nie wiedziała, jak trafić do swojego domu, gdyż cierpi na zaniki pamięci. Policjanci zawieźli kobietę do domu i przekazali zaniepokojonej rodzinie.

Pamiętajmy, że jeden telefon może uratować ludzkie życie lub zdrowie. Tak jak w przypadku tej interwencji. Odpowiednia reakcja świadka i działanie policji sprawiły, że kobieta szybko i bezpiecznie wróciła do swojej rodziny.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Iwona 1 10 dni temu

    Dobrze, że ma rodzinę

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4018 sekundy