REKLAMAPluszak
REKLAMAOlszta
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 kwietnia 2024, 11:28

Szparagi – małokaloryczne, lekkostrawne, do tego pyszne! Szparagi są jednymi z bohaterów Wiosny w Da Grasso, zapraszamy do naszej pizzerii przy ul. Sobieskiego 1 w Iławie.

Któż z nas nie kocha wiosny, jej klimatu i zapachów. My, w Da Grasso Iława, także już ją poczuliśmy. No i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy na zmianę pory roku nie zareagowali nowościami w naszym menu!

Da Grasso Iława wita wiosnę NOWYM MENU - zobacz dania

Ilość zdjęć 8

A Wy, czujecie już wiosnę w powietrzu? Z naszą NOWĄ pizzą Szparagatta poznacie najlepsze smaki tej pory roku. Jej wyjątkowy skład to: śmietanka, ser, czosnek, szparagi, boczek wędzony, ser sałatkowy, pomidory koktajlowe, szczypior. Mniam - niech zrobi się zielono!

Szparagi na pizzy? A kto nam zabroni! Makaron też podajemy z tym wartościowym warzywem.

Makaron Szparagatta to kolejna NOWOŚĆ w menu Da Grasso. To makaron spaghetti w sosie śmietanowym na bazie białego wina z boczkiem, szparagami, cebulą i parmezanem.

Przy okazji – przypominamy o naszej flagowej, poniedziałkowej promocji DWIE DUŻE PIZZE W CENIE JEDNEJ. Wiemy, że promocja ta wrosła w kulinarny krajobraz Iławy niczym Mały Jeziorak w piękny pejzaż naszego miasta, ale i tak o niej przypominamy ;)


  • W Iławie "przyjaciele od pizzy" czekają na Was w samym centrum miasta - przy ulicy Sobieskiego 1.
  • Dowożą - zamów z dostawą pod numerem telefonu:  89 648 68 00 albo online: dagrasso.pl/ilawa.

f


Artykuł sponsorowany

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 3.4669 sekundy