REKLAMAzoomi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2024, 10:19
Nowy sklep sieci HIPPER.pl zlokalizowany będzie w parku handlowym M Park przy ul. Wojska Polskiego 30.

Nowy sklep sieci HIPPER.pl zlokalizowany będzie w parku handlowym M Park przy ul. Wojska Polskiego 30.

Szykujcie się na zakupy dla domu i ogrodu! Już 25 kwietnia market HIPPER.pl otworzy drzwi dla swoich klientów. Wielkie otwarcie będzie trwało aż do niedzieli 28 kwietnia i nie zabraknie na nim atrakcji. Nowy sklep sieci HIPPER.pl zlokalizowany będzie w parku handlowym M Park przy ul. Wojska Polskiego 30.

Sieć marketów budowlanych HIPPER.pl to rodzinny biznes. Od 2021 roku kolejne sklepy sieci powstają w mniejszych miastach i miasteczkach na terenie całej Polski, by po sąsiedzku umożliwić ich mieszkańcom praktyczne zakupy z kategorii Dom & Ogród.

Sklep HIPPER.pl to znakomite miejsce dla każdego miłośnika domu i ogrodu. Znajdziecie tam wszystko, co niezbędne przy mniejszym i większym remoncie (m.in. chemię budowlaną, elektronarzędzia, armaturę łazienkową) oraz zmianach w aranżacji wnętrz i ogrodów (np. farby wewnętrzne i zewnętrzne, ozdoby, wyposażenie praktyczne i dekoracyjne, świeże kwiaty, elementy architektury ogrodowej, meble ogrodowe, środki do ochrony i uprawy roślin w ogrodzie, narzędzia ogrodowe i wiele innych). Oprócz tego w HIPPER.pl zaopatrzycie się w akcesoria gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą, artykuły dla zwierząt – czyli we wszystko, co przydatne na co dzień w każdym domu.

HIPPER.pl to nie tylko szeroki asortyment z zakresu budowy, remontu, wykończenia, wyposażenia i dekorowania mieszkań, domów i ogrodów, ale także nowoczesne rozwiązania ułatwiające zakupy. Do udogodnień, z których skorzystacie podczas zakupów, należą m.in. kasy samoobsługowe, bezpłatny transport w promieniu 20 km, zwroty towaru aż do 365 dni czy wygodne zakupy online.

HIPPER.pl w Iławie to 18. market pod szyldem z przyjaznym hipopotamem. Sieć słynie z hucznego obchodzenia kolejnych otwarć swoich sklepów i nie inaczej będzie tym razem.

Przez wszystkie dni otwarcia – od 25 do 28 kwietnia – skorzystacie z przygotowanych przez sieć atrakcji i promocji oraz weźmiecie udział w konkursach z okazji otwarcia.

Co na Was czeka?

  • Konkurs co godzinę – do wygrania karta podarunkowa o wartości 150 zł za najwyższy paragon!
  • Nagroda główna – telewizor 50 cali dla osoby, która zrobi zakupy na najwyższą kwotę przez wszystkie 4 dni otwarcia (paragony nie sumują się).
  • Upominki i atrakcje dla najmłodszych i nie tylko.
  • Promocje z gazetki już od pierwszego dnia otwarcia.

f

Market budowlany HIPPER.pl zaprasza!
ul. Wojska Polskiego 30 (M Park w Iławie)
Wielkie otwarcie już 25 kwietnia!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3017 sekundy