REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 kwietnia 2024, 18:03

"Razem sprawmy, by dzień wyborów 21 kwietnia był świętem demokracji i początkiem nowej dynamiki w historii Iławy. Serdecznie proszę o każdy głos i o Państwa wsparcie" - list kandydata na burmistrza Iławy Michała Młotka przed drugą turą wyborów.

Szanowni Państwo,
Drogie Mieszkanki i Drodzy Mieszkańcy Iławy!

Biorąc udział w wyborach samorządowych wszyscy dowiedliśmy naszego zaangażowania w sprawy Iławy.

Z głębi serca dziękuję Państwu za każdy głos, który oddaliście na mnie 7 kwietnia w pierwszej turze wyborów na burmistrza Iławy. Wsparcie, które otrzymałem, jest dla mnie zaszczytnym zobowiązaniem. 

Jestem także wdzięczny za zaufanie, którym obdarzyliście kandydatów do Rady Miejskiej z naszego lokalnego komitetu "Razem dla Iławy". W 21-osobowej Radzie znajdzie się - taka była Państwa wyborcza decyzja - aż 9 naszych przedstawicieli. Dziękuję!

Proszę również przyjąć wyrazy wdzięczności za pozytywną atmosferę towarzyszącą wyborom, za niesamowitą energię, która towarzyszyła naszym spotkaniom i rozmowom. Jestem - jak Wy - przekonany, że nasze miasto stoi przed szansą na pozytywną zmianę i poprawę jakości życia i losu każdego z Was. Jako doświadczony samorządowiec wiem, że potrzebujemy teraz dialogu, współpracy, zgody i porozumienia wszystkich iławskich środowisk.

Setki razy spotykałem się z Państwem na ulicach Iławy, by rozmawiać o potrzebach i oczekiwaniach, wysłuchać opinii o mojej wizji Iławy. Zawarłem ją w haśle: „Inwestycje, rozwój, miejsca pracy - dla mieszkańców”. Wraz z Wami rozpoczęliśmy już prace nad przekształceniem naszego programu wyborczego w gotowy plan działania. 

Rozbudować amfiteatr, odbudować spalony młyn, odnowić Dom Weterana, tchnąć nowe życie w Stare Miasto – to niektóre z konkretów, o których rozmawialiśmy. Inne to przyjazny rozkład jazdy autobusów, czystość ulic na co dzień, więcej zieleni, budowa nowych chodników i dróg, przybliżenie trasy S5 do naszego miasta, zwiększenie dochodów z turystyki, utworzenie lepszych miejsc pracy, powstrzymanie odpływu młodych do większych miast.

Wraz z Państwem chcę, by Iława zaczęła wykorzystywać swoje atuty, szanse, by korzystała umiejętnie z finansowania zewnętrznego, by cywilizacyjne przemiany dały lepszą jakość życia każdego z iławian.

Dziękuję też za wszystkie rozmowy o naszej iławskiej tożsamości, o historii, o tradycjach, o ciężkiej pracy pokoleń i sile rodziny, które są fundamentem myślenia o przyszłości naszego życia w Iławie.

Zapraszam na stronę internetową www.razemdlailawy.pl, gdzie umieściłem wypracowane dotąd z Państwem propozycje i plany. Mam nadzieję, że utwierdzą one Państwa w decyzji o wsparciu mnie w drugiej turze wyborów. Zachęcajmy do głosowania również swoich bliskich, przyjaciół, sąsiadów, koleżanki i kolegów. Razem mamy siłę, by zmienić życie w Iławie na lepsze.

Jestem przekonany, że razem uda nam się zbudować szeroką koalicję osób i środowisk, które przez najbliższe lata będą działać dla dobra Iławy we wzajemnym szacunku i w atmosferze współpracy. 

Jeśli zdecydują Państwo, bym pełnił zaszczytną funkcję burmistrza Iławy, czas intensywnego dialogu, budowania iławskiej wspólnoty i rozwoju będzie trwał przez kolejne pięć lat. Razem sprawmy, by dzień wyborów 21 kwietnia był świętem demokracji i początkiem nowej dynamiki w historii Iławy. 

Serdecznie proszę o każdy głos i o Państwa wsparcie. 

Z wyrazami szacunku,

Michał Młotek
kandydat na Burmistrza Iławy

f

Materiał wyborczy KWW Michała Młotka „Razem dla Iławy”.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3159 sekundy