REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 kwietnia 2024, 08:22 komentarzy 39
Kto nie zna Michała Szpaka?! :-) Barwny artysta z powodzeniem wystąpił m.in. na scenie Eurowizji w Sztokholmie, a tego lata wystąpi na scenie... nad brzegiem najdłuższego polskiego jeziora!

Kto nie zna Michała Szpaka?! :-) Barwny artysta z powodzeniem wystąpił m.in. na scenie Eurowizji w Sztokholmie, a tego lata wystąpi na scenie... nad brzegiem najdłuższego polskiego jeziora!

Tego lata nad najdłuższym polskim jeziorem wystąpi... Michał Szpak! Formalności zostały dopięte i nasze nieoficjalne informacje w tej sprawie potwierdziła dziś Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie Grażyna Piękos.

Artysta będzie gwiazdą sobotniej odsłony tegorocznego Festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach.

Kto nie zna Michała Szpaka?! :-) Barwny wokalista wystąpił m.in. na scenie Eurowizji 2016 w Sztokholmie, zajmując jako reprezentant Polski z piosenką "Color Of Your Life" ósme miejsce. Występował też na wielu innych ważnych scenach w kraju i za granicą; wciąż eksperymentuje z gatunkami, wykonując muzykę inspirowaną brzmieniem z lat 80. i 90. XX wieku, z pogranicza popu, rocka, pop-rocka, rocka symfonicznego i ballady. Niektóre piosenki artysty są również nagrane w stylu pop opery, jazzu, muzyki akustycznej, klasycznej i elektronicznej. Wydał trzy studyjne albumy: "Byle być sobą" (2015), "Dreamer" (2018) i "Nadwiślański mrok" (2023).

Tego lata pojawi się na scenie nad najdłuższym polskim jeziorem - na najważniejszej imprezie kulturalnej gminy wiejskiej Iława. Będzie to główny koncert całego festiwalu, organizowanego jak zawsze w formule dwudniowej. Fani wokalnego talentu i barwnej osobowości Michała Szpaka mogą zapisać w swoich kalendarzach datę: 20 lipca.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

39Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~HISTORIA UPADKU historyka 35tego 39 miesiąc temuocena: 45% 

  ~HISTORIA UPADKU historyka 35-tego """"Także w kontekście edukacji mamy do czynienia z dewastacją Państwa. Wykreślanie niewygodnych faktów z chlubnej i bohaterskiej historii jak za głębokiej komuny. Wszystko musi być poprawne politycznie, zgodne z linią komisarzy ludowych obcych państw (lobbing ambasad, MSZ-ów, wywiadów, grup wyznaniowych, przedstawicieli obcych rządów...) Jeśli chodzi o NKWD, to zaraz po "wyzwoleniu" w 1945 do Polski wjechało na ruskich czołgach 5 tyś. utrwalaczy władzy ludowej, z dużą nadreprezentacją żydów, żeby obsadzić struktury administracyjne kraju. Teraz w mediach i przy korycie są ich dzieci i wnuki. Stąd "nowa historia". A 35-ty nadal obsesyjnie wszędzie widzi Konfederację, Brauna, jakieś broszurki, wszechprezesa, ruskie onuce, klozety, feniksa, kapustę kiszoną. Wszyscy pamiętają jego zakłamane wpisy choćby o Brygadzie Świętokrzyskiej, czy Jedwabnem. Skrajna aberracja i dysonans poznawczy na poziomie rynsztoku

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czy to jeszcze Polska? 38 miesiąc temuocena: 55% 

  Mowa oczywiście o gościu 23:12.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czy to jeszcze Polska? 37 miesiąc temuocena: 58% 

  Kanał Zakazane Historie: Jak powojenne Niemcy chroniły SS-manów. Wszędzie widzi nazioli i fasz... tów, tylko nie tam, gdzie trzeba. Ale tak mu powiedzieli w TVN-nie, Tok-fm i wyborczej. Niedługo nasze dzieci będą uczyć się nowej historii pisanej z Niemcami, a ukraińskie z komponentem ukraińskim. Średnio rozgarnięty szympans wie do czego to doprowadzi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do naziolskie paciorka 36 miesiąc temuocena: 48% 

  wieloletnie urojone bzdury i maniacki skowyt o naziolach

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nowy naziolski paciorek? 35 miesiąc temuocena: 62% 

  W ciągu ostatnich trzech dni już chyba piąty raz ( w tym dziś - drugi) wtykasz na fora infoilawy swoje powyższe naziolskie brednie. Uczysz się w ten sposób ich na pamięć? Z czasem będziesz je odmawiał już całkowicie sprawnie i mechanicznie niczym paciorek? Ja nie będę nieustannie powtarzał swojej odpowiedzi na twoje sfaszyzowane, chorobliwe idiotyzmy. Zrobiłem to raz i inteligentnym osobom to wystarczy. Myślisz idioto, że w ten sposób zdobędziesz sobie poklask i uznanie wśród Czytelników? Ale spójrz niżej - Czytelnicy mają już twojego nieustannego, maniackiego, chorego skowytu kompletnego psychopaty - powyżej uszu. A raczej - oczu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ina 34 miesiąc temuocena: 86% 

  od tego belkotu az glowa boli.!!!! Czy naprawde nie mozecie powstrzymac sie od ublizania innym. ????Nie wszyscy znaja jakiego 35 i opinia o nim nikomu nie jest potrzebna. Piszcie o ciekawych sprawach, ciekawych ludziach co osiagneli lub chca cos osiagnac w zyciu o codziennych zyciu w Ilawie a nie tylko glupi hejt. Naprawde ... z...c sie chce jak nisko upadacie... w swoich komentarzach...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do Iny 33 miesiąc temuocena: 83% 

  Ten, który nieustannie i wszędzie bełkocze o liczbie 35, także zupełnie nie wie o kim ciągle bredzi i kogo z namiętnością godną innej sprawy - od dawna opluwa. Podstawia według swojego widzimisię pod tę liczbę przeróżne osoby niemające nic wspólnego z tą postacią. Niestety, na ciężkie, psychiczne przypadki manii prześladowczej nie znaleziono jeszcze skutecznego lekarstwa, czy rodzaju terapii.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do iny 32 miesiąc temuocena: 33% 

  historyk 35-ty absolwent uniwersytetu z łaski SWEJ raczył posłać w stosunku do innych komentujących tysiące obelg i wyzwisk , dlatego CAŁA PRAWDĘ CAŁĄ DOBĘ , a 35-ty pika pod kołderka posty SWE

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do włatcy wszystkich FORÓW 31 miesiąc temuocena: 46% 

  Widzisz, Drogi Kolego, tak się składa, że "z racji hobbistyczne wykonywanego zawodu" doskonale znam kodeks cywilny, kodeks karny i prawo prasowe, dlatego nigdy nie odnosiłem się do konkretnych osób z imienia i nazwiska, oraz w sposób umożliwiający ich identyfikację. Doskonale znam SWE prawa, obowiązki, bezpieczne granice debaty publicznej i obszerne orzecznictwo. Zakoduj to sobie wreszcie. A jeśli chodzi o "opluwanego człowieka", to znam go osobiście i jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej i na pewno nie jest autorem TWYCH żałosnych wynaturzeń, o czym już kiedyś wspominałem. Mam za to całkiem pokaźne archiwum postów , nawet sprzed wielu lat, odnoszących się w sposób bezpośredni do osób z politycznego i społecznego życia lokalnego i krajowego. Coś mi podpowiada, że wyszły one spod jednej ręki. Resztę dopowiedz sobie sam. IMO, musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Współczuję HISTORYKU 35-TY

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hobbista 30 miesiąc temuocena: 70% 

  Jak podaje sjp.pwn.pl obie formy są poprawne. Za krótko siedziałeś w oślej ławce i klęczałeś na grochu. Braki na poziomie szkoły podstawowej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do powyższego "włatcy" słowotoku 29 miesiąc temuocena: 70% 

  Nie ma "włatców". Są "władcy"... Do kogo właściwie kierujesz swoje pretensje i o co ci właściwie chodzi? Twój wpis jest tak samo "jasny i zrozumiały" jak i omawiany tutaj dość kuriozalny tekst "przeprosin" osób pracujących w szpitalu. Najpierw potrenuj stylistykę wypowiedzi, przeczytaj kilka razy to co "wymęczyłeś", popraw to na tekst choć w miarę zrozumiały dla Czytelników i dopiero wtedy wyślij go na publiczne forum. Inaczej powstaje coś tak niestrawnego jak twój powyższy słowotok, będący przykładem klasycznego, wręcz wzorcowego, bełkotu. A już wręcz zadziwiająco brzmią twoje "dumne", wątpliwe zapewnienia, że " z racji hobbistycznie (chyba hobbystycznie) wykonywanego zawodu (ciekawy zawód) doskonale" znasz różne kodeksy i prawo prasowe. Szkoda tylko, że jeszcze nie zdążyłeś nauczyć się pisać jasno i z jakimkolwiek sensem. Gdy już to osiągniesz, to wtedy dopiero będziemy "Drogimi Kolegami". A o swoje szczęście dbam sam. Ty nie musisz się o nie zamartwiać. Zajmij się swoim własnym...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do historyka 35-tego 28 miesiąc temuocena: 38% 

  a jak tam historyku w roli SWEJ klepacza pośladków męskich u szewca TWEGO

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cała prawda jak w tvn 27 miesiąc temuocena: 38% 

  ~HISTORIA UPADKU historyka 35-tego """"Także w kontekście edukacji mamy do czynienia z dewastacją Państwa. Wykreślanie niewygodnych faktów z chlubnej i bohaterskiej historii jak za głębokiej komuny. Wszystko musi być poprawne politycznie, zgodne z linią komisarzy ludowych obcych państw (lobbing ambasad, MSZ-ów, wywiadów, grup wyznaniowych, przedstawicieli obcych rządów...) Jeśli chodzi o NKWD, to zaraz po "wyzwoleniu" w 1945 do Polski wjechało na ruskich czołgach 5 tyś. utrwalaczy władzy ludowej, z dużą nadreprezentacją żydów, żeby obsadzić struktury administracyjne kraju. Teraz w mediach i przy korycie są ich dzieci i wnuki. Stąd "nowa historia". A 35-ty nadal obsesyjnie wszędzie widzi Konfederację, Brauna, jakieś broszurki, wszechprezesa, ruskie onuce, klozety, feniksa, kapustę kiszoną. Wszyscy pamiętają jego zakłamane wpisy choćby o Brygadzie Świętokrzyskiej, czy Jedwabnem. Skrajna aberracja i dysonans poznawczy na poziomie rynsztoku.""

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do kabarecika 26 miesiąc temuocena: 25% 

  zawrzyj ryja historyku

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DUPA oklepana z 35-tego 25 miesiąc temuocena: 25% 

  zawrzyj pysk historyku 35- TY

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~już się zaczyna kabarecik, cìąg dalszy nastąpi... 24 miesiąc temuocena: 74% 

  To chyba powyższy debil był autorem wspomnianych przeprosin. Wszystko na to wskazuje. A jakaż tradycyjna wena twórcza naszła tego samego idiotę poniżej... Nierogaciznę w laseczyńskim chlewiku obrobił, obornik widłami wyrzucił i z animuszem zasiadł do klawiatury. Teraz będzie tworzył swoje poematy o liczbie będącej jego maniackim fiksum dyrdum. Ten belkot na dole to tylko drobna rozgrzewka jego neuronów łączących dwie ostatnie już szare komórki w pustym chamskim łbie. Trzymajcie sìę Narodowie....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~broda do kolan 23 miesiąc temuocena: 33% 

  jak 35-ty rano się golił , to dopiero zobaczył jakie ma krzywe nogi .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Michał Wspak 22 miesiąc temuocena: 67% 

  Hejt mój codzienny.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~friko i koko 21 miesiąc temuocena: 67% 

  Matko rozmaita , tylko nie on . Po tym koncercie w lipcową noc nikt nie zaśnie . Mieszkańcy Siemian będą uciekać płynąc w pław na wyspę aby go nie oglądać . Przypuszczam że jedynymi fanami tego artysty którzy zasiądą na widowni będzie Grodzka i Biedroń

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~po 35-tym tylko kupa smrodu . 20 miesiąc temuocena: 26% 

  a historyk 35-ty pewnie chciałby popłynąć ........ ale smoczysko z WYSPY wypatrzy historyka 35-tego i go skonsumuje po SWEMU

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A bociany z Afryki... 19 miesiąc temuocena: 80% 

  Że też ktoś jeszcze się na takie pajacowanie nabiera :))))))

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~klepacz dupów u szewca 18 miesiąc temuocena: 24% 

  35-tego to bocian znalazł w kapuście

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomi 17 miesiąc temuocena: 65% 

  Ten czubek w Siemianach , ludzie nie psujcie tego co dobre.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dość dziwne przeprosiny 16 miesiąc temuocena: 78% 

  A tu z nieco innej beczki... Na stronie wstępnej info, powyżej fotografii dość dziwnego Szpaka, pewien pan (pewnie z nakazu sądu) opublikował swoje przeprosiny pod adresem trzech innych panów, pracujących w iławskim szpitalu. Mniejsza z tym, o co w tej sprawie poszło. To ich problem. Tylko dlaczego tekst przeprosin jest kompletnie niegramatyczny i fatalnie sklecony pod względem stylistycznym? Ciekawe czy ten dziwny tekst wymyślił sam przepraszający, czy też został on mu w takiej formie podyktowany przez sąd? Tak naprawdę na podstawie tekstu trudno sìę zorientować, czy przepraszający przeprasza trzech wymienionych panów, czy też może ...sam swój znieważający ich tekst opublikowany na Facebooku? A którym to trzej panowie pewnie poczuli sìę obrażeni. I z którego to tekstu dodatkowo wynika, że jeden z wymienionych panów jest koordynatorem Oddziału Ratunkowego opublikowanego na Facebooku znieważającego wpisu....Czyli Oddział ten zajmuje się ratowaniem znieważających tekstów. Litości...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-ty natychmiast na SOR 15 miesiąc temuocena: 15% 

  niegramatyczny , niestylistyczny, historyk 35-ty publikujący SWE znieważające teksty o tym o tamtym o siamtym

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wal prosto w twarz , nie ę, ą . 14 miesiąc temuocena: 25% 

  bo sam jesteś niestylistyczny i nie gramatyczny

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~przyjdźż z tłumaczem palniąty 35-ty 13 miesiąc temuocena: 14% 

  tradycyjne pierdolamento 35-tego

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zenek 12 miesiąc temuocena: 42% 

  Stop pedałowaniu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~więcej chwilowo nie musisz 11 miesiąc temuocena: 85% 

  Zenuś, to przestań pedałować.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławiak 10 miesiąc temuocena: 64% 

  Jejku... serio? Przecież ten wizerunek jest okropny. LadyBoy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Knurczak 9 miesiąc temuocena: 53% 

  Precz z dewiacjami i sodomitami! Jeszcze żeby dzieci musiały na to patrzeć! Wygląda jak osoba pacjentka z szpitala zChoroszczy!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Biegacz 8 miesiąc temuocena: 67% 

  Knurczak dokładnie zdelegalizować te kościoły

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Oli 7 miesiąc temuocena: 80% 

  Ło matko bosko

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 6 miesiąc temuocena: 0% 

  Kirie elejson

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ratunku ! 5 miesiąc temuocena: 67% 

  wszystkie ptaki ucieknom do Lubawy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomi 4 miesiąc temuocena: 79% 

  Szpak to niech na wiśnie leci bo w Siemianach to go wygwizdają .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tęczowy zawrót głowy ? 3 miesiąc temuocena: 61% 

  a to jeszcze Michał ? bo myślałem że już Michalinka z wąsami .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Siemion 2 miesiąc temuocena: 79% 

  Normalnych zaprosić

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4253 sekundy