REKLAMAPluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 kwietnia 2024, 07:16
Rośliny, decory i mnóstwo inspiracji! Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja zaprasza! Nowa Wieś, ul. Urana.

Rośliny, decory i mnóstwo inspiracji! Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja zaprasza! Nowa Wieś, ul. Urana.

Przełom kwietnia i maja w tym roku rozpieszcza pogodą i zachwyca bujnym kwitnieniem kwiatów oraz coraz bardziej soczystą zielenią. W Centrum Ogrodniczym Zielona Aleja w Nowej Wsi pod Iławą wprost trudno oderwać oczy od tych radosnych barw! Tobie też pomogą dobrać odpowiednią roślinę do Twojego ogrodu, na działkę albo balkon.

Wpadnij i pełnymi garściami czerp wiosenną inspirację!

Doroczny spektakl Matki Natury trwa już w najlepsze! Kwitły już magnolie, kwitły wiśnie. Ich puszyste, barwne kwiaty aż proszą się o zdjęcia! Jeśli Ciebie też zachwycają rośliny, ich uroda i różnorodność, to koniecznie zajrzyj do Zielonej Alei - czeka na Ciebie mnóstwo inspiracji! Na pewno też znajdziesz wspólny język z obsługą, bo oni po prostu kochają florę!

- U nas codziennie coś nowego. Zapraszamy! Już wiosna, czeka feeria kolorów, pogaduchy na tematy ogrodnicze i coraz więcej roślin w asortymencie. Sprawdź sam/a! - zapraszają.

Bogactwo roślinnego asortymentu wprost zapiera dech w piersiach! Są nie tylko świetnie znane bestsellery i sprawdzeni kompani miłych chwil w ogrodach i na tarasach. W Zielonej Alei także najbardziej zapaleni i wymagający ogrodnicy i działkowcy znajdą coś dla siebie. Tu nigdy nie brakuje nowości, ciekawostek, czegoś do wypróbowania. Centrum zrealizuje nawet zamówienia klientów na prawdziwe ogrodnicze perełki. Zajrzyj i daj się zaskoczyć! 

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej inspiracji, koniecznie odwiedź ich nową przestrzeń - zupełnie nowy "pokazowy domowy ogród", gdzie na własne oczy przekonasz się, jak tworzyć w zaciszu swojego domowego ogniska piękne roślinne kompozycje.

- Prezentujemy tu rośliny domowe wraz z dedykowanymi podłożami, nawozami, decorami do domu i ogrodu. To taki nasz "ogród pokazowy", gdzie można podejrzeć rośliny oraz zainspirować się przygotowaną przez nas aranżacją - zaprasza zespół Zielonej Alei. 

Sprawdź też ich nowy asortyment środków ochrony roślin, który został poszerzony o przyjazne naturze preparaty biologiczne oraz ekologiczne.

Zapraszamy też do odwiedzin wszystkich, którzy dopiero planują założenie efektownego ogrodu albo zagospodarowanie działki czy terenu przed domem. Doradztwo w zakresie architektury krajobrazu i fachowe, profesjonalne doradztwo ogrodnicze to mocna strona Zielonej Alei.Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja zaprasza!

Nowa Wieś, ul. Urana.
Tel. 605 505 208.Rośliny, decory i mnóstwo inspiracji! Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja zaprasza! Nowa Wieś, ul. Urana.

Ilość zdjęć 43

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
Artykuł załadowany: 0.4008 sekundy