REKLAMAPluszak
REKLAMAAldortax
Magister kosmetologii i podolog Magdalena Tyburska zaprasza do Fabryki Urody. Iława, ul. Jana III Sobieskiego 2a (Dom Handlowy

Magister kosmetologii i podolog Magdalena Tyburska zaprasza do Fabryki Urody. Iława, ul. Jana III Sobieskiego 2a (Dom Handlowy "Pod Kasztanem"). Tel. 603 758 273.

"Dziękuję za to, co Pani dla mnie zrobiła!" - to zdanie już wielokrotnie słyszała w swojej pracy mgr kosmetologii Magdalena Tyburska - właścicielka Fabryki Urody prowadzonej w Domu Handlowym "Pod Kasztanem" w Iławie. I właśnie za takie chwile najbardziej swoją pracę kocha!Jak mówi, czasem chodzi o to, aby uzyskać ten "efekt wow" - spektakularny i natychmiastowy rezultat, na którym zależy dziewczynie, która ma stanąć na ślubnym kobiercu, matce panny młodej albo kobiecie, która wybiera się ważne biznesowe spotkanie albo... na ważną randkę :-). A czasem... chodzi o coś trochę innego.PATRZ W LUSTRO I KOCHAJ SIEBIE!

- Bywa, że kobiety przestają się ze sobą dobrze czuć, przestają się podobać same sobie. Patrzą w lustro i już nie rozpoznają dziewczyny czy kobiety, którą kiedyś były - mówi Magdalena Tyburska, magister kosmetologii i właścicielka iławskiej Fabryki Urody.

W takich sytuacjach usunięcie jakiegoś defektu potrafi naprawdę odmienić życie. Zwraca pewność siebie i na nowo otwiera na kontakt z innymi.

- Kobiety znów czują się piękne i atrakcyjne - w pierwszej kolejności dla siebie - mówi Pani Magda. - Rośnie ich samoocena, czują się dowartościowane. Wiele z nich zaczyna znowu wychodzić z domu, chociaż wcześniej tego unikały. "W końcu czuję się kobieca", mówią. Ich życie zmienia się - na plus. To właśnie są te najpiękniejsze momenty w mojej pracy! - mówi właścicielka Fabryki Urody.

Defekty mogą być różne. To blizny - po urazach, ale też opryszczce czy trądziku, zajęcza warga, cellulit, rozstępy albo brak brwi. Mogą to być skutki chorób, niedoborów albo uwarunkowań genetycznych. Przyczyna nie jest tak ważna - najważniejsze, że nowoczesna i profesjonalna kosmetologia może po prostu skutecznie uwolnić Cię od niepotrzebnych kompleksów. Ty też zyskaj ten blask w oku - tak jak wiele innych klientek Fabryki Urody :-).

Zalotne rzęsy! :-) Tel. 603 758 273.

Ilość zdjęć 4

FABRYKĘ URODY PROWADZI MAGISTER KOSMETOLOGII. TO ROBI RÓŻNICĘ

Branża beauty stale się rozrasta - nowe salony powstają jak grzyby po deszczu. Jak właściwie ocenić jakość oferowanych w nich usług? Warto rozumieć różnice pomiędzy poszczególnymi zawodami w tym sektorze. Kosmetyczka to osoba, która ukończyła kierunkowe technikum, ale też kurs. Natomiast kosmetolog - którym jest Magdalena Tyburska - to osoba, która zdobyła w tej dziedzinie wyższe wykształcenie. Mamy więc pewność, że to specjalistka o szerokiej i ugruntowanej wiedzy, która w przypadku właścicielki Fabryki Urody jest poparta dyplomem wyższej uczelni i dodatkowo licznymi certyfikatami potwierdzającymi udział w szkoleniach i kursach.

Możesz czuć się pewna i bezpieczna - jesteś w rękach doświadczonej profesjonalistki, którą można z czystym sercem polecić przyjaciółce albo mamie :-).

Świetne przygotowanie personelu - tak teoretyczne, jak i praktyczne - pozwala gabinetowi mieszczącemu się na piętrze Domu Handlowego "Pod Kasztanem" oferować szeroki zakres usług w przystępnej cenie. Wszystkie zabiegi - co ważne i nie wszędzie jest standardem - są tu realizowane nie tylko na twarz, ale też na szyję i dekolt.  Tymczasem na rynku jest dość częstą praktyką, że podana cena uwzględnia tylko zabieg na twarz.

- Jakość kosmetyków, których używamy, jak również urządzeń, też jest dla nas bardzo ważna - podkreśla Magdalena Tyburska. - Dlatego w Fabryce Urody nie korzystamy w ogóle z urządzeń chińskiej produkcji - mamy wyłącznie maszyny renomowanych i sprawdzonych polskich producentów, certyfikowane - dodaje. - Jednocześnie warto wiedzieć, że są to urządzenia kosmetyczne, a nie medyczne. Urządzenia medyczne są dostępne jedynie w gabinetach lekarskich - wyjaśnia.

Manicure w Fabryce Urody. Tel. 603 758 273.

Ilość zdjęć 7

ANTI-AGE - CZYLI STARZEĆ SIĘ WOLNIEJ

Biegnącego czasu niestety nikt nie zatrzyma.

- Wiele oczywiście zależy od genetyki i stylu życia, ale co do zasady postępujące procesy starzenia stają się widoczne już około 25. roku życia - mówi Magdalena Tyburska. 

I - jak radzi - nie ma tutaj drogi na skróty. Starzeć się wolniej, czyli jak najdłużej zatrzymać upragniony młody wygląd - pomogą nam tylko dobrze dobrane i profesjonalne zabiegi - w przypadku podstawowej pielęgnacji najlepiej raz w miesiącu oraz prawidłowa pielęgnacja domowa - codziennie.

- Zdarza się, że zgłaszają się klientki po 40. roku życia, które mówią, że bardzo długo nie zauważały u siebie żadnych większych oznak starzenia, wyraźnych zmarszczek, po czym w krótkim czasie pojawiło się ich bardzo dużo - mówi właścicielka Fabryki Urody. - Nie ma w tym właściwie nic zaskakującego, bo efekty procesu starzenia się są nie tylko egzogenne - czyli widoczne na zewnątrz, ale też endogenne, czyli wewnętrzne. Te procesy następują wewnątrz naszego organizmu, w głębszych warstwach skóry i są faktem - nawet jeśli początkowo nie widać skutków.

Dlatego nie warto odkładać na później dbania o siebie. W Fabryce Urody kosmetolog Magdalena Tyburska nie tylko dobierze zabieg, którego Twoja skóra potrzebuje najbardziej, ale też fachowo doradzi Ci w zakresie pielęgnacji domowej. Taka kombinacja pozwoli Ci uniknąć przedwczesnych głębokich zmarszczek czy poszarzałej albo odwodnionej cery. Skuteczne zabiegi anti-age to jedna ze specjalizacji Fabryki Urody.

Przed i po: radiofrekwencja mikroigłowa (MRF) w Fabryce Urody w Iławie. Zabieg polecany na widoczne zmarszczki, zwiotczenie skóry, brak blasku, rozszerzone pory, rozstępy, cellulit, blizny - również potrądzikowe.

Ilość zdjęć 4

MAKIJAŻ NA STAŁE. EFEKT JEST PIĘKNY, ALE TEŻ NATURALNY

Czy rozważałaś makijaż permanentny? Zabieg zdecydowanie upiększa, wydobywa kobiece atuty i eliminuje konieczność ciągłego poprawiania tradycyjnego makijażu. Nie obawiaj się też przerysowanego efektu - wystarczy popatrzeć na zdjęcia rezultatów osiągniętych w Fabryce Urody, aby się przekonać, że wykonany tutaj makijaż permanentny, chociaż daje naprawdę spektakularne efekty, jest naturalny i subtelny, kobiecy. Mgr Magdalena Tyburska jest linergistką z doświadczeniem, która uwzględni Twoje potrzeby, typ urody, osobowość i oczekiwania. W ofercie Fabryki Urody jest makijaż permanentny brwi, oka (kreska) i ust. Efekt utrzymuje się nawet 2 lata, przy czym dopigmentowanie możesz za mniejszą opłatą zrealizować wcześniej. Reakcja na efekty makijażu permanentnego jest jedna, zachwyt :-), ale jeśli jeszcze nie jesteś do tego przekonana, to może zainteresują Cię inne, dostępne w Fabryce Urody metody stylizacji brwi, np. henna tradycyjna, henna pudrowa albo laminacja. 

Zobacz efekty. Makijaż permanentny: brwi, oka (kreska) i ust. W ofercie Fabryki Urody także inne metody stylizacji brwi: laminacja, farbka i henna zwykła.

Ilość zdjęć 5

W FABRYCE URODY: RÓWNIEŻ PROFESJONALNA PODOLOGIA 

W Fabryce Urody w Iławie zadbasz o siebie kompleksowo - od stóp do głów, dosłownie :-). W salonie są bowiem świadczone także profesjonalne usługi podologiczne, które wcale nie są tak łatwo dostępne w Iławie. Konsultacja podologiczna jest w przystępnej cenie 50 zł; umów się na swoją wizytę i rozwiąż uciążliwe problemy ze stopami. Odciski, modzele, haluksy, ale też sucha skóra, pękające pięty czy wrastające paznokcie oraz grzybicze i bakteryjne zakażenia stóp i dłoni oraz ich paznokci - z tymi wszystkimi przypadłościami pomoże Ci rozprawić się podolog. Warto, aby specjalistę w tej dziedzinie odwiedzały też osoby cierpiące na cukrzycę.

KONKURS - WYGRAJ VOUCHER!

Miło nam ogłosić kolejną zabawę z upominkiem dla Czytelniczek portalu :-). Tym razem mamy dla Was zaproszenie na zabieg pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu w Fabryce Urody w Iławie! Zabieg dobierze do potrzeb Waszej skóry doświadczona kosmetolog.

Aby wziąć udział w losowaniu upominku, prosimy:

  • na swojej ścianie na Facebooku publicznie udostępnij konkursowy post (tutaj link) ORAZ
  • opublikuj komentarz pod konkursowym postem - w treści wpisz "Biorę udział".

f

Wyniki zabawy podamy na portalu, w aktualizacji tego artykułu, w nadchodzący czwartek. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! :-)

AKTUALIZACJA - WYNIKI ZABAWY

Wracamy z obiecanymi wynikami naszej zabawy :-). Miło nam poinformować, że tym razem upominek wędruje do...

  • Katarzyny Jankowskiej.

f

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 537 47 52 02 w celu umówienia się na odbiór vouchera :-).

Już niedługo na infoilawa.pl kolejne zabawy z upominkami dla Czytelników. Bądźcie z nami codziennie :-).Fabryka Urody - mgr kosmetologii Magdalena Tyburska 

Kosmetolog - podolog - makijaż permanentny - kosmetyka.

Iława, ul. Jana III Sobieskiego 2a.
Tel. 603 758 273.
fabryka.urody.susz@gmail.comFabryka Urody Iława - zakres usług i cennik - sprawdź ofertę i umów swoją wizytę! Iława, ul. Sobieskiego 2a. Tel. 603 758 273.

Ilość zdjęć 10

A teraz majowa promocja z okazji Dnia Mamy! Inna specjalna oferta: kup pakiet zabiegów, a pielęgnację otrzymasz gratis.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.9979 sekundy