REKLAMAfredom
REKLAMAinkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 maja 2024, 08:12 komentarzy 4
Rondo przy ul. Wiejskiej/1 Maja - miejsce porannej stłuczki.

Rondo przy ul. Wiejskiej/1 Maja - miejsce porannej stłuczki.

Dziś rano doszło do kolizji osobówki z motocyklem na rondzie na głównej arterii komunikacyjnej osiedla Podleśnego w Iławie.

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Policja interweniowała na rondzie przy ul. Wiejskiej/1 Maja dziś około godziny 7:00 rano.

- Kierująca autem marki Suzuki na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście, doprowadzając do zderzenia między pojazdami - mówi o ustaleniach asp. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Na szczęście, ponieważ prędkość pojazdów była niewielka, nikt poważnie nie ucierpiał.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. nadesłane.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~. 4 miesiąc temuocena: 0% 

  A na Ostródzkiej jakie rondo. To jest takie widzimisie. Rondo powinno być dbrze widoczne

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~po co te krzaki i kopce? 3 miesiąc temuocena: 58% 

  To rondo jest poglądowym przykładem jak takie miejsce nie powinno być zorganizowane. Koniecznie należałoby wyciąć krzewy rosnące na jego środku. Kierowca dojeżdżający do tego ronda zupełnie nie widzi co sìę dzieje z jego drugiej strony. I jest często zaskakiwany pojazdami nagle wyjeżdżającymi mu impetem z lewej strony. Oczywiście, że należy zachować tam szczególną ostrożność. Ale po co stwarzać dogodne i całkowicie niepotrzebne warunki do niebezpiecznych kolizji? Zarządcy dróg miejskich mogliby jednak czasami ruszyć głową. Krzewy i wyżej rosnące kwiaty są ozdobą miasta. Ale w żadnym razie nie powinny rosnąć na rondach całkowicie zasłaniając widok na jego całość. To nie miejsca do kontemplowania piękna "okoliczności" przyrody. Tylko do bezpiecznej jazdy. Podobne rondo jest na ul. Lubawskiej za wiaduktem kolejowym przy skręcie w obwodnicę Jana Pawła. Tam z kolei na środku ronda usypano wysoki kopiec całkowicie zasłaniający widok na to co się dzieje z jego drugiej strony. Po co?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~talent 2 miesiąc temuocena: 17% 

  głosowała na PO ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do tego niżej i wyżej 1 miesiąc temuocena: 80% 

  Godnie reprezentujesz poziom kultury i umysłu swojego ulubionego środowiska politykierskiego. Nawet przy informacji o kolizji drogowej koniecznie musisz popisać się swoim ordynarnym chamstwem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4142 sekundy