REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
Rabat 20% na WSZYSTKO bez wyjątku! Takiej okazji nie można przegapić :-).

Rabat 20% na WSZYSTKO bez wyjątku! Takiej okazji nie można przegapić :-).

Zbliżający się weekend to jeszcze lepsze wieści, gdy Yotto Sushi & Noodle Bar w Iławie szykuje kolejną edycję uwielbianej przez Was promocji -20% na WSZYSTKO bez wyjątku!Jeśli jeszcze nigdy nie byliście w specjalizującej się w smakowitym sushi klimatycznej knajpie na placu starego miasta w Iławie albo - co bardziej prawdopodobne :-) - chcecie powtórzyć azjatycką ucztę, to koniecznie wpadajcie podczas weekendu z wielkimi promocjami - już 17, 18 i 19 maja!CZEGO TYM RAZEM SKOSZTUJESZ?

Mmmm... Specjały z azjatyckiego menu Yotto Iława są naprawdę kuszące. Miłośnicy sushi mają tutaj swój prawdziwy kulinarny raj. Ty też daj rozpieścić swoje podniebienie wybranym zestawem z ulubionymi dodatkami. Które to Twoje ulubione? Grubsze futomaki, cieńsze hosomaki, a może tzw. california rolls, czyli odwrócone maki? Wszystkie są pyszne! Skosztuj, a na pewno i Ty rozsmakujesz się w japońskim specjale.

W menu także aromatyczne rameny, ciekawe przekąski... No i wybór ekscytujących koktajli - idealnych na towarzyskie spotkania!

  • Na całą kartę macie rabat -20% - już 17, 18 i 19 maja! Yotto Sushi & Noodle Bar zaprasza na kolejną - tym razem majową - odsłonę swojej wielkiej azjatyckiej uczty :-). 
  • Polecamy rezerwować stoliki albo zamawiać na wynos lub z dowozem :-). Tel. 89 300 00 96.

f

To tylko przykładowe propozycje z menu Yotto Sushi & Noodle Bar w Iławie. Rabat -20% czeka na Was już w weekend 17 - 19 maja!

Ilość zdjęć 10

KONKURS - KONKURS - KONKURS!!!

Yotto chce Was też ugościć kolejnym całkowicie gratisowym zestawem sushi o wartości 150 zł. W sam raz na pyszny wieczór w gronie rodziny lub przyjaciół :-). 

Aby wziąć udział w losowaniu:

  • pod konkursowym postem na profilu portalu Info Iława na Facebooku (link) oznacz dwie osoby, z którymi chciałbyś/chciałabyś wpaść do Yotto ORAZ
  • polub profil Yotto na Instagramie (link) i na Facebooku (link).

f

Wyniki zabawy ogłosimy na portalu, w aktualizacji tego artykułu. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA

Wracamy z zapowiedzianymi wynikami zabawy :-). Wzięło w niej udział ponad 200 osób, wow! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Miło nam poinformować, że nagroda w postaci duuużego zestawu sushi tym razem wędruje do...

  • Marty Kosznik. Gratulacje.

f

Szczegóły odbioru nagrody prosimy uzgodnić bezpośrednio z restauracją (tel. 89 300 00 96). Smacznego, na pewno będzie pysznie! Wszystkim życzymy udanego weekendu z 20% rabatem w Yotto! :-)

Klimatyczne wnętrze Yotto pełne jest kwiatów. A jeśli wolisz - usiądz przy stoliku na zewnątrz. Tu zrelaksujesz się w cieniu starej wierzby i nacieszysz oko widokiem staromiejskich fontann :-).

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
Artykuł załadowany: 1.1008 sekundy