REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 maja 2024, 10:14 komentarzy 3
Sąd wydał za młodym mieszkańcem Susza aż dwa listy gończe. Za co?

Sąd wydał za młodym mieszkańcem Susza aż dwa listy gończe. Za co? (Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Zespół Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Iławie tworzą policjanci na co dzień tropiący tych, którzy próbują uniknąć spotkania z wymiarem sprawiedliwości. Tak jak 28-latek, którego zatrzymali policyjni „poszukiwacze” w Suszu. 

Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi za kradzieże z włamaniami. 

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Iławie zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 28-letniego mieszkańca Susza. Mężczyzna ten nie stawił się do odbycia kary bezwzględnego pozbawienia wolności, dlatego też sąd wydał za nim aż dwa listy gończe. 

- Od tego czasu 28-latek przestał być widywany w miejscu swojego zamieszkania, a policjanci z Zespołu Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Iławie wdrożyli odpowiednie czynności operacyjno-poszukiwawcze - mówi asp. szt. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji. - Mieszkaniec Susza często zmieniał miejsce ukrywania się, funkcjonariusze mieli sygnały, że poszukiwany może przebywać także poza granicami naszego kraju. Taka tułaczka i ciągłe przeświadczenie o oddechu tropiących go funkcjonariuszy na plecach powodowały, że mężczyzna nie czuł się bezpiecznie. 

I tak w środę (8.05.2024 r.) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie zatrzymali 28-latka, kiedy ten przyjechał do Susza. Poszukiwany był kompletnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Mężczyzna trafił za więzienne mury, gdzie za kradzieże z włamaniami spędzi najbliższych 9 miesięcy. Policjanci sporządzili również oświadczenie dotyczące obecnego miejsca zamieszkania mężczyzny, gdyż mężczyzna poszukiwany był również przez Prokuraturę Rejonową w Iławie celem przeprowadzenia z nim kolejnych czynności.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

TEMATY na sygnale
REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Suszak 3 miesiąc temuocena: 100% 

  ,,Prawie" jak Łowcy Cieni

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hunter 2 miesiąc temuocena: 100% 

  Bo to są łowcy cieni tylko tacy lokalni ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Oo 1 miesiąc temuocena: 86% 

  Powinno się podawać imię nazwisko i zdjęcie takiego parcha do informacji publicznej, żeby ludzie na przyszłość widzieli z jakim smieciem mają do czynienia....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4215 sekundy