REKLAMAfredom
REKLAMAinkubator

(Fot. nadesłane.)

Dwie młode osoby, kobieta i mężczyzna, zginęły w tragicznym popołudniowym wypadku drogowym, do jakiego doszło w sąsiednim powiecie ostródzkim; ranne zostało jadące z nimi dziecko. Jak wynika ze wstępnych informacji, to rodzina z Sampławy w gminie Lubawa.

- Dziś w godzinach popołudniowych na drodze krajowej numer 537 pomiędzy miejscowościami Marwałd i Wygoda kierujący samochodem osobowym marki Opel, jadąc w kierunku miejscowości Wygoda, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, w wyniku czego zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką z naczepą - poinformował podkom. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

g

W wypadku zginęli kierujący oplem 30-letni mężczyzna i 28-letnia pasażerka tego samego pojazdu. Dziecko, które z nimi podróżowało, 4-letnia dziewczynka, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostało przetransportowane do szpitala. Stan dziecka określono jako stabilny.

Jak sprawdzili policjanci, kierujący ciężarówką był trzeźwy. Pojazd ten ma tablice rejestracyjne z powiatu iławskiego.

Teraz na miejscu tragicznego wypadku pracować będzie pod nadzorem prokuratora grupa dochodzeniowo-śledcza.

Z naszych wstępnych informacji wynika, że oplem podróżowała rodzina z naszego powiatu, dokładniej z Sampławy w gminie Lubawa.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet
Artykuł załadowany: 0.3137 sekundy