REKLAMAPluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 maja 2024, 08:59 komentarzy 1
AKTUALIZACJA: Znamy już wszystkie gwiazdy DNI LUBAWY 2024!

AKTUALIZACJA: Znamy już wszystkie gwiazdy DNI LUBAWY 2024! (Fot. archiwum własne.)

"Mieszanka młodości i scenicznego doświadczenia", tak o muzycznych propozycjach na Dni Lubawy - zarówno na koncert piątkowy, jak i sobotni - mówi Burmistrz Lubawy Maciej Radtke.

Organizator dorocznego święta Lubawy odsłania kolejne karty. Dziś ogłoszono, kto wystąpi dla lubawian i gości w piątek, 30 sierpnia.

Będą to Bryska - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów młodego pokolenia oraz Piasek - piosenkarz i osobowość telewizyjna o dużym dorobku scenicznym. 

To druga odsłona Dni Lubawy, a podczas pierwszej, czwartkowej, na scenie na Stadionie Łazienkowskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie pojawią się Łydka Grubasa i CLEO.

Sobotnie gwiazdy Dni Lubawy mają zostać ogłoszone jeszcze dzisiaj wieczorem. W ten sposób poznamy już wszystkich głównych wykonawców tegorocznego, trzydniowego muzycznego święta w "sercu powiatu".

AKTUALIZACJA

Zgodnie z poranną zapowiedzią organizator Dni Lubawy w niedzielę wieczorem podał gwiazdy sobotniego koncertu. To... Antek Smykiewicz i zespół De Mono! W ten sposób Lubawa odsłoniła już wszystkie swoje najważniejsze karty - znamy już wszystkie największe gwiazdy tegorocznego muzycznego święta miasta.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Znamy już wszystkie największe gwiazdy Dni Lubawy 2024.

CZWARTEK:

PIĄTEK:

SOBOTA:

TEMATY imprezy
REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Ws 1 miesiąc temuocena: 100% 

    Dużo tego, ale wszystko ze średniej lub niższej półki. Szału nie ma.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4198 sekundy