ZDZ
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 maja 2024, 14:30 komentarzy 2

Napisz nam kilka zdań o swojej Mamie, nadeślij wspólne zdjęcie! Na zwyciężczynię konkursu portalu Info Iława z okazji Dnia Matki czeka cały pakiet bardzo atrakcyjnych upominków. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Przedstawiamy zasady konkursu.

1. Organizator: portal Info Iława.

2. Zgłoszenia konkursowe

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie bardzo prosimy o nadesłanie zgłoszenia konkursowego najpóźniej do godziny 23:59 w dniu 24 maja na adres e-mail kontakt@infoilawa.pl. W treści wiadomości odpowiedz na pytanie: 

"Czego nauczyłaś/eś się od swojej Mamy? Za co ją kochasz, a za co lubisz, cenisz i szanujesz? Czego życzysz swojej Mamie z okazji Dnia Matki?"

Napisz od 5 do 25 zdań, dołącz Wasze wspólne zdjęcie - aktualne lub archiwalne.

Wszystkie zgłoszenia konkursowe po zredagowaniu zostaną opublikowane na stronie głównej portalu www.infoilawa.pl, a link do każdej z publikacji pojawi się na fanpage'u portalu Info Iława na Facebooku.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem portalowi Info Iława zgody na publikację zawartych w zgłoszeniu konkursowym danych osobowych i wizerunków.

Do publikacji koniecznie potrzebne są: odpowiedź na konkursowe pytania, wspólne zdjęcie i imiona (Twoje i Mamy). W wiadomości napisz też, w jakiej miejscowości mieszkasz.

3. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich ze stałym miejscem zamieszkania w powiecie iławskim lub nowomiejskim (dotyczy osoby nadsyłającej zgłoszenie). Zgłoszenie może nadesłać zarówno kobieta, jak i mężczyzna (córka albo syn).

4. Zwycięży ta osoba, której zgłoszenie konkursowe uzyska na fanpage'u portalu Info Iława najwięcej "polubień". "Polubienia" są rozumiane jako łączna liczba reakcji "kciuk w górę" i "serduszko". Weryfikacja liczby "polubień" nastąpi o godzinie 21:00 w dniu 25 maja - liczba "polubień" według stanu na ten moment będzie wiążąca. W przypadku równej liczby "polubień" dwóch lub większej liczby zgłoszeń konkursowych jednego zwycięzcę wyłoni losowanie. Wyniki ogłosimy na stronie głównej serwisu www.infoilawa.pl oraz na fanpage'u portalu w Dzień Matki, 26 maja.

5. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia konkursowego - jeśli tak się stanie, wyjaśnimy uczestnikowi przyczynę. Liczbę zgłoszeń konkursowych ograniczamy do maksymalnie 20. Kto pierwszy - ten lepszy :-). Liczy się kolejność zgłoszeń.

5. NAGRODY!!! :-)

Serdecznie dziękujemy sponsorom, partnerom za ufundowanie podarunków w naszym konkursie! Są kobiece i bardzo atrakcyjne :-).

Na jeden pakiet nagród, który zdobędzie jeden zwycięzca konkursu, składają się:

 • voucher na dowolny zabieg pielęgnacyjny w Fabryce Urody mgr kosmetologii Magdaleny Tyburskiej (Iława, ul. Sobieskiego 2a); zabieg zostanie poprzedzony konsultacją i dobrany do indywidualnych potrzeb osoby obdarowanej;
 • voucher na dowolny masaż z bogatej oferty Strefy relaxu Moniki Ziółkowskiej (Iława, ul. Sobieskiego 18b); odpowiedni masaż poprzedzi fachowa konsultacja;
 • dwa egzemplarze (po jednym dla Mamy i córki albo syna) powieści pt. "Tajemnice różanego ogrodu" - najnowszej książki pochodzącej z Nowego Miasta Lubawskiego pisarki Grażyny Mączkowskiej; 
 • w zestawie podarunków nie zabraknie też pysznych słodkości :-).

g


Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń! Czekamy na Wasze e-maile :-)

Adres: kontakt@infoilawa.pl


Magdalena Tyburska ufundowała w konkursie zaproszenie na dowolny zabieg pielęgnacyjny, dziękujemy! 

Właścicielka Fabryki Urody prowadzonej w Domu Handlowym "Pod kasztanem" w Iławie jest magistrem kosmetologii i podologiem, a także specjalistką w zakresie kosmetyki i makijażu permanentnego. 

W maju na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne: -20%!

Zapraszamy do umawiania wizyt. Fabryka Urody, Iława, ul. Jana III Sobieskiego 2a. Tel. 603 758 273. 
 


Monika Ziółkowska ufundowała w konkursie zaproszenie na dowolny masaż, dziękujemy!

Właścicielka Strefy relaxu świadczy usługi z zakresu profesjonalnych masaży (szeroki wybór!) oraz tlenoterapii w komorze hiperbarycznej - zabieg ma szereg zastosowań wspomagających zdrowie i urodę, polecamy!

Umów swoją wizytę. Strefa relaxu - tlenoterapia i masaże. Iława, ul. Sobieskiego 18b. Tel. 663 376 070.


"Urzekająca powieść, która otula duszę ciepłem. Udowadnia, że nigdy nie jest zbyt późno na nowe znajomości, przyjaźnie oraz miłość", to jedna z recenzji książki pt. "Tajemnice różanego ogrodu" autorstwa pochodzącej z Nowego Miasta Lubawskiego pisarki Grażyny Mączkowskiej. Dwa egzemplarze tej powieści - także w zestawie konkursowych upominków!

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~abcd 2 miesiąc temu

  Wiele miast i powiatów województwa Warmińsko-Mazurskiego np. N. Miasto Lubawskie, Szczytno, Olsztyn i inne, biorą udział w Warmińsko-Mazruskich Dni Rodziny, odbywające się pomiędzy Dniami Matki i Dziecka co roku, czyli między 26 maja a 1 czerwca. Jakoś w Iławie to tym nie słyszałem, a szkoda. Widziałem to w innym mieście. Jest to cały szereg imprez kulturalnych, rozrywkowych, edukacyjnych, integracyjnych rodzin itp. - np. turniej rodzin na stadionach, konkursy muzyczne, plastyczne itd. Można o tym przeczytać na stronie Wrota Wamii i Mazur i na innych portalach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~efgh 1 miesiąc temu

  A może warto samemu ruszyć cztery litery i coś zorganizować bliskim zamiast czekać że ktoś coś.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4297 sekundy