ZDZ
REKLAMAAkademia
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 maja 2024, 09:41 komentarzy 114
Trwa już kampania przed wyborami dla Europarlamentu. W Iławie odbyło się spotkanie z posłami PiS Adamem Andruszkiewiczem i Andrzejem Śliwką.

Trwa już kampania przed wyborami dla Europarlamentu. W Iławie odbyło się spotkanie z posłami PiS Adamem Andruszkiewiczem i Andrzejem Śliwką. (Fot. Info Iława.)

Kolejne wybory za pasem - tym razem do Europarlamentu. Głosowanie odbędzie się już 9 czerwca, a w Iławie 17 maja miało miejsce spotkanie z kandydatem do Parlamentu Europejskiego, który o mandat ubiega się z listy PiS.

Chodzi o posła Adama Andruszkiewicza, który jest "trójką" na liście Prawa i Sprawiedliwości do Europarlamentu w naszym okręgu wyborczym. A okręgi w tych wyborach są bardzo duże - w naszym przypadku to aż dwa całe województwa: warmińsko-mazurskie i podlaskie. 

Listę PiS w naszym okręgu otwiera Maciej Wąsik, którego nazwisko było w minionych miesiącach bardzo głośne na polskiej scenie politycznej. Nie ma nikogo z powiatu iławskiego, kandyduje natomiast była senator Bogusława Orzechowska z Ostródy (z 7. miejsca) oraz poseł Robert Gontarz z gminy Rybno w powiecie działdowskim (z miejsca 9.).

Obecny na spotkaniu w Iławie był także inny poseł PiS, Andrzej Śliwka.

Spotkanie, które odbyło się w sali konferencyjnej Iławskiego Centrum Kultury, cieszyło się zainteresowaniem, gromadząc głównie lokalnych działaczy PiS oraz zwolenników i sympatyków tego ugrupowania. Wydarzenie przebiegło w spokojnej atmosferze.

Red. kontakt@infoilawa.pl. 
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

114Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Rych 114 miesiąc temuocena: 36% 

  Dobrze, że dużo młodzieży nawiedziło spotkanie z Panami posłami. Młodzież to przecież nasza przyszłość.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~? 113 miesiąc temuocena: 78% 

  rychu bredzi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~komunikat 112 miesiąc temuocena: 79% 

  absolwent uniwersytetu, który studiował historię na renomowanym uniwersytecie przez 5 lat, czyli znany historyk 35-ty został zidentyfikowany ... dalsze informacje wkrótce

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a wczoraj 19:28 111 miesiąc temuocena: 80% 

  ~liczbowy taniec 35-tego w spazmatycznym szale...który udaje, że nie wie co oznacza "pewna liczba" . A ta liczba jest pewna jak 35. Absolwent uniwersytetu historyk 35-ty jak zakłamany kłamca rżnie głupa, że nie wie. A ~iławianin 35 to jego stary nick , pod którym wstawiał setki SWYCH komentarzy niemal identycznych do obecnych. To kto tu jest chory i nieprzytomny?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35 stopni w cieniu... 110 miesiąc temuocena: 89% 

  Jpdle, wszędzie PiS, Konferencja, agenci, ruble, antysemici, brunatni, chorzy psychicznie, Putin, gnębione przez patryjarchat feministki, gaśnice, banderowcy z Azowa, 4-tego Sektora i Krakena, znienawidzone pierdyliony Euro z mitycznych dotacji, wysadzane diamentami rolnicze ciągniki, Prezes z łupieżem i kotem, Sykulski z poświadczeniem bezpieczeństwa od ABW itd. Jak można normalnie funkcjonować w takim świecie? Ja nie ogarniam tej schizy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do 34+1 109 miesiąc temuocena: 100% 

  Daj już spokój temu przestraszonemu brukselsko-kremlowskiemu parobkowi o poddańczej i postkolonialnej mentalności i słabego duchem, oszukanego przez tuskistów dyletanta. Takich ludzi, rozpaczliwie błagających o intelekt wystarczy dopuścić do głosu i sami się kompromitują, jak cała ich "klasa" polityczna. Przecież on jeszcze nigdy nie powiedział nic konkretnego. Każdego, kto nie zgadza się z jego wizją świata( no wiem, trochę mnie poniosło) obsypuje epitetami wprost z rynsztoka. Potem odwołuje się do Czytelników, którzy w ciągu wielu lat wyrobili sobie o nim odpowiednie zdanie, skarży się Redakcji, albo na Redakcję, zarzuca Redakcji brak obiektywizmu i rzetelności. Ale wisienką na torcie jest...straszenie służbami. Niesamowite. Zachowuje się jak małe, rozkapryszone dziecko, którego nikt nie kocha. Współczuję jego rodzinie i znajomym, jeśli takowych w ogóle posiada. Musi być bardzo złym i zakompleksionym, maluczkim duchem człowieczkiem. Zwyczajnie, po ludzku mu współczuję. Serio.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do pewnej 35-tej liczby 108 miesiąc temuocena: 88% 

  Drodzy Czytelnicy mają ubaw z ciebie historyku 35-ty

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~liczbowy taniec św. Wita w spazmatycznym szale... 107 miesiąc temuocena: 22% 

  Drodzy Czytelnicy, nie dziwcie się istnemu cyrkowi panującemu na tutejszym forum wokół pewnej, zawsze tej samej liczby. To co tutaj ze zdumieniem widzicie, to zwariowane dzieło ciągle tego samego, cìężko zaburzonego psychopaty, systematycznie wpadającego w trans podobny do tzw. tańca swiętego Wita, czyli inaczej tzw. pląsawicy Sydenhama. Kiedyś taka napadowa nadaktywność atakowała głównie dzieci. Ale że ta biedna zdiociała stota, bredząca tutaj nieustannie o swojej psychopatycznej liczbie, pod względem umysłowym nie przekroczyła (i nigdy raczej nie przekroczy) poziomu ok 6 -latka, to nic dziwnego, że objawy tego cìężkiego schorzenia rzuciły sìę właśnie na nią. No i kretynek daje na tutejszych forach nieustanne popisy specyficznie dziwacznego debilizmu. Przy łaskawym błogosławieństwie redakcji infoilawy, która udaje, że nie widzi, iż cìężko zaburzony psychol zamienia jej strony w salę bez klamek dla najtrudniejszych przypadków w wirtualnym zakładzie psychiatrycznym...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~post archiwalny 106 miesiąc temuocena: 83% 

  Wielki Brat ponownie upomina absolwenta uniwersytetu historyka 35-tego, który dzisiaj o godz. .. : .. raczył zamieścić post SWY i znieważał słowami takimi. " A ty tępy baranie ...A ty debilu ,,,, bezmyślny, zbrunatniały głąbie" O naziolach, FORACH i rubelkach z Moskwy jako ewidentnych urojeniach i bzdurnych pierdzeniach Wielki Brat się nie wypowie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~~agent wg. 35-tego oszołoma 105 miesiąc temuocena: 83% 

  Braun złożył do prokuratury doniesienie na ..samego siebie, aby ta zbadała czy nie jest "ruskim agentem".– Złożyłem właśnie doniesienie na samego siebie. Zawiadomiłem prokuraturę o możliwości popełnienia strasznych przestępstw, mianowicie szpiegostwa, zdrady, zmierzania do pozbawienia niepodległości bądź też nawet jakiś zdarzeń, które można określić co do zamiaru ewentualnego sprowadzaniem powszechnego niebezpieczeństwa – poinformował na Facebooku. - Prokuratura najprawdopodobniej weźmie mnie, abym złożył zeznania. Niech prokuratura jednak nie polega na moich zeznaniach, niech to sprawdzi. Wiadomo, że najbardziej zatwardziali przestępcy się wypierają - dodał reżyser. Braun powiedział, że w mediach przeczytał o swojej "agenturze i szpiegostwie".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Haa 104 miesiąc temuocena: 67% 

  Startują do Parlamentu UE choć chcą z UE wyjść… wystawiają z „jedynką” prawomocnie skazanego , nie wiem dla immunitetu? Nieważne…. Ale na Boga Wąsik ma tyle wspólnego z naszym regionem co Krynica Morska z Krynicą Zdrój…. Policzek dla naszego regionu…. Czy z prawa czy z lewa ludzie czas troszeczkę otworzyć oczy i spojrzeć troszkę dalej niż każą nam partyjni kierownicy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a niżej? 103 miesiąc temuocena: 70% 

  ~zawsze czujny, zwarty i gotowy, ale wysuszony....... historyk 35-ty

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zawsze czujny, zwarty i gotowy, ale wysuszony 102 miesiąc temuocena: 42% 

  A poniższy, konfederacko-pisuarowy (dorabia sobie u wszech-prezesa na boku) troll siedzi na tutejszym forum zawsze zwarty, czujny i gotowy. Jego premia zależy od szybkości stawiania czerwonych łapek oponentom jego formacji. Więc zwija się jak w ukropie. Nie zapominając o nieustannym pstrykaniu sobie na zielono. Ale tak go biedaka suszy po wczorajszym... I kto skoczy mu do borysa po flaszķę? Przecież sam nie może zejść z posterunku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~~do poniżej zaślinionego 101 miesiąc temuocena: 70% 

  Temu absolwentowi uniwersytetu, historykowi 35-temu chyba jest pilnie potrzebna pomoc medyczna zanim zdąży się zanurzyć ( obojętnie w co ) 35 metrów głową w dół

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniżej zaślinionego 100 miesiąc temuocena: 17% 

  To twój jedyny argument tępaku?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hęhęhę 99 miesiąc temuocena: 71% 

  nie śliń się.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~123 98 miesiąc temuocena: 46% 

  Po odsunięciu od koryta kieszenie zaczynają być puste , więc trzeba szukać kasy w Brukseli którą się nienawidzi za Europejską politykę , ale kasiorka pachnie . Nigdy nie oddałem swojego głosu na pisiora i nie oddam .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do historyka 35-tego 97 miesiąc temuocena: 80% 

  jak tradycyjnie nawaliłeś w portki SWE to naciśnij ten przycisk nad głową . MOŻE przyjdzie pielęgniarka i ci POMOŻE .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ponizej kolejny popis mistrza "papugacji" 96 miesiąc temuocena: 33% 

  Ten tępy głupol poniżej wyspecjalizował sìę w bezmyślnym w tzw. pagugowaniu cudzych słów. Jego deficyty umysłowe powodują, że ze swojego pustego łba nic własnego nie wydusi. Ale czymś nieszczęsny idiota popisać się jednak zawsze musi...Mamusia patrzy i głaszcze po pustej główce biednego kretynka...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a poniżej 35-ty opisuje SWE menu 95 miesiąc temuocena: 67% 

  Dzisiaj na obiad ma spinellego w talarkach wraz z golonką I oczywIście z tzw. półlitrą? i z portkami SWYMI, którymi może na razie zarządzać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a niżej cała prawda jak w tvn 94 miesiąc temuocena: 60% 

  półgłówek jak półgłówek i podgłówek pisze o pólitrze.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższego poczwórnego spinolloga 93 miesiąc temuocena: 40% 

  Dzisiaj na obiad masz także spinellego w talarkach wraz z golonką? I oczywście z tzw. półlitrą? Smacznego!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do 3,5 tony 92 miesiąc temuocena: 60% 

  Najprostsze organizmy, w sytuacji zagrożenia reagują niekontrolowaną agresją, prymitywnymi instynktami przetrwania, chociaż nie zawsze to jest najlepsze rozwiązanie. Miotają się, rzucają, panikują. Niektórzy ludzie postępują podobnie. Przy braku argumentów, opluwają, obrażają, relatywizują pojęcia, próbują deprecjonować i szkalować przeciwnika, nadal unikając prawdy obiektywnej. Prawda nie ma dla nich żadnego znaczenia. Liczy się tylko trwale zaprogramowany przekaz, a każda próba podjęcia rozmowy kończy się bezpardonowym atakiem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do Spinelliego 91 miesiąc temuocena: 50% 

  Schuman i Monnet przewracają się w grobach jak widzą, co marksiści kulturowi i komisarze ludowi robią z współczesną UE. To wszystko idzie w bardzo złym kierunku. Nakazy, zakazy, dyrektywy, rozporządzenia, terror, inwigilacja, odbieranie kompetencji, zarządzanie centralne jak za komuny, brak wolności słowa, niszczenie gospodarki i rolnictwa, uwspólnotowienie długu i zwiększenie zasobów własnych UE. To nie ma nic wspólnego z Europą suwerennych państwa, gospodarczą wspólnotą węgla i stali do jakiej wstępowaliśmy. Mamy twór ideologiczno-polityczny zarządzany przez klimatycznych odklejenców.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spinelli motorniczym UE 90 miesiąc temuocena: 50% 

  Boli Cię, że głównym dokumentem ideowym współczesnej UE jest "Manifest z Ventotene" A. Spinelliego? Oj boli. Słychać wycie? Znakomicie! Oni wcale się z tym nie kryją. Grupa Spinelliego (także "polscy" europosłowie), składanie kwiatów i śpiewanie "piosenek" na Ventotene pod tablicą upamiętniający komunistę, nazwisko A. S. na głównym wejściem do gmachu PE. Odnieść się wreszcie do faktów, a nie wyzywaj wszyskich od agentów, wrogów ect. Faktów nie zakrzyczysz nawet najbardziej plugawych językiem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~o naziolach na ziołach 89 miesiąc temuocena: 50% 

  naziole w Feniksie, naziole na forum, naziole u góry, naziole na dole, naziole na ziole i naziole na ziołach, naziole w szkole , w lodówce i głowie SWEGO 35-tego.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ w Pacanowie poniższych spinellogów kują.... 88 miesiąc temuocena: 56% 

  Łeb masz już całkowicie zlasowany swoimi nieustannymi bredniami oraz patologiczną spinellogią. Nudny jesteś jak flaki z olejem. Spinelli tu, Spinelli tam, Spinelli u góry, Spinelli u dołu. Spinellego pewnie widujesz na talerzu, w lodówce obok jaj i po uniesieniu klapy od sedesu. Spinelli po prostu wszędzie i o każdej porze dnia i nocy... Może wreszcie wydukaj coś o kimś innym? Ale do tego musiałbyś wysilić nieco zwoje mózgowe już i tak będące w stanie szczątkowym. Gdzieś kiedyś bezmyślnie i przypadkowo coś przeczytałeś o pewnym Spinellim - będącym trzeciorzędnym filozofem, którego niczym starą kobyłę zaczęli z czasem do znudzenia ujeżdżać czwartorzędni "myśliciele" z polskiej skrajnej prawicy. A ty śliniąc się, rzuciłeś sìę na ich brednie niczym dzika świnia na żołędzie. Z namiętnego studiowania stron klasyków ogłupiałej prawicy przerzuć się lepiej na wnikliwą analizę "120 przygód Koziołka Matołka". To lektura bardziej odpowiednia dla takich "tytanów myśli" jak ty.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do 123 87 miesiąc temuocena: 50% 

  Ty bardziej kochasz Brukselę, Berlin i Moskwę, niż Warszawę. Zawsze to udowadniasz SWYM bełkotem. Mentalność parobka dla którego zbieranie szparagów u dziadka z wermachtu to szczyt marzeń. Głosuj sobie na kogo chcesz, tylko potem nie płacz, jak pozbawią cię samochodu spalinowego, bo nie będzie cię stać na nowe podatki unijne od posiadania i rejestrację. Jak relokują Ci śniadych inżynierów i kompozytorów z Niemiec i zrobią Ci sylwestra z Kolonii(100 gwałtów i 1000 prób-dane niem. policji). Jak będziesz zmuszony wydać kilkadziesiąt tysięcy na termomodernizację domu lub mieszkania(świadectwa energetyczne).Jak nie będzie Cię stać na ciepła wodę, prąd, ogrzewanie(dyrektywa budynkowa-WYWŁASZCZENIOWA).Jak Bruksela odbierze kompetencje w polityce fiskalnej, zdrowotnej, światopoglądowej, energetycznej, obronnej z pogwałceniem traktatów i weta(superpaństwo od Lidzbony do Władywostoku- Biała Księga UE-zapisy żywcem wzięte od Spinelliego i Gramsci"ego. Dalej mam wymieniać?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 86 miesiąc temuocena: 55% 

  Ze swoim rozumkiem to możesz jedynie oddać głos na platfusa tam takich ,,bystrych „potrzeba broń Boże na PiS:-)))))

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec Iławy 85 miesiąc temuocena: 50% 

  Na sali - Elektorat Pis-u , sami emeryci, jak mówił Kurski - ciemny Lud to kupi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~prrrrrrrr 84 miesiąc temuocena: 50% 

  a za klawiaturą elektorat platfusi, czyli ty

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czerwona kalina 83 miesiąc temuocena: 61% 

  Czyli, według 35-tego, połowa "internetów", zachodnie, amerykańskie, ukraińskie dzienniki, ośrodki analityczne i ratingowe, think-tanki, mainstreamowe telewizje są opłacane przez Kreml, tylko dlatego, że...on tak twierdzi. Jpdle, co za dekiel! Trzeba wszystkich aresztować! Nie będzie niczego! Upadek tego nieświadomego i oszukanego osobnika jest w apogeum. Może badania w Choroszczy pomogą? Kończę, bo i tak zbyt wiele czasu mu poświęciłem. Okazuje się, że bezproduktywnie. Jest niereformowalny, zaślepiony najprostszą z możliwych propagandą. To jest fanatyzm i sekciarstwo. Idę popływać w basenie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do trąby 35-tej 82 miesiąc temuocena: 75% 

  najwięcej trąbi jak trąba on sam, czyli ty. Próbujesz walczyć pustym bełkotem, przyrodzonym chamstwem, prymitywizmem. Co jest bzdurą a co nie jest nie tobie oceniać, bo jesteś wolnomyślicielem i za wolno czytasz.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czy to nie dziwne? 81 miesiąc temuocena: 50% 

  Skoro ten wasz "35-ty" jest aż takim "dyletantem i uosobieniem strachu, bezsilności i rozpaczy", to dlaczego nieustannie o nim trąbicie, wypisujecie o nim całe zwoje bzdur, właściwie zamujecie sìę tylko i wyłącznie nieudolnym opędzaniem się przed jego argumentami? Ględzenie o nim jest jedynym celem waszego bytu na tutejszych forach. Dlaczego na jego opluwanie poświęcacie swoje prawackie szare komórki i bezcenny czas? A może to wasza szczekająca i chamska konfederacka sfora jest pełna " strachu, bezsilności i rozpaczy"? A także świadomości swojego przydennego poziomu intelektualnego, którą usiłuje prymitywnie zakrzyczeć pustym bełkotem, przyrodzonym chamstwem, prymitywizmem i "argumentami" wprost z putinowskich szczekaczek, mającymi tylko szkodzić naszemu państwu? Ale wy z konfederackiej sfory, najwyraźniej dzisiejszej Polski nie uznajecie za swoją i dlatego robicie wszystko, aby jej szkodzić. I z niecierpliwością czekacie na swoich "wyzwolicieli" z armii włodymirowskiej z pepeszami...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mamy lotnisko w Berlinie 80 miesiąc temuocena: 70% 

  Niestety, żyjemy w czasach poprawności politycznej, kiedy mówienie prawdy jest postrzegane jako akt bohaterstwa i odwagi, a skrajnie zmanipulowani i anonimowi wyznawcy lewackich, utopijnych ideologii określają kto jest antysemitą, onucą, brunatnym. Niewiedza prowadzi takich ludzi na manowce i śmietnik historii. Nie mają świadomości jaka krzywdę wyrządzają sobie i swoim dzieciom. Idą na rzeź, jak barany. Ockną się, jak będzie już za późno. Propaganda, manipulacja, dezinformacja, zarządzanie strachem, inżynieria społeczna, fałszywe wartości i autorytety, naświetlanie telewizorem...I właśnie wtedy pojawia się on! Cały ubrany na biało, 35-ty dyletant. Uosobienie strachu, bezsilności, rozpaczy...Wiedza broszurkowa, poziom podstawowy. Onucyzm nabyty, agresja i poczucie misji. Wieloletnia konsekwencja na FORACH w auto-kompromitacji.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~felczer 79 miesiąc temuocena: 89% 

  doktorze a ty będziesz miał basen jak położą cię jako pacjenta

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Doktor 78 miesiąc temuocena: 13% 

  Dumny w swoim rynsztoku się pławisz a Choroszczy to twój życiorys wracaj tam czym prędzej:-))))

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dumny i świadomy z basenem... 77 miesiąc temuocena: 67% 

  Chciałem skomentować ten stek bzdur i nadinterpretacji 35-tego zaczadzeńca, ale nie potrafię. To nie ma sensu. Gość zarywa noce, żeby gdziekolwiek zaistnieć. Aha, pływalem w SWYM basenie, tam napewno nie było żadnego kirkutu. Normalnie chory człowiek, rozum odleciany, czy co? Dramat i upadku ciąg dalszy. Równia pochyła do rynsztoku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i po co? toć to siok 76 miesiąc temuocena: 79% 

  ""liczne kłamstwa, wierutne bzdury, czcze idiotyzmy, opluwanie innych osób... zaprzański oszołom...agenci wrogiego wpływu...całkowicie zaczadzony moskiewską propagandą.....paradować po Iławie w czapie z czerwoną gwiazdą "" ??? Czyżby jednak opowieści o strzygach wstających o północy z grobów na kirkucie i pozbawiających ludzi rozumu i to na feste, były prawdziwe???

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i po co były...cd. 3 75 miesiąc temuocena: 33% 

  Więc idź sobie popływać w basenie. Powinno ci to faktycznie przynieść także wiele dodatkowej radości. Szczególnie dlatego, że miejscowy basen został wybudowany na …miejscu dawnego iławskiego kirkutu - czyli żydowskiego cmentarza. Oraz na grobach żydowskich mieszkańców Deutsch Eylau, zamordowanych przez zapewne twoich nazistowskich idoli. A ty na wzór swojego brunatnego braunowego mentora - Żydów przecież tak bardzo nienawidzisz. "Przyjemnego" relaksu…

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i po co były te zwały kłamstw? cd. 74 miesiąc temuocena: 36% 

  Jeśli jesteś z tego wszystkiego aż tak również pyszałkowato dumny, to już twój problem psychiczny. O jakiejkolwiek moralności z twojej strony nie może być oczywiście mowy, ponieważ ty najwyraźniej zupełnie nie wiesz co to takiego. Nie bój się także zaprzański oszołomie - do prokuratury nie będę na coś takiego jak ty donosił. Tak nisko nigdy nie upadnę, chociaż wręcz brzydzę się postawą jaką reprezentujesz. Ale nie zdziw się, gdy kiedyś niezapowiedzianą wizytę złożą ci smutni panowie z jakiejś służby. Oni już zaczynają się energicznie rozglądać za takimi agentami wrogiego wpływu i tzw. pożytecznymi naszemu wrogowi idiotami jak ty, a odnalezienie ciebie po śladach w sieci nie będzie dla nich specjalnym kłopotem…

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i po co były te zwały kłamstw? 73 miesiąc temuocena: 36% 

  I po co były te liczne kłamstwa, wierutne bzdury, czcze idiotyzmu, opluwanie innych osób i udawanie troski o losy naszego kraju? Przecież od razu było wiadomo co sobą reprezentujesz. Trzeba było od razu przyznać, że jesteś miłośnikiem wszystkich tych, którzy życzą naszemu państwu i społeczeństwu jak najgorzej. Że jesteś całkowicie zaczadzony moskiewską propagandą, ziejącą nienawiścią do naszego kraju oraz wyrażającą radość z mordowania naszych ukraińskich sąsiadów. Tylko że gdy już moskale uporają się z nimi, to wtedy będą mieli apetyt na nas. I co wtedy zrobisz szemrany targowicki patrioto od brauna? Będziesz paradował po Iławie w czapie z czerwoną gwiazdą lub dużą literą Z? I po co także było się kryć, że jesteś obrzydliwym, organicznym, rasowym antysemitą na wzór swojego ponurego konfederackiego fuhrera -kabotyna ze jego nieustającym fałszywym „Szczęść Boże” na pysku i z miną ciągle pełną pyszałkowatej pogardy i nienawiści; pogromcy świecznika na sejmowym korytarzu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do historyka 35-tego 72 miesiąc temuocena: 67% 

  a teraz wyedukowany absolwencie uniwersytetu historyku 35-ty przeczytaj wszystkie posty SWE tylko pod tym jednym artykułem i na podstawie tej lektury oceń postawę SWĄ.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35 stopni w cieniu... 71 miesiąc temuocena: 61% 

  A na forum pod materiałem o wyborach do EP paranoja w pełnej krasie. Trudno powiedzieć czy to głupie, czy też może wręcz zasmucające, że w naszej okolicy mogą egzystować aż tak głęboko upośledzeni umysłowo osobnicy jak autor tego całego nieśmiesznego kabaretu na tym forum? Gdzie się rodzą takie głąby jak stwórca tych wszystkich idiotyzmów poniżej , paplający nieustannie te same, puste, paranoiczne bzdury ? Co trzeba mieć (lub raczej czego zupełnie nie mieć) we łbie, żeby nieustannie takie idiotyzmy jak to wyżej i w licznej ilości niżej -wypisywać? Ziemia Iławska może być dumna, że dorobiła się aż tak wyjątkowo głupiego i tępego, nieustającego korespondenta. To szczególnie rzadki egzemplarz wręcz egzotycznego, notorycznego idioty. Najwyraźniej głęboko zaburzonego na tle umysłowym klepacza męskich tyłów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a nawet 36 70 miesiąc temuocena: 83% 

  klepacz tyłów może oczadział z powodu 35-procentowego stężenia CO2 w atmosferze a emitowanego przez australijskie krowy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ponizszego głąba. 69 miesiąc temuocena: 80% 

  nie literówka tylko brednia """"""~autor powyzszych slów z wyrazmi wdzięczności'."""""" który to powyższy autor jest wdzięczny???????

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~to poniższy głąbie tylko literówka 68 miesiąc temuocena: 37% 

  Jest to tępy głąbie tylko tzw. literówka. Każdy je popełnia, kto często zajmuje się pisaniem. A później je koryguje tzw. korekta. Ale co taka zakuta, umysłowo rozmamłana mamałyga jak ty, z trudem sylabizująca wyrazy po literce i mająca trudności w skleceniu wypowiedzi dłuższej niż jedno prostackie zdanko, może o tym wiedzieć? PS. A skąd ten twój obrzydliwy ciąg do nieustannego stawiania komuś PAŁ? To, że ty nieustannie zabawiasz się swoją w stawianiu jej na baczność, to wcale nie znaczy, że iinni gustują w tego rodzaju praktykach. Więc może, obleśny i zaśliniony prymitywny typie, zajmuj się tylko swoim narządem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~plik 035 nie istnieje 67 miesiąc temuocena: 69% 

  "~autor powyzszych slów z wyrazmi wdzięczności'. W jakim języku napisany jest ten zwrot, bo google translator nie może go przetłumaczyć na język polski.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~~autor powyzszych slów??? 66 miesiąc temuocena: 61% 

  chyba autor SWYCH słów a nie powyższych, czyli następna PAŁA

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~autor powyzszych slów z wyrazmi wdzięczności 65 miesiąc temuocena: 41% 

  Autor powyższych słusznych słów bardzo ci dzìękuje bezmyślna bambaryło za dosć dokładne zacytowanie jego opinii o poziomie twojego swoistego "intelektu". Dzięki twojej zapobiegliwości autor nie będzie musiał tracić swojego czasu na wyrażanie uwag o twojej przyrodzonej bezdennej tępocie. Autor wyraża ci także serdeczną wdzięczność za to, że całkowicie podzielasz jego opinię (skoro z radością i nieskrywaną dumą ją przypominasz) o stanie twojej dziwacznie pokrzywionej psychiki oraz minimalnym poziomu IQ w granicach błędu badawczego. Jesteś naprawdę bardzo pocieszną, wyjątkowo głupìą osobowością, pozbawioną odrobiny umiejętności logicznego myślenia. Że też takie egzotyczne dziwadła i wzorcowe egzemplarze kretynizmu jak ty tępy tłuku egzystują w naszych okolicach. Nie wiadomo, czy jesteś bardziej śmieszny, czy też godny pożałowania. ..PS. Zacytuj jeszcze więcej słusznych uwag o sobie. Niech Czytelnicy dokładnie się dowiedzą z kim mają nieustannie do czynienia na forach tego portalu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 64 miesiąc temuocena: 33% 

  A gdzie Brzozowski?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kibol 63 miesiąc temu

  A popatrz na zdjęcia!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gość 62 miesiąc temuocena: 45% 

  Niech posłowie pis lepiej sprawdzaja kogo wsadzają do komisji wyborczych ze swojej partii , bo kryminały tam się przewijają.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~okw 61 miesiąc temuocena: 100% 

  A dokładniej

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~post na bis 60 miesiąc temuocena: 71% 

  ~HISTORIA UPADKU 35-tego """"Także w kontekście edukacji mamy do czynienia z dewastacją Państwa. Wykreślanie niewygodnych faktów z chlubnej i bohaterskiej historii jak za głębokiej komuny. Wszystko musi być poprawne politycznie, zgodne z linią komisarzy ludowych obcych państw (lobbing ambasad, MSZ-ów, wywiadów, grup wyznaniowych, przedstawicieli obcych rządów...) Jeśli chodzi o NKWD, to zaraz po "wyzwoleniu" w 1945 do Polski wjechało na ruskich czołgach 5 tyś. utrwalaczy władzy ludowej, z dużą nadreprezentacją żydów, żeby obsadzić struktury administracyjne kraju. Teraz w mediach i przy korycie są ich dzieci i wnuki. Stąd "nowa historia". A 35-ty nadal obsesyjnie wszędzie widzi Konfederację, Brauna, jakieś broszurki, wszechprezesa, ruskie onuce, klozety, feniksa, kapustę kiszoną. Wszyscy pamiętają jego zakłamane wpisy choćby o Brygadzie Świętokrzyskiej, czy Jedwabnem. Skrajna aberracja i dysonans poznawczy na poziomie rynsztoku.""

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bardzo "ciekawa" oferta...cd. 59 miesiąc temuocena: 28% 

  Ale nie koniec tym dość specyficznym osobliwościom. Na liście łupieżowego prezesa jest np. także niejaka Semeniuk-Patkowska-znana z nieustających kłótni przed kamerami telewizyjnymi kobieta o intelektualnym poziomie przekupy lub tzw. baby z magla. I wyobraźcie sobie lokalni wyborcy, że ta osoba o tak nienachalnym rozumie (a także urodzie) była do grudnia pisuarową szefową Rady Polskiej Agencji Kosmicznej, przewalającej na nie wiadomo co miliony zł. Ulokowanie kogoś takiego jak Semeniukowa (o manierach i wyglądzie żony telewizyjnego Ferdka Kiepskiego) na czele państwowej agencji kosmicznej to pisowski ewenement chyba na skalę galaktyczną. Czy ktoś zna jakieś inne kosmiczne osiągnięcia pisuaru? A teraz taka osoba (podobna we wszystkim niczym siostra bliźniaczka także do osławionej Kempy) ma nam przynosić wstyd w europarlamencie za drobne 7 tys. znienawdzionych euro miesięcznie. Zaś niedawna lokalna udzielna księżna pisowska Orzechowska to tylko kwiatek do kożucha bez żadnych szans...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prawak 58 miesiąc temuocena: 74% 

  Za to kadry ko to istna uczta intelektualna. Nic tylko słuchać xxd

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~roztargnionych z kasty uniewinniać 57 miesiąc temuocena: 66% 

  a Cimoszewicz eurodupowaty potrącił staruszkę na przejściu i uciekł jak mysz pod miotłę? Może był roztargniony jak sędzia sądu wolnego.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jan 56 miesiąc temuocena: 57% 

  Czy to nie dziwne, że plują na Unię a pchają się za wszelką cenę żeby się tam dostać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35:0 55 miesiąc temuocena: 50% 

  YouTube : Wirtualna Polska "Braun dzwoni do ABW. Złożył donos na gazetę wyborczą". W obliczu pomówień i kłamstw prosi o ochronę kontrwywiadowczą i sprawdzenie przez Agencję "możliwych ewentualnych" powiązań z obcą agenturą. Oczywiście rosyjską, bo inne mogą sobie swobodnie grasować po naszym kraju.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~agent wg. 35-tego oszołoma 54 miesiąc temuocena: 56% 

  W 2019 roku Braun złożył do prokuratury doniesienie na ..samego siebie, aby ta zbadała czy nie jest "ruskim agentem".– Złożyłem właśnie doniesienie na samego siebie. Zawiadomiłem prokuraturę o możliwości popełnienia strasznych przestępstw, mianowicie szpiegostwa, zdrady, zmierzania do pozbawienia niepodległości bądź też nawet jakiś zdarzeń, które można określić co do zamiaru ewentualnego sprowadzaniem powszechnego niebezpieczeństwa – poinformował na Facebooku. - Prokuratura najprawdopodobniej weźmie mnie, abym złożył zeznania. Niech prokuratura jednak nie polega na moich zeznaniach, niech to sprawdzi. Wiadomo, że najbardziej zatwardziali przestępcy się wypierają - dodał reżyser. Braun powiedział, że w mediach przeczytał o swojej "agenturze i szpiegostwie".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tereska von der Pfizer 53 miesiąc temuocena: 44% 

  Brawo Grzegorz Braun. Nawet posłowie PiS śpiewali w hotelu sejmowym piosenkę. Jedyny odważny. Dzięki niemu wiele osób dowiedziało się kto pociąga w naszym kraju za sznurki. Ludzie zaczynają się budzić z letargu. Kołderka robi się coraz krótsza i odsłania nowe fakty.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do 35-tej fujary 52 miesiąc temuocena: 50% 

  Tak, takie jest moje oblicze i jestem z tego dumny. Zapewniam Cię, że mam też jakieś wady. Nie jestem idealny. Przez takich jak ty, Polska jest w takim miejscu. Masz mentalność postkolonialną i wierno-poddańczą. To efekt propagandy wstydu uprawianej przez lewackie jaczejki. Efekt-przeświadczenie, że nad Polską i Polakami zawsze musi być obcy but. Jak nie sowiecki, ruski, amerykański, brukselski, to berliński. Człowieku, Polska to wspaniały i bogaty kraj(najdroższa "działka" w Europie), a Polacy są mądrzy i zaradni i wszędzie im się wiedzie .Problem w tym, że elity brukselko-moskiewsko-berlińskie lobbują( tak, zawsze te trzy stolice dealowały ze sobą), żeby nasz kraj się nie rozwijał samodzielnie. Ty tego nie rozumiesz, bo jesteś trwale otumaniony .Ty jesteś na prawdę chory, emocje przysłaniają Ci faktyczny stan, rozum śpi i budzą się demony. Przestań ciągle pisać o jakiś agentach. Jak masz jakieś podejrzenia, to złóż stosowne zawiadomienie do prokuratury. Czekam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a niżej? 51 miesiąc temuocena: 75% 

  chyba jednak oczadział

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~poskromienie kogo fujaro? 50 miesiąc temuocena: 47% 

  A ten ogłupiały idiota od "poskramiania złotnika" to właściwie o czym znów bredzi? Był ongiś taki angielski dramaturg o nazwisku Szekspir (słyszałeś tępaku o kimś takim?), który napisał słynne komediowe "Poskromienie złośnicy". Ale do tego jołopa jeszcze to nie dotarło (no bo jakże mogłoby dotrzeć?) i ze złośnicy kretyn wyprodukował złotnika. Wzorcowy okaz nieuka... Ciekawe także komu ten ćwierćanalfabeta poleca "Słownik języka polskiego" PWN? Bardzo z niego pocieszny, lecz z grunty głupi, filutek...PS. I kto to ciemna fujaro jest ten twój niejaki "Skulski"? I ty pustostanie umysłowy chcesz kogoś uczyć pisać? Zacznij ćwoku od siebie...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a niżej? 49 miesiąc temuocena: 77% 

  OCZADZIAŁ ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do kremlowskiej tuby od "banderowskich onuc" 48 miesiąc temuocena: 40% 

  Odszczekujesz się bęcwale nieudolnie, no bo co innego ci pozostaje? Ziejesz głupotą i tępotą niczym smok wawelski swoją paszczą. Ale przy okazji wpadnięcia w istną furię odsłoniłeś swoje prawdziwe oblicze, które wcześniej usiłowałeś kłamliwie i nieudolnie ukrywać. Ale z tępego, nienawistnego fanatyka (i być może sprzedawczyka) zawsze wylezie prawdziwa natura niczym przysłowiowe szydło z worka...Wystarczyły tylko twoje dwa obrzydliwe wyrażenia-"banderowska onuca" oraz "knesejm". Sam się odkryłeś, że nie tylko jesteś miłośnikiem kremlowskiej propagandy, ale także cuchnącym antysemitą. Wypisz-wymaluj wierny uczeń psychopatycznego osła brauna, poskromiciela sejmowych gaśnic. I ty tępa naziolska niezguło masz czelność nazywać mnie jakimś "prowokatorem"? I kogo śmiesz nazywać "naukowcami mówiącymi prawdę"? Przeróżnych "sykulskich", czyli płatne tuby propagandowe Kremla? Reszta tzw. oleum ze łba ci uleciała? PS. I do jakiego to Mariusza się zwracasz? To twój koleś? Ale adres ci się pomylił...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Poskromienie złotnika 53 47 miesiąc temuocena: 56% 

  35-ty jest jak małe dziecko. Jak coś mu nie odpowiada, gryzie, kopie i sypie piaskiem w oczy. Nie ma rozmowy. Jest tylko lament i absurdalne zastraszanie. Typowy konsument telewizyjnych treści dla pelikanów. Jak ma "coś" na Skulskiego, to powinien to zgłosić odpowiednim służbom. Tym bardziej teraz, kiedy mamy wojnę za wschodnią granicą. Jeśli tego nie zrobi, sam popełnia przestępstwo ścigane z urzędu. Do boju bohaterze zza klawiatury. Niezły tu mamy kabaret. Polecam słownik języka polskiego PWN. Od tego zacznij. Potem przejdziemy do następnego etapu. Bądź cierpliwy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Banderowska onuca 53 46 miesiąc temuocena: 61% 

  No idiota do kwadratu. Już się boję. Mariusz, nie bądź śmieszny, tępy prowokatorze. ABW niech zajmie się ściganiem prawdziwych agentów, a nie zwykłych obywateli, naukowców, wykładowców, dziennikarzy, Youtube-rów mówiących prawdę. Prawdziwa komuna 2.0. Cenzura i dezinformacja. Niedawno zwiał im przedstawiciel kasty sądowniczej mający dostęp do informacji niejawnych. Oglądasz telewizję moskiewską, skoro znasz jej przekaz? Ja korzystam z oficjalnych źródeł amerykańskich, ukraińskich, izraelskich, polskich, zachodnio-europejskich. To, co u nas jest określane jako onuca ruska, agent Putina, tam jest pisane otwartym tekstem w mediach mainstreamowych. Zdrada narodowa, agentura? Nie masz o tym zielonego pojęcia. Cały knesejm wyzywa się od ruskich agentów. Od lewa, do prawa. A prawdziwa agentura, nie tylko rosyjska inwigiluje politykę i gospodarkę. Nie kompromituj się, biedny, upośledzony człecze o deficycie intelektualnym. Wyjdź wreszcie za SWEJ bańki i spójrz na świat z innej perspektywy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do niżej 45 miesiąc temuocena: 69% 

  "Twoje ideologiczne chore brednie są łudząco podobne do treści sączonych np. przez telewizję moskiewską. Więc o czym można z tobą rozmawiać? Dorośnij i zmądrzyj. Wtedy się zgłoś"

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniżej sparaliżowanego wrogą propagandą 44 miesiąc temuocena: 38% 

  Biedny i zaskorupiały w swoich idiotyzmach człecze. A o czym możnaby z tobą "rozmawiać"? Nie pochlebiaj sobie. Jesteś nasiąknięty aż po uszy propagandą z konfederackich broszurek i stron internetowych przeróżnych "doktorów sykulskich", finansowanych bezpośrednio z Kremla. Na szczęście takimi uwielbianymi przez ciebie i twoich targowicko skonfederowanych kolesi, oczywistymi i jawnie zdradzieckimi agentami wpływu, nareszcie zaczyna się poważnie interesować Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Więc chyba skończy się szczujniowe eldorado rozsiewane poprzez swoich miejscowych agentów przez waszego moskiewskiego idola, wprost już grożącego naszemu krajowi jego rakietami z mało przyjemnymi ładunkami masowego rażenia. Wprost sìę wpisujesz wraz z kolesiami (spójrz na ich bełkot na tym forum) w nurt zdrady narodowej. Twoje ideologiczne chore brednie są łudząco podobne do treści sączonych np. przez telewizję moskiewską. Więc o czym można z tobą rozmawiać? Dorośnij i zmądrzyj. Wtedy się zgłoś.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mamy lotnisko w Berlinie 43 miesiąc temuocena: 69% 

  35-ty coraz bardziej się pogrąża. Robi się coraz ciekawiej. Spin doktor konfederacji w natarciu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do dopadnietego paraliżem... 42 miesiąc temuocena: 60% 

  A może jakieś konkrety, fakty, wnioski. Znowu nie masz nic sensownego do powiedzenia. Tylko obrzucasz w typowy dla siebie sposób bezpodstawnym i idiotycznymi epitetami. Od samego mieszania herbata nie zrobi się słodka. Możemy porozmawiać na temat "poniższych idiotyzmów", ale musimy trzymać się faktów. Tak wyglada współczesny świat. Na powierzchni masa pustych haseł o demokracji, równości, tolerancji, prawach człowieka... A pod powierzchnią brudne interesy rządów i korporacji. Naprawdę nie widzisz tego? Jesteś aż tak głupi i sformatowany przez lewackie media?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a niżej? 41 miesiąc temuocena: 80% 

  paraliż dopadł SWEGO

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~paraliż postępowy dopadł już tego niżej... 40 miesiąc temuocena: 47% 

  Autorowi poniższego bełkotu skierowanego do jakiegoś konona nalezałoby zadedykować gwoli przestrogi znane słowa Poety: "Pamìętajcie drogie dziatki, Nie zartować z ojca (w tym wypadku - z autora ponizszych idiotyzmów), matki, Bo paraliż postępowy, Najzacniejsze trafia głowy". Trafniej chyba już nie można okreslić dolegliwości głowy poniższego, targowicko skonfederowanego, cymbała...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do Konon 39 miesiąc temuocena: 59% 

  Zanim to nastąpi, poprzez terror, dyktaturę, dyrektywy, regulacje upadną słabsze państwa, takie jak Polska. Niestety. Europa odcięta od tanich surowców z Rosji i chińskiego przemysłu, z ograniczonym eksportem poprzez sankcje nałożone na samą siebie, skazana na kupowanie drogich węglowodorów z USA (m.in. dlatego Jankesi odpalili Ukrainę), powoli staje się skansenem. Jedynym ratunkiem dla niemieckiej gospodarki ma być agresywnie forsowany Zielony Gułag, FIT For 55, AFIR i inne ideologiczne bzdury. Tanie chińskie komponenty do "energii odnawialnej"produkowane z pominięciem norm środowiskowych zmontowane przez europejską, tanią siłę roboczą w "demoludach", sprzedawane przez niemieckie koncerny z ogromną marżą. Do tego setki miliardów dopłat do OZE z kieszeni podatnika. Producenci i banki już zacierają ręce. Tak to działa. Piękne w SWEJ prostocie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~error035 38 miesiąc temuocena: 69% 

  Nie plują na Unię, tylko na kierunek w jakim podąża. Biorą pieniądze, bo odprowadzają podatki i składki członkowskie. Nikt nie chce pracować za darmo. Prawica powoli dochodzi do głosu w lewackim PE. Idą tam żeby patrzeć im na ręce, blokować idiotyczne dyrektywy i stopniowo odsuwać obłąkanych marksistów i ich debilną politykę. Zostali wybrani przez część społeczeństwa, więc spełniają SWÓJ obowiązek. Takie to proste.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Konon 37 miesiąc temuocena: 62% 

  Unia na szczęście upada. Niedługo otwieramy szampany.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Drogi Czytelnik 36 miesiąc temuocena: 79% 

  nie "pod tym wpisem", ale "nad tym wpisem". Czyli znowu siadaj PAŁA. Urojenia pisowsko-konfedrackie pozostawiam bez komentarza.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a troll dyżuruje w ciągłym napięciu 35 miesiąc temuocena: 35% 

  Uwaga Czytelnicy, tak jak na każdym forum info siedzi tutaj zawsze dyżurny pisowsko-konfedracki troll, który śliniąc sìę pośpiesznie stawia pod komentarzami czerwone łapki. A sobie całe tłumy zielonych. Więc dajcie sobie Drodzy Czytelnicy spokój z ich analizowaniem. A jeśli już, to prawdziwe będzie ich odczytywanie zupełnie na odwrót. Poczekajcie chwilę, a zaraz zobaczycie jego psychodeliczną aktywność pod tym wpisem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~całkowita racja 34 miesiąc temuocena: 90% 

  Masz Jolu całkowitą rację. Idą tylko po to, by tam czyścić. Ale tylko unijną kasę z tysięcy znienawidzonych euro miesięcznie. I przy okazji przynosić nam wszystkim wstyd przed prawie całą Europą. A na starość brać od znienawidzonej Unii tłuste emerytury znów w tych obrzydliwych im eurach.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tiaa 33 miesiąc temuocena: 52% 

  Co w tym dziwnego. skoro już jedziemy w tym autobusie, to warto zmienić kierowcę. Żeby nie był ślepy, głuchy. Żeby miał odrobinę oleju w głowie. I żeby znał inne hasła - nie tylko : allesfurdojczland. Aha, i jak najmniej czerwonego z zielonym - bo to gwarantuje katastrofę, zwłaszcza dla tych na tylnych siedzeniach. Czyli dla nas.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jola 32 miesiąc temuocena: 50% 

  Właśnie po to tam idą, żeby oczyścić to bagno.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bardzo "ciekawa" oferta... 31 miesiąc temuocena: 29% 

  Bardzo "ciekawą" menażerię umieścił ober-prezes z Nowogrodzkiej na lokalnej liście wyborczej pisuaru do parlamentu znienawidzonej przez siebie i jego miłośników UE. A kogóż tam nie ma...Listę otwiera gwiazda ostatniego sezonu, czyli niejaki Wąsik - kryminalista wypuszczony z paki przez pana prezydenta, tzw. gumowe ucho, namiętnie podsłuchujące cudze rozmowy. Dalsze informacje o nim chyba zbędne... Dalej mamy niejakiego Karskiego - dziwacznego osobnika z wielką czerwoną kichawą, testującego kiedyś tzw. meleksy w pijackim zwidzie na Cyprze. Podium zamyka istna osobliwość, chyba na złość miejscowym wyborcom ulokowana przez prezesa 1000-lecia na lokalnej liście. To nikt inny jak smarkaty, ponury i nadzwyczaj bełkotliwy Andruszkiewicz - były wódz faszyzującej tzw. młodzieży weszpolskiej, wyciągnięty kiedyś przez pana prezesa z brunatnych szeregów skrajnych polskich nazioli. Musi prezes bardzo "lubić" miejscowych wyborców, skoro oferuje im aż "specyficzną" sforę na swojej liście...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Drogi Czytelnik 30 miesiąc temuocena: 64% 

  niżej obraz nędzy i rozpaczy. Urojeń konfederacko- kremlowskich ciąg dalszy. Jeżeli chodzi o temat kartofli to pamiętamy go z licznych wykładów o fetorze z ziemniaczanki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~niżej dyżurny spinollog w akcji wypierania 29 miesiąc temuocena: 36% 

  Właśnie nizej Drodzy Czytelnicy macie dokładny i adekwatny przykład konfederacko- kremlowskiej łże-propagandy przy zastosowaniu znanej i prostackiej metody tzw. wypierania. Putinowskie rubelki przeznaczone na szkolenia takich "komisarzy politycznych" jak ponizszszy wyrobnik szczujni propagandowej - nie poszły całkowicie na marne i nie zosatały doszczętnie przepite. PS. Gdzieś kiedyś, na jakiejś stronie jednego z tzw. "demiurgów" skrajnej konfederackiej nienawiści do UE (oni preferują tzw. ZBiR-a) wydukał coś o pewnym Spinellim. I teraz, zupełnie nic nie rozumiejąc o co chodziło, paple bezmyślnie i bez sensu o tej postaci przy każdej okazji jaka mu sìę nawinie na klawiaturę. Gyby temat dyskusji dotyczył np. uprawy kartofli, to też od razu zacząłby od swojego przyrodzonego Spinellego. O innych sprawach jego doszczętnie spinellizowany tępy łeb nie jest w stanie nic wydukać. Taka dokuczliwa trauma...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spinelli motorniczym UE 28 miesiąc temuocena: 72% 

  Przecież ten opętany 35-ty klepacz męskich tyłów pisząc wciąż o brunatnych naziolach, konfederacji, faszyzującej młodzieży, Braunie, ruskich onucach, agentach Putina, rubelkach i innych pustych bzdurach najbardziej przysługuje się właśnie Konfederacji. Przecież na tą tępą propagandę i dezinformację nawet małe dzieci już się nie nabierają. Nie ważne co się mówi, ważne, że się mówi. Poziom absurdu i odklejenia Wszech-komentatora skłania czytelników do oczywistych wniosków, że jednak jego oponenci mają rację. Powinien zostać spin doktorem Konfederacji i PIS-u. Naświetlanie telewizorem jest szkodliwe dla zdrowia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lubawiok do niżej 27 miesiąc temuocena: 84% 

  pokikciakało ci się na feste? Sam siebie opisujesz?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do kłamliwej i obłudnej wykładni 26 miesiąc temuocena: 31% 

  Czujesz sìę chorym debilem? Udaj się więc na leczenie psychiatryczne. A psychopatyczne, namiętne prymitywne opluwanie przez ciebie często z imienia i nazwiska na tutejszych forach osób znanych w Iławie i nie tylko - nie powinno być karalne? Zapomniałeś o swoich obrzydliwych tekścikach o pewnym Sewerynie, "biedroniach, śmiszkach", o pewnej pani, organizatorce protestu Kobiet, obrzucanej przez ciebie cuchnącymi odchodami, o pewnym starszym radnym, którego z nazwiska ciągle ordynarnie lżyłeś? I innych osobach? Masz chamie nadzwyczaj wybiórczą pamięć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bardzo ciekway komentarz 25 miesiąc temuocena: 77% 

  jak zwykle : ober-prezes z Nowogrodzkiej, prezes 1000-lecia, naziole. Dalszy komentarz chyba zbędny...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wykładnia 24 miesiąc temuocena: 86% 

  pisanie prawdy karalne nie jest. Przekonał się o tym TW Bolek, który pozwał człowieka i przegrał , bo Bolek to był właśnie ten Bolek. Natomiast nazywanie kogoś np. "chorym debilem" karalne jest. Przekonał się o tym Wałęsa, który został skazany za to, że nazwał człowieka chorym debilem. Dalsze wyjaśnianie uważam za zbędne.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kasia 23 miesiąc temuocena: 67% 

  Na zdjęciu ekipa, która wybrała Iławie burmistrza. Zadowoleni?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aha 22 miesiąc temuocena: 50% 

  Każdy lepszy niż z platformy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 21 miesiąc temuocena: 60% 

  Tak oczywiście zadowoleni.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Pokaż wszystkie komentarze
Artykuł załadowany: 0.4603 sekundy