REKLAMApluszak
REKLAMAinkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 maja 2024, 10:45 komentarzy 2
Spotkanie towarzyskie... w cudzym domu? Według tych dwóch panów - to dobry pomysł!

Spotkanie towarzyskie... w cudzym domu? Według tych dwóch panów - to dobry pomysł!

Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu, albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Z takiego artykułu przed sadem tłumaczyć się będą dwaj mężczyźni. Weszli oni do mieszkania i pomimo próśb nie chcieli go opuścić.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o włamaniu. Zgłaszająca oświadczyła, że ktoś wszedł do mieszkania należącego do jej brata i zamknął się od środka.  

Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Ustalili, że zgłaszająca, siedząc w swoim domu, usłyszała z sąsiedniego mieszkania hałas. Wtedy to wyszła z domu ze swoim bratem, aby zobaczyć, co się dzieje, gdyż wiedzieli, że w budynku nie powinno nikogo być. Zobaczyli, że ktoś wszedł do środka, gdyż zostało zerwane zabezpieczenie, a w oknach pojawiło się światło. 

- O wszystkim poinformowali policjantów. W trakcie czynności okazało się, że w mieszkaniu znajdują się 24-latek wspólnie ze starszym kolegą. Mężczyźni byli pod znacznym działaniem alkoholu - mówi asp. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Policjanci ustalili, że mieszkaniec Mławy wspólnie z mieszkańcem gminy Rybno weszli do budynku, pokonując przeszkodę w postaci skobla oraz zamka w drzwiach i... urządzili sobie spotkanie towarzyskie. Ponadto 24-latek wspólnie ze swoim kolegą pomimo tego, że właściciel mieszkania poprosił ich o opuszczenie budynku, nie chciał tego uczynić. W związku z powyższym mężczyźni zostali zatrzymani. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty.

Mieszkaniec Mławy i jego kolega w najbliższym czasie odpowiedzą przed sądem.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~będzie zabawa 2 miesiąc temuocena: 100% 

    Teraz zebranie towarzyskie urządzi im grypsera w celi kryminału. Zabawa będzie aż po pachy.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Link 1 miesiąc temuocena: 100% 

    Nie przekroczą nawet muru więziennego.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.648 sekundy