REKLAMAfredom
REKLAMACastrorama

Twoje dziecko jest ciekawe świata i lubi połączenie zabawy z nauką? Półkolonie z MathRiders to propozycja idealna dla Niej/Niego! Właśnie wystartowały zapisy na atrakcyjne lipcowe turnusy. Nie zwlekaj i zgłoś swoją pociechę już teraz - tylko do końca miesiąca skorzystasz z obniżonej ceny! Oferta aktywnego letniego wypoczynku skierowana jest do dzieci od 6. roku życia.LATO Z MathRiders 2024!

Sprawdźcie, jak ciekawy i interesujący może być dla Waszych dzieci tygodniowy odpoczynek od obowiązków szkolnych!

- Nasze zajęcia rozwijają w uczestnikach półkolonii fascynację nowymi technologiami, pobudzają ich kreatywność i wyobraźnię (także przestrzenną) oraz pozwalają spędzić czas w sposób ciekawy, pełen radości z samodzielnego tworzenia własnych projektów - mówi organizatorka, Teresa Laskowska. - Każdy dzień naszych ferii będzie miał swój wiodący temat - dodaje.

Zajęcia w czasie półkolonii poprowadzą nauczyciele i instruktorzy druku 3D w MathRiders oraz zaproszeni goście, dzięki którym program będzie codziennie wzbogacany o dodatkowe atrakcje. Będą m.in. warsztaty kulinarne, Minecraft i wizyta w profesjonalnym fitness clubie lub na korcie tenisowym (w zależności od pogody). Poza tym: druk i długopisy 3D, robotyka LEGO i... oczywiście dużo pozytywnego, radosnego czasu w gronie rówieśników, na świeżym powietrzu!

Elementem zajęć, jak co roku, będzie również bezpieczny wypoczynek Twojego dziecka. Uczestnicy spotkają się z policjantem, poznają zasady pierwszej pomocy i odwiedzą iławską komendę straży pożarnej.

Wybierz dogodny turnus

Do wyboru są cztery lipcowe turnusy - wybierz ten, który najlepiej pasuje do Waszych rodzinnych planów na te wakacje:

  • pierwszy turnus: od 1 do 5 lipca;
  • drugi turnus: od 8 do 12 lipca;
  • trzeci turnus: od 15 do 19 lipca;
  • czwarty turnus: od 22 do 26 lipca.

g

Zajęcia odbywać się będą w placówce MathRiders przy ul. Sobieskiego 20B w Iławie. 

Jak zapisać dziecko?

Po bardzo proste: wybierz dogodny turnus, następnie wyślij organizatorowi wypełnioną kartę zgłoszeniową. Znajdziesz ją pod tym linkiem. Gwarancją rezerwacji miejsca jest dokonanie przedpłaty w kwocie 150 zł na numer konta 24 1020 3583 0000 3302 0154 7165 (995.COM.PL Teresa Laskowska). Pozostałą kwotę możesz wpłacić w dniu rozpoczęcia warsztatów. To wszystko! Udanego wypoczynku!

Jeśli potrzebujesz pomocy, masz dodatkowe pytania - serdecznie zachęcamy do kontaktu z organizatorem wypoczynku! Udzieli Państwu wszelkiego wsparcia. Skontaktuj się w sprawie półkolonii "Lato z MathRiders w Iławie":

  • telefon: 506 813 361,
  • e-mail: ilawa@mathriders.pl,
  • osobiście: Iława, ulica Sobieskiego 20B.

gZapraszamy do udziału i spędzenia wspaniałych wakacji z MathRiders Iława!

Skorzystaj z przydatnych linków!

ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/1lVQTEZVKj26gm5121MPbInWboeAAvaJilKTeb0TqIVI/edit#responses

WIĘCEJ O MATHRIDERS IŁAWA:
http://www.mathriders.pl/ilawa

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.2894 sekundy