ZDZ
REKLAMAAkademia

"Zagra i zatrąbi zespół KOMBII", a co jeszcze w programie 4. Festiwalu Smaków w sąsiednim Biskupcu?

Festiwal Smaków w sąsiednim Biskupcu w powiecie nowomiejskim - od tej imprezy w naszych stronach zaczynają się wakacje! Już wiemy, co dokładnie organizatorzy na czele z gminą Biskupiec i tutejszym ośrodkiem kultury przygotowali w tym roku.

4. edycja Festiwalu Smaków odbędzie się w Biskupcu już 22 czerwca. Portal Info Iława objął wydarzenie swoim patronatem medialnym.

Festiwal Smaków to tradycyjnie: gwiazdy na scenie i pyszności na talerzu! W tym roku w charakterze gwiazdy wieczoru wystąpi na scenie amfiteatru w Biskupcu... zespół KOMBII. Koncertów będzie więcej, bo pojawią się też Daria Negra, Nowakowsky z zespołem, grupa CI-HO oraz Jemiayka. Z kulinariów będą natomiast m.in. pokaz i konkurs skierowany do kół gospodyń wiejskich. Zaplanowano poczęstunek w postaci tradycyjnej grochówki, a na deser coś z pysznym i zdrowym miodem - prezentacje i degustacje takich dań przygotują miejscowe KGW.Szczegóły na załączonym plakacie. Nie przegapcie muzycznego i kulinarnego otwarcia wakacji 2024!Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4079 sekundy