ZDZ
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 maja 2024, 17:19 komentarzy 3

"Dzisiejszy dzień był świętem naszej szkolnej społeczności" - Rodzinny Festyn w ZPSW w Iławie przeszedł do historii. (Fot. organizator.)

- Było cudownie! - podsumowują przedstawiciele rady rodziców, czyli organizatorzy dzisiejszego Rodzinnego Festynu w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie. - Dopisała nam piękna pogoda, przygotowaliśmy wiele pyszności i różnorodnych atrakcji.

Impreza ta udowodniła, że wspólne spędzanie czasu i zabawa mogą stworzyć niezapomniane i wzruszające chwile.

Każde działanie łączące uczniów, rodziców i nauczycieli buduje i umacnia tę społeczność, dlatego organizatorzy kierują serdeczne podziękowania do wszystkich, którzy włączyli się w organizację festynu.

- Szczególnie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom szkoły za tak liczny udział i wsparcie w realizacji naszych pomysłów. Pani Beacie Fus i Pani Danieli Laskowskiej dziękujemy za szczególną wiarę w sukces tego dnia. Jesteśmy niezwykle wdzięczni także za zaangażowanie Rodziców w to, aby dzisiejszy dzień był świętem naszej szkolnej społeczności - podkreśla wiceprzewodnicząca rady rodziców, Marta Mróz. - Nie możemy też pominąć podziękowań dla Pani Grażyny Skrzyniarz, OSP Iława czy SOK Iława za ciekawe pokazy dla uczestników, a Panu Ryśkowi dziękujemy za fantastyczną oprawę muzyczną.

O tym, jak bardzo udana to była impreza, niech świadczą uśmiechy dzieci, które zobaczyć można na zdjęciach w załączonej galerii. Organizatorzy już teraz zapraszają wszystkich ponownie za rok!

Zdjęcia: organizator.

Iława. Druga edycja Rodzinnego Festynu w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych właśnie przeszła do historii!

Ilość zdjęć 52

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~XD 3 26 dni temuocena: 80% 

  Udawane uśmiechy, a wewnątrz ból, że w robocie w sobotę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~13sto godzinne pensum tygogniowo 2 26 dni temuocena: 57% 

  dziękować dyrekcji ? ? ? a za CO ? ? ? gdyby nie ta szkoła to dyrekcja by sprzątała, bo podobno nauczyciele męczą się straszliwie zarabiając mniej od sprzątaczki

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wdr 1 26 dni temuocena: 0% 

  Jesteś chorym człowiekiem. Szkoda, że nikt ci nie może pomóc. Może jednak jest ktoś taki w twoim kręgu? Pozwól sobie pomóc...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.555 sekundy