REKLAMAfredom
REKLAMAOlszta
Rodzinny piknik w Lasecznie połączył aż trzy świąteczne okazje. ZOBACZCIE ZDJĘCIA.

Rodzinny piknik w Lasecznie połączył aż trzy świąteczne okazje. ZOBACZCIE ZDJĘCIA.

„Mama, tata i ja”, pod taką nazwą odbył się niedzielny festyn z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka w Lasecznie. W upalne popołudnie teren przy Szkole Podstawowej w Lasecznie zgromadził całe rodziny. 

Dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos, Sołtys Laseczna Emilia Skolmowska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lasecznie Danuta Gubała przywitały wszystkich zebranych, składając najserdeczniejsze życzenia mamom, tatom oraz dzieciom. W imprezie uczestniczył również Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który podarował dzieciom słodkie upominki oraz złożył im serdeczne życzenia. To był dzień pełen wrażeń, a uśmiech dziecka był najpiękniejszym prezentem.Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lasecznie pod okiem pedagogów przygotowały występy artystyczne. Dzieciaki korzystały z atrakcji, które organizatorzy przygotowali dla przybyłych. Zjeżdżalnia, gry i zabawy, które prowadziła Grażyna Piękos wraz z pracownikami GOK, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na ochłodę strażacy z lokalnej OSP na czele z prezesem Andrzejem Żurawskim serwowali wszystkim lody oraz polewali wodą. Oczywiście nie zabrakło czegoś dla ciała, była kiełbaska, słodycze, ciasto i chleb ze smalcem, które przygotowała Rada Sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczno oraz rodzice dzieci szkolnych. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego dnia, przede wszystkim rodzicom, Pani Agnieszce Janiszewskiej, Dorocie Niedźwiedzińskiej i Edycie Figurskiej za bezinteresowną i nieocenioną pomoc. Już teraz zapraszają do Laseczna na kolejne imprezy.

Relacja i zdjęcia: organizator/red. kontakt@infoilawa.pl.

Dzień Mamy, Taty i Dziecka świętowali w Lasecznie.

Ilość zdjęć 22

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5472 sekundy