ZDZ
REKLAMAAkademia
W samą porę na Dzień Dziecka! Ekscytująca NOWOŚĆ na rozrywkowej mapie Iławy dostępna już od 1 czerwca! :-)

W samą porę na Dzień Dziecka! Ekscytująca NOWOŚĆ na rozrywkowej mapie Iławy dostępna już od 1 czerwca! :-)

Spragnieni adrenaliny, emocji, nowych doświadczeń? Kino 9D, które wraz z początkiem czerwca uruchamia swoją działalność w Domu Handlowym "Pod kasztanem" w Iławie to coś dla Was!

Nowy punkt na rozrywkowej mapie naszego miasta poleca się na rodzinny wypad w Dzień Dziecka - dzieciaki będą zachwycone!

PRZEŻYJ PRZYGODĘ 9D! NOWY WYMIAR KINA DLA MAŁYCH I WIĘKSZYCH - PO RAZ PIERWSZY W IŁAWIEKino 9D? Tego jeszcze w Iławie nie było!Nie tylko zobaczysz animowany obraz 3D, ale też poczujesz wiatr we włosach, na twarzy - krople deszczu, a w nozdrzach - zapachy. Do tego zsynchronizowany z każdym filmem, ruszający się fotel potęgujący emocje i doznania - to wszystko sprawi, że seans w wyjątkowym kinie stanie się prawdziwą przygodą.

- W naszym mieście jest to rzeczywiście NOWOŚĆ. O ile mi wiadomo, nigdy wcześniej taka atrakcja nie była na stałe dostępna w Iławie - mówi właściciel. - Inspirację zaczerpnąłem z nadmorskiego wypadu - sam wraz z dziećmi odwiedziłem takie kino 9D na Wybrzeżu, a ponieważ dzieci były zachwycone, pomyślałem: czemu nie w Iławie?! :-)

I tak kino 9D otworzy swoje ekscytujące podwoje 1 czerwca - czyli dokładnie w Dzień Dziecka! Spraw swoim pociechom niespodziankę i zaskocz ich wyjątkową atrakcją :-). Punkt na parterze Domu Handlowego "Pod kasztanem" w Iławie przez cały weekend będzie czynny w godzinach 12:00 - 22:00.

DO WYBORU DO KOLORU

Kino 9D w Iławie oferuje filmy, ale też gry. Do wyboru, do koloru. Jest tu około 120 propozycji! 

- Kino 9D to niezapomniane doznania filmowe dla widzów w każdym wieku - mówi właściciel. - Oczywiście 1 i 2 czerwca w sposób szczególny zapraszamy dzieci! 

Na seans składają się dwa wybrane przez widza filmy. Te są bardzo różnorodne pod względem tematyki, a każdy trwa od 2,5 do około 10 minut. Za seans dla jednej osoby zapłacimy 25 zł, zaś dla dwóch osób: 35 zł.To pomysł na wypad z dzieckiem, ale też specjalną atrakcję na Twojej wyjątkowej imprezie. Zorganizowane grupy otrzymają korzystną ofertę cenową.Czekają ekscytujące przejażdżki rollercoasterami niczym w Energylandii, kosmiczne bitwy statków powietrznych jak w "Gwiezdnych wojnach", spacer wśród dinozaurów albo - na ukojenie nerwów - zapierająca dech w piersiach podróż po Islandii z jej zjawiskową zorzą polarną, gejzerami i nieskazitelną, surową przyrodą... Ty wybierasz! Zapraszamy, zobacz (i poczuj!) to na własnej skórze w kinie 9D w Iławie :-).Kino 9D w Iławie zaprasza!

Otwarcie już 1 czerwca - w Dzień Dziecka.
Parter Domu Handlowego "Pod kasztanem (wejście obok tarasu restauracji "U Czapy"). 
Ul. Jana III Sobieskiego 2A.
W weekendy czynne od 12:00 do 22:00, w dni powszednie: w godzinach popołudniowych (zadzwoń po szczegóły).
Rezerwacje: 536 987 086.Do wyboru ponad 120 różnorodnych filmów i gier!

Nie tylko zobaczysz animowany obraz 3D, ale też poczujesz wiatr we włosach, na twarzy - krople deszczu, a w nozdrzach - zapachy. Do tego zsynchronizowany z każdym filmem, ruszający się fotel potęgujący emocje i doznania - to wszystko sprawi, że seans w wyjątkowym kinie stanie się prawdziwą przygodą.

Kino 3D w Iławie - pomysł na atrakcję z okazji Dnia Dziecka...

... albo specjalną atrakcję dla uczestników Twojej imprezy :-). Dla większych grup: zniżki!

Punkt mieści się na parterze Domu Handlowego "Pod kasztanem" w Iławie. ZAPRASZAMY OD 1 CZERWCA!

Artykuł sponsorowany. 

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.2761 sekundy