REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 czerwca 2024, 08:22
W lesie w okolicy miejscowości Przejazd widziano pojazd, którym poruszał się mężczyzna.

W lesie w okolicy miejscowości Przejazd widziano pojazd, którym poruszał się mężczyzna.

W lesie niedaleko miejscowości Przejazd w gminie Iława znaleziono wczoraj w godzinach wieczornych ciało 43-letniego mężczyzny. Niestety, na pomoc dla niego było już za późno. 

To tragiczny finał poszukiwań zaginionego mieszkańca Olsztyna w wieku 43 lat.

Poszukiwania prowadzono także na terenie powiatu iławskiego - wszystko po tym, jak dotarł sygnał, zgodnie z którym zaginiony w dniu 28 maja około godziny 12.00 miał podróżować czarnym autem marki Peugeot z Iławy do domu w Olsztynie. Wyszedł z domu znajomego w naszym mieście i odjechał.

Straż, po otrzymaniu wezwania w tej sprawie przed godziną 19:00 we wtorek, 4 czerwca brała udział w poszukiwaniach osoby zaginionej w lesie w okolicy miejscowości Przejazd. Tam widziano pojazd, którym poruszał się mężczyzna.

Niestety - finał akcji okazał się tragiczny. Zaginionego mężczyznę odnaleziono w tym miejscu martwego, co potwierdziła portalowi www.infoilawa.pl podkom. Anna Balińska z zespołu prasowo-informacyjnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. To jednostka, która - z uwagi na miejsce zamieszkania mężczyzny - prowadziła jego poszukiwania.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.5617 sekundy